środa, 21 października 2015

ONET IDZIE ZA ZWYCIĘZCAMI:)

  Gdy przeczytałem na forum Onetu komentarz, gdzie najłagodniejszymi określeniami pani Premier Kopacz, było: małpa, straszydło, terrorystka, napisałem odpowiedź. Została skasowana od razu, czyli nie po zgłoszeniu, ale to Onet uznał ją za niepoprawną. Czyżby niepoprawną politycznie? 
 Art. 54 Konstytucji daje mi prawo do swobodnej wypowiedzi, ale w wolnej sieci, Onet stanowi co i kto może pisać. łamie prawo i stał się zakałą internetu. 
 Poniżej mój komentarz:
    "do młodego: Muszę przyznać, że twój język w komentarzu, jest odzwierciedleniem nie tylko nienawiści do wszystkich co nie z wami, ale jest też pokazaniem najgorszej części rodaków. Tych z pianą na ustach, chamstwem, łobuzerią i z brakiem odrobiny przyzwoitości!!! Idioto obrażasz nie tylko Premier RP!!! ale i wyborców Platformy!!! Tacy jak ty, pokazują, że nie powinno oddawać się władzy sekciarzom, bo niczym ci nie różnią się od bojowników islamskich!!!! To nie tylko chore, ale i bardzo niebezpieczne. Za takie słowa o premierze, prezydencie prokuratura winna z urzędu wszczynać śledztwo, bo są na to zapisy w kodeksach. Przypomnę, że za nazwanie ,,pijakiem" Lecha K. wszystkie służby poszukiwały bezdomnego alkoholika, aby postawić go przed sądem..... A ty człowieczku zrozum, że wolność słowa, to nie brak odpowiedzialności za słowa!!! "
dotyczący artykułu Premier Ewa Kopacz: zgotują nam piekło zamiast normalnego życia
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

1 komentarz:

  1. Też tak miewam. Pan Fred najwyraźniej nie lubi mnie. Przywracają po jakimś czasie, ale to już i tak przydatne nie jest. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń