środa, 6 listopada 2013

PEDOFILIA

 Od wielu dni, trwa zmasowana obrona księży pedofilów. Winni są dziennikarze, którzy rozdmuchują temat, winni są rodzice, którzy się rozwodzą, winna jest nauka, wreszcie winne są same dzieciaki, bo wchodzą do łóżek księży, którzy po takim  dziecięcym molestowaniu, stają się pedofilami. Wszyscy są winni kryzysowi w kościele, tylko nie faktyczni sprawcy.
  Kryzys w kościele, kryzys duchowy, zaczyna się przede wszystkim w samym centrum kościoła. To duchowni, tzw. pasterze, duszpasterze, muszą zacząć odbudowę moralną od siebie, bo inaczej nie mają prawa nauczać nas i naszych dzieci o czystości, o przestrzeganiu Dekalogu. Kler oddalił się od człowieka, zastępując jego potrzeby duchowe, społeczne, potrzebami egoistycznymi- mamoną, dorobkiem, kłamstwem.hipokryzją. Dzisiaj społeczeństwo wie dużo, wie nie tylko o pedofilii, ale wie o wolnych związkach wśród księży, o dzieciach tychże, o lewych dotacjach, o przekrętach majątkowych. Tego już nie da rady zamieść pod dywan. Nie da!
 Winię za to swoiste rozpasanie wszystkie rządy RP, winię wszystkie ugrupowania partyjne, bo żadne nie zdecydowało się na ukrócenie praktyk kleru, na ich życie ponad prawem. Żadna władza nie potrafiła oprzeć się skutecznie coraz dalej idącym obowiązkom państwa wobec episkopatu i całego duchowieństwa. Doszło do tego, ze policja, prokuratura, sądy boją się ,,tykać" księży. Ich nie wzywa się na przesłuchanie, ale zaprasza, uzgadniając z nimi termin. Jeśli ksiądz nie chce, to w/w zapowiadają swoją wizytę na plebani, oczywiście za pozwoleniem danego księdza. To wszystko sprawia, że normalny człowiek, wierzący, coraz częściej oddala się od kościoła, znajdując Boga w swej cichej, domowej modlitwie.
   I niech tak dalej się dzieje.

21 komentarzy:

 1. sytuacja była by inna gdyby była mowa o PO - wszystko dałoby się zamieść pod dywan

  OdpowiedzUsuń
 2. To Ty tak to widzisz i oceniasz. Ale to tylko gdybanie, natomiast tu są to FAKTY. Prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprawda. Nie podałeś ANI JEDNEGO faktu

   Usuń
  2. jacdom1 i fakty to dwie sprzeczności. 40% pedofilów to homoseksualiści, ale to się kłóci z poprawnością polityczną. W Anglii po 8 latach walki o odszkodowanie popełnił samobójstwo wychowanek pary gejów zaadoptowany przez nich w wieku 8 lat i molestowany do 16 roku życia. Zadna organizacja społeczna nie stanęła po jego stronie bojąc się oskarżeń o homofobie

   Usuń
  3. Fakty są takie, że od wielu dni trwa zmasowany atak na księży zgodnie z komunistyczną zasadą: obrzucać gównem to zawsze coś się przylepi. Gdzie ma miejsce obrona księży? Kto ich broni? A takie psy łańcuchowe jak jacdom1 zawsze będą ujadać zgodnie z ubeckimi mediami TVN ONET itp.

   Usuń
  4. Oczywiście:):) Zmasowany atak? Smród? A kto, jak nie sami księża sobie ten smród przyczepili? jak się wysmarowali, to niech wąchają.

   Usuń
 3. Prosty krok do normalnosci. Pedofila wykastrowac, pozniej zamknac w celi z innymi wiezniami. Bez podzialu na ksiezy i innych, tak mu dupe rozwierca w celi ze sam popelni samobojstwo, a ostatnia mysl jaka mu bedzie towarzyszyla to "co ja narobilem?"

