niedziela, 24 stycznia 2016

ONETOWSKIE SZAMBO


  W odpowiedzi na komentarz pod artykułem o zatrzymaniu pedofilów:
Pafnucy : Do Slavic: nie pluj jadem sympatyku lewactwa. To są efekty przenikania do Polski europejskich standardów. Tacy jak ty coś pewnie o tym wiedzą. Lepiej zajmij się komentowaniem tego jaką "srogą" europejską karę za to dostaną. Po chrześcijańsku dostali by karę śmierci ale w lewackim mniemaniu to też są ludzie i wszystkie wielkie lewackie umysły tego świata będą się zastanawiać dlaczego to zrobili i wymyślą im jakieś psychiczne usprawiedliwienie. O islamie nic się nie pisze bo nie wolno a po drugie u nich to norma kulturowa a nie przestępstwo. I tych fusów tacy jak ty chcecie tu wpuszczać. Wtedy już nie będzie 38 a tysiące pedofilów. Tylko tych pierwszych zamkniesz w więzieniu a tych drugich już nie. Bo to przecież ich kultura a oni nie przyjeżdżają tu uczyć się naszej. zwiń

                napisałem i oczywiście zostałem usunięty:

  

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"Piszesz bzdury. Nie musi nic przenikać z zachodu. U nas, dzieje się krzywda w 4 ścianach, sąsiedzi wiedzą, ale się nie wtrącają. Na wsiach często całe społeczności wiedzą o dewiacjach, o kazirodztwie i.cisza, bo...to nie ich sprawa. To samo dotyczy zresztą przemocy. Wszyscy wszystko wiedzą, tylko cicho sza. Nadal jesteśmy zaściankiem, nadal państwo to ONI, Unia Europejska to ONI, a sąsiedzi, znajomi, to nasi. Nawet jak krzywdzą. Zresztą piszesz o lewactwie, o zachodzie, a to chyba PiS był przeciw ustawie o przemocy? Podwójna moralność, podwójne oceny, podwójne prawo. Dla NICH i dla NAS. http://popisypolityczne.blogspot.com/"

dotyczący artykułu KGP: 38 osób zostało zatrzymanych w sprawie pornografii dziecięcej
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum


     To cały zawszawiony onet. Cenzura gorsza niż na Białorusi, naruszają, ba, łamią art 54 Konstytucji RP i jeszcze żyją z naszych odsłon. Zaczynam czytać częściej odradzający się o2. 

  Poniżej kilka z usuniętych komentarzy:
 
   "Do destrukcji za granicami RP, panie Brudziński, doprowadził PiS!!!! Nie wmawiaj pan Polakom, że UE krytykuje Polskę i Polaków, bo to kłamstwo! Unia i europarlament krytykują DWIE ustawy: TK i media, które wprowadził PiS i rząd Szydło!!! Nic ponad to! Dzisiaj mamy już efekty. Oto prywatna uczelnia, gdzie ma wykład :):) Kaczyński, jest TRANSMITOWANA na żywo w telewizji, na którą my płacimy!!! Podaj pan jakim prawem, na jakiej zasadzie to się stało?!!! DOŚĆ waszej samowoli, która łamie wszelkie kanony demokracji i sprawiedliwości!!! KOD broni naszych interesów, nawet waszych wyznawców!!! http://popisypolityczne.blogspot.com/"
dotyczący artykułu Joachim Brudziński: PO rozpaczliwie walczy o prymat pierwszeństwa
został usunięty ponieważ zawiera informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby

Administracja Forum


   "Jak to jest, że lot propagandowo-kampanijny, organizowała kancelaria prezydenta, zapraszała gości kancelaria prezydenta, a odpowiedzialność próbuje się zwalić na kancelarię premiera?!!!! Mało tego, ci co głośno krzyczeli za Macierewiczem i Kaczyńskim, skandując o krwi na rękach Tuska i Komorowskiego, dzisiaj.....zasiadają w ławach parlamentarnych. To chyba nie przypadek. W takowe nie sposób uwierzyć. Jedyne co zastanawia, to chyba tylko DOWODY. Podobno, głośno oskarżający Macierewicz, o spisek z Putinem i zamach w Smoleńsku miał dowody, ale tak prokuratura jak i sąd, wtedy były upolitycznione. Dzisiaj mają władzę, ale Antonii nie daje dowodów. Czyżby świadomie fałszywie oskarżał? Jeśli tak, powinien chyba ponieść konsekwencje KARNE!!!!! Starczy.I tak giną kom .http://popisypolityczne.blogspot.com/"
dotyczący artykułu Sąd zdecyduje, czy umorzyć proces związany z katastrofą smoleńską
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum


