niedziela, 3 stycznia 2016

WASZCZYKOWSKI HANDLARZEM?


    Obywatel najważniejszy. Sprawimy, że powrócicie do kraju. Zwiększymy socjal. DAMY....damy....damy.....

     Zamiast mojego komentarza, pozwolę sobie przytoczyć szefa MSZ RP. Sami potraficie ocenić, jaka to łobuzeria zaczęła rządzić w tym przegranym dzisiaj kraju.

W rozmowie z agencją Reuters minister spraw zagranicznych proponuje władzom brytyjskim pewną umowę. Stałe bazy NATO w naszym kraju w zamian za akceptację ograniczeń praw polskich imigrantów w Wielkiej Brytanii:
    ,, Byłoby nam bardzo trudno zaakceptować jakąś dyskryminację [czyli podział praw socjalnych imigrantów w Wielkiej Brytanii ze względu na pochodzenie]. Chyba, że Wielka Brytania efektywnie pomagałby nam spełnić nasze ambicje obronne podczas szczytu w Warszawie - mówi Agencji Reuters Witold Waszczykowski."

     ,,Za siedem miesięcy w Warszawie odbędzie się szczyt NATO. Waszczykowski stwierdza też w wywiadzie, że w zamian za instalację stałych baz NATO Polska nie będzie odrzucała koncepcji niektórych państw Sojuszu, aby wznowić dialog z Rosją."


   ,,Szef polskiego MSZ Witold Waszczykowski w rozmowie z niemieckim "Bildem" odrzuca zarzuty wysuwane przez Komisję Europejską pod adresem polskiego rządu w związku ze zmianami w polskich mediach i w Trybunale Konstytucyjnym. - Chcemy tylko wyleczyć nasz kraj z kilku chorób, aby mógł ponownie wyzdrowieć - powiedział Waszczykowski, uzasadniając zmiany w mediach publicznych."
        Mogę się zgodzić, że nasz kraj jest trochę chory, ale PiS ,,chcąc" podjąć się roli lekarza, niczym Duda roli sędziego, ułaskawiając Kamińskiego, wyleczy anginę, zarażając nas dżumą!!!! I tu tkwi problem. Panie W. gangrenę można odciąć, was trzeba w najbliższych wyborach też! Od władzy, od sejmu i senatu. Nie wierzę, że cały PiS jest taki jak Macierewicz, pan, Pawłowicz, Piotrowicz, czy nawet Kaczyński, ale w PiS jest taka zależność, taki strach, taki paraliż i dupo lizusostwo, że PZPR to był pikuś. To nam zagraża.....

             ALEŻ TO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO:):) 

10 komentarzy:

 1. pokwiczysz -odpadzie knura i zboka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inwektywy to argumenty hołoty!

   Usuń
  2. Nie jestem z PiS, więc nie usuwam nieprzychylnych wpisów. Wręcz przeciwnie. Uważam, że sami wystawiacie sobie świadectwo waszego prostactwa i chamstwa. Poza tym, pochwała z ust czegoś takiego jak ty, byłaby dla mnie ujmą....

   Usuń
  3. odwiedziny psie

   Usuń
  4. czyżbyś takie słowa słyszał od dziecka, kiedy ktoś zapuka do twojej budy?

   Usuń
 2. Zdarzało się, że niektórzy Polacy zdradzali Polskę. Tym razem "rząd" zdradza Polaków. Tych dla których zabrakło w Ojczyźnie chleba i pracy. Nawet tam, ci "geniusze" nie dadzą im spokoju i szkodzą. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj:) To nie rząd RP, ale prywatny folwark Jarosława K.( jakże kojarzy mi się z innym Folwarkiem) :) Gdy klikam w link z Twoim nowym wpisem ,,Zamachy stanu", przeskakuję na Twój blog, ale : ,,Niestety strona szukana przez Ciebie w tym blogu nie istnieje." Nie wiem dlaczego. Pozdrawiam:)

   Usuń
  2. PS. Tym razem pan Fred z cenzury blokuje mi, to co chciałem napisać pod Twoim komentarzem: Zmienię swoje nastawienie do PiS jeśli wprowadzi jedną ustawę poprawiającą jakość rządzenia w Polsce, na wszystkich szczeblach władzy. Może być uchwalona nawet w dzień. Oto mój prywatny projekt tej ustawy: http://tiny.pl/qs2js Tylko kto ją uchwali? Pozdrawiam!

   Usuń
  3. zawyjesz gredzie

   Usuń
  4. ty całe życie wyjesz.... a to zbyt późno płacą zasiłek socjalny, a to sklep z winami zamknięty itd itp. Może prezesik coś ci da więcej?

   Usuń