niedziela, 13 kwietnia 2014

ONET, c.d. usuwania:)

 W związku z umieszczeniem pod grubą kreską, ,,modłów" ks. Małkowskiego pod pałacem Prezydenta, napisałem komentarz, który oczywiście nie jest po linii Onetu, tego cenzorskiego portalu!

"ks. Małkowski poruszył temat tytułu piosenki Niemena. Niestety, myślałem, że jest bardziej inteligentny, DZIWNY jest ten świat, to piosenka o takich ludziach, jak ksiądz właśnie i cały ten PiS! Prezydenta z budynku nie mogą ,,wygnać" żadne egzorcyzmy, ani pobożne życzenia Kaczyńskiego, tylko głosy wyborców. A z tego, co wiemy, nikt nie ma szans na wygranie z Prezydentem Komorowskim. Stąd zresztą decyzja Jarosława K. o ubieganie się o premiera fotel, bo tam nie ma najmniejszych szans, chyba nawet w I turze byłoby po wyborach! Swoja drogą, Święto Niepodległości, a teraz Rocznica, tak ważne daty dla Polski, zostały sponiewierane przez walkę polityczną, przez nienawiść. Co znamienne, ksiądz uczestniczył w tym, zamiast przestrzegać bycia kapłanem dla wszystkich, kochać bliźnich....! resztę przemilczę.... ."

   Gdy napisałem wczoraj o odradzającym się ruchu faszystowskim, również nie znalazłem  przychylności Onetu:

    "W Niemczech dzieją się rzeczy straszne. Morderstwa za pomocą broni palnej, bomby, gwałty! U nas ani słowa, zupełna zmowa milczenia, jak w przypadku Ukraińskich faszystów. W Polsce wycisza się sprawy. Również te nasze. Pamiętamy Młodzież Wszechpolską i ich imprezę z dzisiejszymi ,,politykami"?! Witanie gestem hitlerowskim, hasła o czystość rasy itd. Niestety, ale faszyści, to skrajna prawica. Ta na Ukrainie, ta w Polsce! Wystarczy przyjrzeć się partiom, które nie tolerują INNYCH! Gej, czarny, transwestyta, żyd, czerwony itd. To przejaw nie tylko rasizmu, to również faszyzm!!! Kto wyzywa takich jak ja na forach, gdy piszemy o nacjonalistach, o upowcach Ukrainy?! Faszyści, bo oni bronią SWOJAKÓW!!!! Najgorsze, że trafiają na podatny grunt, który akceptuje ich i coraz śmielej sobie poczynają.... . "

    No i coś o Ukrainie...( też nie po linii Onetu).;

 "To nie chuligani, separatyści, terroryści, ale Ukraińcy, którzy nie chcą wystawić mandatu zaufania obecnym przywódcom, nielegalnie przejętej władzy w Ukrainie! Czy Europa Zachodnia i USA oszalały na punkcie Rosji i Ukrainy? Popierają nielegalny, niekonstytucyjny rząd! Wzywają Rosję, do niezakręcania kurka z gazem, bo ma wywiązywać się z umów, ale już Ukrainie nie mówią, żeby zgodnie z umową UREGULOWAŁA potężny dług i płaciła! UE broni rządu i Prezydenta, którzy sami się mianowali, wyrywając z łóżek parlamentarzystów, dowożąc ich na głosowania i pisali, mówili o nich opozycja, bojownicy, obrońcy Ukrainy proeuropejskiej. Teraz każdy, kto wolałby unię, ale wschodnio-azjatycką jest wrogiem demokracji?! To chore i pokazuje, jak zakłamana jest rzeczywistość. I nie piszcie mi, że jestem czyimkolwiek pieskiem, bo jestem Polakiem, pisze tutaj od 11 lat !!!

  Jak widać, Onet potrafił działać, walczyć, kiedy chciano wprowadzić ACTA, ale sam stosuje stalinowskie prawa i zasady! To na pewno gorsza cenzura, niż za PRL, kiedy to działaczka AK, pani Kaczyńska, pracowała w tej profesji.... .

9 komentarzy:

 1. W sprawie Ukrainy w pełni popieram i akceptuję twój tok rozumowania. Opinie o NET-cie
  mam bardzo negatywną , wielokrotnie cenzurowali moje komentarze. Obserwując komentarze internautów jestem zniesmaczony poziomem dyskutantów najczęściej totalnie otumanionych tendencyjną propagandą . Logicznie myślący , rozsądni - stają się marginesem obrzucanym inwektywami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, ale tacy rządzą na onecie.To miała byc WOLNA sieć. Ja rozumiem, że trzeba uszanować w spół dyskutanta, ale czasami nawet mnie nerwy puszczają. Wtedy nie dyskutuje, gdy usuną mi komentarz. Może 1 %. Ale większość mam grzecznych, logicznych. Te giną.... .

   Usuń
 2. Tego to ja nie wiedziałam, że ONET - tak rygorystycznie podchodzi do internautów. PRL-lu to ja nie pamiętam, nie moje czasy, ale każdy ma prawo się wypowiadać i na każde tematy. Twoje słowa Onet - zmieni, czy skasuję - inni internauci - napiszą to samo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, ale komentarz ma byc w linii politycznej Onetu, a raczej właścicieli..... Pozdrawiam

   Usuń
 3. Dzisiaj cenzura Onetu skasowała dwa moje komentarze . Nie mam chęci , na bijatykę z cieniem .... Czas pokaże ,kto miał rację

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto pisać odwołania:) Mnie przywracają 99% komentarzy, co prawda po dwóch dniach, ale jednak. Dzisiaj rano mi skasowali, ale JUŻ jest:) Pozdrawiam

   Usuń
 4. Widzę, łatwo się poddajesz, a wiesz ze masz rację...Pozdrzwiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Ja pisze odwołania!:):) Co prawda przywracają mi je po dwóch dobach( średnia) ale prawie wszystkie. Może na 100 jeden zaginie bezpowrotnie. Ilez ja im posłałem:):):) Pozdrawiam serdecznie

   Usuń