poniedziałek, 25 stycznia 2016

RZĄDOWA TVP


    Tylko kopiuję doniesienia, ale warto wiedzieć! Skandal? Jak najbardziej. Blamaż i podłe skurwy...stwo z wykonaniu badziewia z PiS.
 
      "Wywiad po wiadomościach TVP pokazywany jest w TVP Info. Jego gościem była w niedzielę Małgorzata Kidawa – Błońska. Kiedy rozmowa trwała w najlepsze prowadzący wywiad Krzysztof Ziemiec nagle przerwał rozmowę i zapowiedział łączenie z Zakopanego. Co tak ważnego działo się w stolicy Tatr, żeby przerwać wywiad na żywo z byłą marszałek, do niedawna drugą osobą w państwie?
Okazuje się, że TVP Info za tak ważne zdarzenie uznało spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z Adamem Małyszem i reprezentacją skoczków narciarskich. Czy przy okazji spotkania prezydent chciał przekazać jakąś ważną wiadomość Polakom? Ależ skąd. Zaskoczeni widzowie mogli przez około minuty obserwować, jak prezydent z żoną Agatą Dudą, Małyszem i kilkoma skoczkami ustawiają się do zdjęć. Podczas łączenia z Zakopanem nie padło ani jedno słowo. Po kilku pozach i zmianach pozycji do zdjęć, prowadzący jakby nigdy nic wrócił do rozmowy.. 
A co na to Małgorzata Kidawa – Błońska? Znana z wielkiej klasy obecna wicemarszałek ani słowem nie skomentowała ewidentnego faux-pas. "

                               BIAŁORUŚ, komunistyczna KOREA made in Poland.... 

4 komentarze:

 1. @jacdom1 Chciał nie chciał Anonimowy ma trochę racji. Ale tylko troszkę. Z jednego względu. Patrzysz cały czas przez pryzmat rządów Rudego, który Polskę niszczył. Jeśli jesteś takim fanem proniemieckiej polityki, to czemu nie wyjedziesz do niego? Pamiętaj, że PO jest partią niemiecką. Stworzoną po to, aby pracować dla Niemiec. Wałęsa też był taki dobry, prawda? Teraz dopiero wychodzi całe zakłamanie. Mam nadzieję, że za 4 lata w rządzie nie będzie ani PO, ani PiS. Mam nadzieję, że będzie Braun, Kowalski, Kukiz i reszta opozycji, która ma w dupie stare, lewackie zagrywki takich ludzi jak Tusk czy Komorowski. Widzę, że ponadto patrzysz jednostronnie. Nie wystarczą Ci materiały dowodowe, które pokazują jawnie manipulację PO. Za ich czasów w TK siedziało DWÓCH, powtarzam DWÓCH sędziów z największej im opozycji - PiS. Po wyborach, w razie ich wygranej (uff jak dobrze, że nie wyszło), zasiedli by sami z PO. Czy to nie był zamach na demokrację? Gdzie wtedy był KOD? Komoruska w KODzie śmiga. Ciekawe czy im transparentów z mężem z tymi błędami nie wypisuje. Którzy dziennikarze się buntują? Ci lewaccy z PO związani. Często ludzie, którzy pracę mieli tylko przez to, że tatuś albo mamusia z SB działali. Chore prawda? : >

  Co do pani Kidawy-Błońskiej... Gdzie ona ma klasę? Jest elokwentna? To gdzie uciekły nagle miliardy brakujących pieniędzy w rządzie. Odpowiem Ci jak ona: "Nie wiem". Nie pamiętasz jak MARSZAŁEK nie wiedziała jaką ilością głosów Sejm odrzuca weto!? Przypomnę, że Piasecki jej to musiał powiedzieć.
  Polecam Ci zostawić i onet, i o2, i interię, i wp, i Lisa, i Newsweek (RAS popiera działania Lisa, a co za tym idzie wykonuje jawnego niszczenia rządu polskiego). Polecam Maxa Kolonko, on Ci powie jak jest.
  Życzę Ci dużo zdrowia i trochę lepszych uszu i oczu. PO to zło, tak samo jak PiS.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może trochę przesadzili, ale podobne numery odstawiali Kraśko i spółka w głownym wydaniu Wiadomości. PIS zwisa mi takim samym kalafiorem, jak PO. Słowiańska dusza wskazuje mi tych pierwszych, jako mniejsze zło. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może trochę przesadzili, ale podobne numery odstawiali Kraśko i spółka w głownym wydaniu Wiadomości. PIS zwisa mi takim samym kalafiorem, jak PO. Słowiańska dusza wskazuje mi tych pierwszych, jako mniejsze zło. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Motto przewodnie dla TVPiS: CIEMNY LUD TO KUPI. Pozdrawiam wszystkich!

  OdpowiedzUsuń