  OdpowiedzUsuń
 4. Człowiek ze swojej natury poszukuje Boga i nie widzę w tym nic złego. Natomiast religia, to już zupełnie inna"para kaloszy". Religia jest wymysłem różnych cwaniaczków, którzy na jej grzbiecie chcą dojść do władzy i bogactwa. Kościół katolicki w tej "konkurencji" osiągnął niepodważalne mistrzostwo naszej galaktyki. Dzięki przestrzeganiu jezuickiej zasady "cel uświęca środki" zniewolili i otumanili miliony ludzi na całym świecie. Przy okazji sami ulegli różnym wynaturzeniom i deprawacjom. Nie chcę być źle zrozumiany, ale im bardziej prymitywny naród tym bardziej jest podatny na te manipulacje. Podli (najdelikatniejsze określenie) politycy z pełną premedytacją żerują na otumanionym narodzie, dla tych samych celów co kler. Resztki zaufania do Tuska straciłem po Jego "kościelnym" ślubie, w prawie 20 lat po ślubie cywilnym. Szczytowym osiągnięciem styropianowego miotu było podpisanie Konkordatu, najbardziej haniebnego aktu w historii Polski. Kurski miał wiele racji mówiąc "ciemny lud to kupi". I lud , niczym żaba muł, łyka brednie Macierewicza, obietnice "nawróconego" Tuska i innych wybrańców narodu. Tak się złożyło, że miałem wątpliwą przyjemność bliżej poznać tych pastuchów, przepraszam - pasterzy oraz kilku wybrańców narodu. Perfidni pasterze swoją przebiegłością o niebo przewyższali prostackich i prymitywnych wybrańców. Owijali ich sobie wokół palców. Tak jest nadal. Wśród tego towarzystwa spotkałem tylko jednego przyzwoitego człowieka (senator), który w połowie kadencji chciał zrezygnować z mandatu, ale kadencja sama się skróciła.Za nic nie dal się namówić na kolejne kandydowanie, chociaż zdobycie mandatu miał bankowe. Jego ocena zawodowych polityków: " Takiego bagna jeszcze nie widziałem, przyzwoitość i uczciwość nie pozwala mi na przebywanie w w tym otoczeniu". Z pełną świadomością i odpowiedzialnością twierdzę, że kler katolicki jest jeszcze gorszy.Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby tak wszyscy dostrzegali otoczenie i wyciągali wnioski jak TY. :) Pozdrawiam

   Usuń
 5. Dziennikarze, niektórzy, chcą się wypromować na pedofili w związku z czym oskarżają przed wszystkim duchownych bo to politycznie poprawne zgodnie z wytycznymi Unii. Grzechem pierworodnym w tej akcji promowania się jest nie troska o dzieci, ale aby to był środek walki z Kościołem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest walka z kościołem, ale walka z bandytami w koloratkach. Nie mieszaj wiary z pedofilią. Gdyby kler nie skrywał przez dziesiątki lat tego ohydnego działania( Watykan też), nie byłoby tego, co dzisiaj ogarnia świat. Malo tego, pedofilów mamy w każdym środowisku, ale to księża uczą nas Dekalogu, czystości, moralności. Jak można tego nauczać, mając brudne ręce?

   Usuń
  2. Ciebie jak widać ani Dekalogu, ani moralności, nikt nie nauczył

   Usuń
  3. Kościół od wieków jest tak brudny i zły że niewiele może mu już pomóc

   Usuń
  4. Tylko lewica i lewacy to ludzie ideowi walczący o szczęście ludzkości. Najwięksi zbrodniarze to komuna i lewactwo. Zawsze opluwają kościół i księży, zawsze opluwają naród, ojczyznę.

   Usuń
 6. 2000 lat temu ( około) kilku wybitnych działaczy postanowiło, że podejmą ponowną walkę z najeźdźcą, to znaczy z Rzymem. Rzym dla nich to był cały świat, pokonanie go pozwoliłoby im przejąć nad nim ( światem ) kontrolę. Tak kombinowali że po (około) 300 latach lider organizacji zasiadł na tronie, Rzym został zdobyty. I to tak trwa aż do dziś, a przedstawiciele zwycięskiej organizacji czerpią przynależne Zwycięzcą zyski, do których na pewno należą te seksualne .Zawsze zdobywcy podkreślali swoje zdobycze gwałtami, mordami, grabieżą etc. Pozdrawiam rys.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. " kilku wybitnych działaczy postanowiło," biednych rybaków z zadupia cesarstwa? :D:D:D:D Ośmieszyłeś się w pierwszym zdaniu.

   Usuń
 7. Podesłałem Tobie fotkę "Klinika leczenia pedofilii". Myślę, że pasowałaby i tutaj. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zasadniczo zgadzam się z argumentacją, to prawda!
  Ale żeby pisać, trzeba najpierw nauczyć się gramatyki!!!
  Czy poszlibyście do lekarza, który myli wątrobę z trzustką?
  Tak wy mylicie rodzaje, przypadki, pisownię!
  Jak to może być zrozumiałe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie było, skoro ,,zasadniczo się zgadzasz". :) Pozdrawiam

   Usuń
 9. Ty tez jesteś winny bo śmiałeś to zauważyć :)

  OdpowiedzUsuń