czwartek, 29 grudnia 2016

ONET NADAL ZAKAŁĄ SIECI


     W nawiązaniu do otwartego listu policjanta, który znajduje się tu:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/bylem-pacholkiem-tuska-teraz-jestem-w-armii-pis-u-list-policjanta/nx0r99h
 

   napisałem:

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:
Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"List pełen emocji, ale tych dobrych. Ogólnie, Polacy nie lubią faktycznie policji, ale to wynik nie tylko takich akcji jak pod sejmem, ale i obraz,który ukazują niektórzy z mundurowych. Widzimy młodych ludzi, łysych, w tatuażach( wiemy jak to się kojarzy przeciętnemu Kowalskiemu) żujących gumę made in USA, porozkładanych w radiowozach. Widzimy często nieudolnych policjantów, których zaraz podłapują media lokalne, czy ogólnopolskie. Wreszcie wiemy o wypełnianiu tych ODGÓRNYCH rozporządzeń, choćby w sprawie mandatów, a raczej norm. To sprawia, że OBYWATELE są krytyczni wobec tych, których szanują, gdy sami padną ofiarą przestępstwa. Nie rozumiemy też, dlaczego policja nie chce kamer osobistych w trakcie pełnienia służby. Jak w swoich obowiązkach jest się czystym, to czego się bać? I jeszcze jedno. W innych zawodach nie widać takich kuriozów, jak w Policji i Straży Miejskiej. Oto wykonujący SWOJE obowiązki, za które dostają pobory, gdy złapią przestępcę, groźnego, czy poszukiwanego, nader często , otrzymują różne nagrody. To tak, jakby pielęgniarce je dawano za dobrze wykonany zastrzyk, kierowcy, że przejechał trasę bez wypadku etc etc. No i na koniec. Macie czarne owce w swoich komendach. Przestępców. Łapówkarzy. Ludzi współpracujących z mafiami, klubami nocnymi, dorabiających na lewo. To rzutuje na ocenę wszystkich, tym bardziej, że solidarność zawodowa sprawia iż jeszcze jedni chronią drugich. Gdy we Włocławku wybuchła afera łapówkarska , oskarżono 80% drogówki i kilku z prewencji. Minął już długi czas, dający łapówki już po wyrokach, policjant żaden. Tak spostrzegana sprawiedliwość i prawo sprawia, że was się nie lubi i nie szanuje.... "
dotyczący artykułu "Byłem narzędziem postkomuchów, potem pachołkiem Tuska, teraz jestem w armii PiS-u". Mocny list policjanta
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

    Proszę, odpowiedzcie mi, GDZIE złamałem te zasady, bo oni zapominają chyba o moim prawie do swobodnej wypowiedzi, gwarantowanym mi przez 54 art. Konstytucji RP. 

3 komentarze:

 1. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. tragedia..Coz za przekaz, coz za grafika... To chyba jakis moher prowadi tego bloga. Ten czlowiek w ogole na tym sie nie zna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tragedią jest twoje życie. Może nie jesteś moher, ale za to chłop w berecie z antenka, która odbiera sygnał z Torunia lub od prezesa. Najmniej obchodzi mnie ocena prostaka i zwykłego chama

   Usuń