środa, 13 stycznia 2016

DUDA

,,Opinie na Twitterze, krytyczne głosy znajomych prawników dołują go - wyznaje "Newsweekowi" jeden z polityków zbliżonych do Kancelarii Prezydenta. Andrzeja Dudę najbardziej trapi to, czy jego córka, Kinga, która studiuje na wydziale prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest dobrze traktowana, czy nikt jej nie docina. Zwłaszcza, że uczelnia potępiła jego postawę ws. Trybunału Konstytucyjnego. Rada Wydziału Prawa UJ zwróciła się do Dudy - jak podkreślono absolwenta wydziału prawa UJ - o uszanowanie wartości, których Krakowska Wszechnica jest strażnikiem: prawa i wolności obywatelskich".
       Pamiętam, jak politycy PiS, nie patrząc na dzieci Tuska, Komorowskiego, wmawiali Polakom, że ci dwaj mają krew na rękach, że działali w spisku z Putinem i dokonali zamachu. 
      Pamiętam, jak Kurski powiedział, kłamliwie zresztą, że dziadek Tuska wstąpił na ochotnika do wermachtu. Pamiętam potwarze, oszczerstwa ludzi PiS na temat czołowych polityków PO i PSL. Wtedy nie patrzyli na dzieci, na ich samopoczucie, czy okazywanie szczerej niechęci, wskutek tych pomówień i fałszywych, cynicznych, bezczelnych oskarżeń. 
   Dzisiaj sytuacja się zmienia, bo oto Duda zatroskał się o córkę. Dlaczego wcześniej tak nie myślał?

4 komentarze:

 1. Partia inaczej Sprawiedliwych? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie ująłbym nawet INACZEJ. To najgorszy sort:) jaki nam się trafił... Pozdrawiam

   Usuń
 2. Jak możesz porównywać błogosławionego, niepokalanego, ukochanego prezydenta i jego rodzinę z komuchami, gestapowcami, złodziejami, gorszym sortem, zdrajcami, mordercami...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O cholewa, nie pomyślałem, że on z błogosławionego łona:):) Dzięki za wizytę i kom. :)

   Usuń