poniedziałek, 26 października 2015

STAŁO SIĘ


    Nadchodzi czas patologii politycznej i czas początkowego rozdawnictwa, za który zapłacimy MY, wyborcy!!! PiS, myślący o sobie, jako prawicy, ma program lewicowy. Wszelkiego typu patologie oczekują już na zapomogi, podwyżki. Nie będzie mieszkań, nie będzie rozwoju, będzie utopia i wszędobylski kk w przestrzeni publicznej i POLITYCZNEJ. Sami sobie zgotowaliśmy ten los.( tak napisałem na forum).
    Gdy PiS kończył władzę po latach 2005-2007, był najbardziej nieprzyjazną partią dla Polaków, czego dowodem było poparcie rzędu 14-16 %, a dla ówczesnego prezydenta tylko 7%!!! Wczoraj meldunkiem Jarosława Kaczyńskiego o wykonaniu zadania, dostaliśmy wskazówkę, co będzie się działo w tym temacie w  Polsce. Jak Lech K. to i Smoleńsk. To i walka, nawet wojenka z Rosją. TO wojenka z UE, Niemcami. To świadome, powolne stawanie się zaściankiem Europy. Wtedy, w latach (nie)rządów PiS, oddaliśmy władzę w ręce dwóch braci, dzisiaj jest jeszcze gorzej, Jarosław Kaczyński został namiestnikiem, królem RP. Manekiny, kukły w postaci prezydenta(nie) wszystkich Polaków, kandydatki Szydło, to tylko będące na sznurkach laleczki, posłusznie wypełniające rozkazy jednowładcy Polski. To niesie za sobą klęskę dla kraju. Klęskę dla normalnie żyjących ludzi. To wreszcie jeszcze większe rozpasanie kościoła. Ludzie tacy jak Terlikowski, będą ,,niezależnymi", opiniotwórczymi dziennikarzami, których będą czytali sekciarze. 
     PiS zapewne wprowadzi owe 500 zł na dziecko, wprowadzi kilka innych gruszek, ale to my poniesiemy konsekwencje tej lewicowej polityki!!! To wyborcy i Polska zapłaci za utopijne ustawy komunistycznej prawicy:):) 
    SAMI ZGOTOWALIŚMY SOBIE TEN LOS
                         modne staną się słowa: POLAK POLAKOWI WILKIEM..... 

5 komentarzy:

 1. Pitolisz platfusie. Nie na czym polega demokracja - tak zdecydowali wyborcy. Widać mieli już dość okradania Polski przez Partię Oszustów. Jak ci się ten wybór nie podoba, to możesz jak córeczka kopaczki spieprzać do Kanady.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro każesz mi spieprzać, to zastanawiam się, co robią w Polsce sekciarze kultu Kaczyńskich, skoro przez 8 lat im się nie podobało. Poza tym, wchodzisz do mnie na blog i zaczynasz od wyzwisk. To własnie przekrój katolickiego ugrupowania skupionego wokół paranoika Jarosława i Antka. Niestety, za wasz wybór, czyli 1/5 Polaków, płacić będziemy wszyscy.

   Usuń
 2. Sorki! Nie nazwałbym polityki PiS lewicową. Lewica jednak jest bardziej odpowiedzialna za losy kraju. Oczywiście nie należy mylić z lewactwem pana Zandberga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wypierdalaj z tym blogiem oszołomi, czas skurwysynów z PO mija to kundle takie jak ty ujadaja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. brawo.Wypowiedź GODNA pisiora i katolika. Pozostawiam twój komentarz sekciarzu, żeby inni widzieli, jak piszą ludzie, którzy nie mają argumentów. Chcą zabłysnąć, a wychodzą na idiotów i prostaków. O chamstwie nie wspominam, bo to wyssałeś z cyca mamy.

   Usuń