   "No to zobaczymy za kilka tygodni panie profesorze:) Ja nawet rozumiem pana zdanie, wszak jesteś pan od wybielania i wyjaśniania posunięć gabinetu prezydenta, tyle, że zbyt cynicznie pan to tłumaczysz. Pani Szydło, nie wiem dlaczego kojarzy mi się z pszczółką Mają ( jakby co nazwa zastrzeżona:) ) nie wróciła w glorii zwycięzca, jak to próbuje pan i inni udowodnić. ale pokonana własnym wystąpieniem. Zero na dwa tematy TK i media, za to wiele o historii, współczesności i krytyce PO. Ciąg dalszy nastąpi w Brukseli, a czas który sobie kupujecie u Polaków, nie pomoże. Nawet ślepcy przejrzą na oczy.... http://popisypolityczne.blogspot.com/"
dotyczący artykułu Prof. Żurawski vel Grajewski: teraz obszar debaty wokół Polski będzie już gasł
został usunięty ponieważ zawiera linki do stron WWW naruszających prawo lub dobre obyczaje

Administracja Forum


    "KOD to nie próba odbicia władzy przez PO. To TROSKA ludzi, którzy pochylają się nad losem kraju, patrząc z troską na naszą przyszłość, chociaż w tej chwili 1/4 społeczeństwa śmie twierdzić o nich, że to zdrajcy, ludzie gorszego sortu itp. Powiem wam, że oni walczą TEŻ o wasze prawa. Prawo do swobodnej wypowiedzi, prawo do rzetelnej informacji, a nie dezinformacji, o prawo do wieców, wolnego słowa i nie ograniczania swobód obywatelskich. Wy, zwolennicy PiS nawet nie rozumiecie, co szykuje Kaczyński, bo przecież nie Szydło czy Duda! http://popisypolityczne.blogspot.com/"
dotyczący artykułu Komitet Obrony Demokracji znów protestuje w kraju. "W obronie twojej wolności"
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum


    "Zanim otworzyłem forum, wiedziałem, że znajdę całe wiadra pomyj wylewanych na byłego prezydenta RP. A wszystko w imię szacunku do drugiego człowieka, wszak piszą to ci, co to Bóg, Honor i Ojczyzna. Ci, którzy w każdą niedzielę przekazują sobie znak pokoju. Zapominają biedacy, że wylewając wiadrami, sami tkwią już po uszy w fekaliach i pomyjach!!! Własnych, najgorszych. Nie pomyliłem się, pełno tu tych, co to uważają, że mogą napisać każde łotrostwo, oskarżać fałszywie, bo mylą wolność słowa od odpowiedzialności za słowa. Wiem, sieć daje wam poczucie bezkarności, nieodpowiedzialności, daje poczucie pychy i dumy. Tylko z czego? Może dzisiaj zamiast pacierza, zastanów się jeden z drugim, gdzie kończy się granica, której nie przekroczycie?! Czy jest gdzieś linia, której nawet wy nie przekroczycie w szkalowaniu drugiego człowieka..... http://popisypolityczne.blogspot.com/"

Administracja Forum


   "Podsumujmy. Prawie 99% stanowisk w Polsce już nie będzie obsadzane w formie konkursów, predyspozycji, wykształcenia, ale partyjnie, bo tak trzeba to nazywać po imieniu! Gdy czytam, że wymienia się nawet dyrektora w Białowieży, w Wieliczce etc etc. to zastanawiam się, czy nie obudziłem się w PRL bis. Dzisiaj usłyszałem, że do obsługi programu 500+ w okrojonej mocno skali, trzeba zatrudnić nowych.......7 TYSIĘCY urzędników. Gdzie to odchudzanie urzędników?! Juz powstały nowe ministerstwa, kancelarie u Dudy etc etc, chyba będzie jeszcze więcej niż za rządów dwóch braci:):):) http://popisypolityczne.blogspot.com/"
dotyczący artykułu Zmiany dotyczące służby cywilnej weszły w życie
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

4 komentarze:

 1. Co w tym dziwnego ? :)))))
  Gdy się pisze tak proste teksty..., to trzeba się liczyć z konsekwencjami ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie. Za to złożone teksty, o świniach na wiecach KOD, o złodziejach oderwanych od koryta, o bandytach z PO, są pełne elokwencji i kultury.....

   Usuń
 2. Nie przejmuj się, nie tylko Ciebie spotykają takie "przyjemności", Kilka dni temu napisalem tam pewien tekst (bez brzydkich słów), który nie został opublikowany, jako naruszający zasady forum. Zapytałem, jakie zasady zostały naruszone. Po dwóch dniach odpowiedzieli, że zasady nie zostały naruszone i opublikowali to w temacie sprzed dwóch dni:). W następnym dniu ponowiłem ten sam tekst i też nie został opublikowany z tego samego powodu. Wyslalem całość korespondencji z niezbyt przyjemnym dla nich komentarzem. Dopiero za trzecim podejściem ten tekst został bez przeszkód opublikowany w aktualnym temacie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przejmuj się, nie tylko Ciebie spotykają takie "przyjemności", Kilka dni temu napisalem tam pewien tekst (bez brzydkich słów), który nie został opublikowany, jako naruszający zasady forum. Zapytałem, jakie zasady zostały naruszone. Po dwóch dniach odpowiedzieli, że zasady nie zostały naruszone i opublikowali to w temacie sprzed dwóch dni:). W następnym dniu ponowiłem ten sam tekst i też nie został opublikowany z tego samego powodu. Wyslalem całość korespondencji z niezbyt przyjemnym dla nich komentarzem. Dopiero za trzecim podejściem ten tekst został bez przeszkód opublikowany w aktualnym temacie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń