piątek, 4 kwietnia 2014

POWRÓT PiS

 Dzisiaj w sumie dwie sprawy, łączące się w jeden temat- PiS. W ich populizm i hipokryzję. 
    I tak, Jarosław Kaczyński zdecydowanie potępia ,,przepchnięcie" wysokości pomocy dla rodzin dzieci niepełnosprawnych, jako rażąco niskie!
  Czyż pan Kaczyński zapomina, że sam będąc Premierem, orzekł iż NIGDY nie ulegnie szantażowi ludzi, którzy OKUPUJĄ urzędy?! Że sam, wbrew prawu, zagłuszał telefony?! Zapomniał, że problem dzisiejszy, jest od wielu, wielu lat, a sam przez dwa lata nie uczynił nic w tym temacie?! Kolejna partia, która próbuje ugrać dla siebie sytuację, a tak naprawdę, jedyny uczciwy w temacie jest Tusk. Ja mam inne zdanie. Myślę, że sprawiedliwym rozwiązaniem byłoby refundowanie leków związanych z chorobą, refundowaniu wózków, sprzętu specjalistycznego dla celów opiekuńczo-leczniczych, ale na pewno nie wypłacanie świadczeń podobnych do pensji. Płacić pobory za wychowanie dziecka? 1300 za wychowywanie dla jednych , Niecałe 600 dla dorosłego, nie mogącego podjąć pracy... . Jak to można uznać za SPRAWIEDLIWE i dobre rozwiązanie?! Ja i moja żona całe życie pracowaliśmy( żona nadal), mamy telefony kupione ok 5 lat temu, laptop wspólny, telewizor starej generacji, a te panie, tak biedne, zatroskane, trzymają CHORE dzieci, wymagające tak skomplikowanej i ciężkiej opieki na podłogach w sejmie, w dłoni najnowsze smartfony, a laptopy jak widać dobrej marki itd. Tusk źle zrobił, ustępując.

   Druga sprawa dotyczy Antoniego, który po raz kolejny chce zabłysnąć na grobach Ofiar. Mówi o ,,niebywałym chamstwie", ale zapomina o szczegółach.
     Macierewicz zapomina mówiąc o rodzinach Ofiar, że dotyczy to KILKU rodzin, działających w strukturach PiS, zaistniałych po katastrofie i dzięki PiS. Macierewicz, nie zauważa, że chamstwem i skandalem są jego kolejne WIELCE PRAWDOPODOBNE scenariusze katastrofy smoleńskiej, w tym te, oskarżające Prezydenta i Premiera RP p spisek, zmowę, układ, w celu zamachu, mordu, zabójstwa. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby w rodzinach Ofiar wzbudzać nadzieję, twierdząc TYLKO w celach propagandowych PiS, a negujących PO, że trzy OSOBY przeżyły katastrofę. Dlaczego do tej pory, ten człowiek nie został przesłuchany w tym i innych oszczerczych pomówieniach?! Kim jest Macierewicz i Kaczyński, aby byli ponad PRAWEM!!!!!( panie Antoś, poniżej zdjęcie, jak Beria i Stalin szukali miejsca, gdzie zasadzić stalową brzozę:):) )

15 komentarzy:

 1. Hmmm, Beria i Stalin ....Ci to mieli wyczucie. Tak utrafić z miejscem, że nawet Macierewiczowi kopara opada....
  Bzdury, które nas, Polaków, od codzienności mają odciągnąć. Mamy gdzie indziej patrzeć i nie widzieć, że jest coraz gorzej. I koniecznie chodzić do kościoła, tam gadają jak należy czyli pranie wstępne właściwym zastępują.
  Nóż się otwiera bez telekinezy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zobaczyłem to zdjęcie, myślałem, że padnę.:) Nie mamy prawdziwej opozycji. Niestety, ale ta żyje przeszłością i Smoleńskiem, oraz kultem jednostki. Lechem K. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Jesteś jeszcze głupszy jak ten jacdom1.

   Usuń
  3. powiem ci, że dziękuję za ten komentarz. Pokazuje, jak ameby są za inną opcją polityczną. powiedz, jakim prostakiem trzeba się urodzić, aby rodzice i tak, pomimo chęci, nie zdołali przerobić na COŚ dobrego dziecka?....

   Usuń
 2. A co do rodzin niepełnosprawnych to ....współczuję. I serio nie chciałabym być na ich miejscu. Mam szczęście, bo mam zdrowe dzieci. Ale jestem wdową. Sama wychowuję. Nigdy z pomocy jakiejkolwiek nie skorzystałam. Od lat walczę z korporacją o odszkodowania po wypadku męża. Dla dzieci. Ostatnio, w sądzie zapytałam czy sąd ma na względzie interes poszkodowanych śmiercią dobrze zarabiającego męża małoletnich.....czy tylko korporacji. Ustawy, zapisy, które po 10 kwietnia 2010 roku powstały....były tylko na użytek "smoleńskich wdów". Inne, z innych okoliczności, nawet minimum nie dostają. Ot sprawiedliwość

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JA również Im współczuję, ale zatrważa mnie szantaż i to, co napisałem w komentarzu. Jeśli chodzi o wszelkie odszkodowania( dodatkowe), specjalne renty, najlepiej umrzeć grupowo, w katastrofie, chociaż akurat w tej, smoleńskiej katastrofie na biednych nie trafiło, a jednak przyznali SWOIM olbrzymie, jak na Polskie warunki sumy. Życzę wygranej dla Dzieciaków.

   Usuń
 3. Postępowanie PISiorów w niczym nie odbiega od wyczynów POsikujących tuskaczy będących w opozycji.Pamiętasz Tuska nawołującego do niepłacenia abonamentu RTV, czy też Kopaczową, Bufetową i inne Pitery popierające pielęgniarki w "Białym Miasteczku"? Obrzydliwym jest straszenie przez Donka agresją Rosji na Polskę, podobnie jak brednie o zamachu smoleńskim. Nie znam się na psychiatrii zbytnio, ale według mojej medycyny, Macierewicz jest mocno pier...nięty w dekiel, podobnie jak Niesiołowski. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj. No, masz rację z tym straszeniem. Dzisiaj kilka godzin temu pisałem nawet na Onecie o tym. Też to dostrzegłem:) Pozdrawiam

   Usuń
 4. Przepraszam, myślałam że znajdę coś bardziej ambitnego a to zwykłe ble ble ble bez mądrych przemyśleń po prostu wychodzę bo robi mnie się niedobrze od takich prymitywnych tekstów pozdrawiam bo na rozum jest już za późno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, za ten bardzo ambitny, inteligentny i złożony komentarz. Poza widocznym wysokim ilorazem IQ rzuca się w oczy również niebywale wysoki kretynizm i prostactwo połączone ze zwykłym chamstwem.

   Usuń
 5. Przybijam Ci piątkę :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to się bardzo cieszę:) Zapraszam ponownie:) Miłego popołudnia

   Usuń
 6. Mali ludzie mają niskie instynkty. Pozdrawiam wszystkich!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiele w tym zdaniu prawdy. zawsze im mniejszy piesek, tym głośniej szczeka:) Spokojnej nicy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ubolewam ze naprawde PiSiory mogą dojść do koryta włądzy, tyo juz byłąby II Ukraina, beziemy słyszec tylko hasłą od wszechmocnego Jarosława - sława Ukraina, sława. No i juz wroci do nas rzeż Wołynia i Bandera jako bohater narodowy Polski, razem ze swiętym jego bratem.

  OdpowiedzUsuń