środa, 22 lutego 2017

POLECAM

  Myślę, że czasami warto przeczytać kilka słów prawy, tym bardziej, jeśli one dotyczą spraw bardzo ważnych z punktu widzenia nas i kraju. Jeśli one dotyczą, największego wroga RP, Macierewicza i jego posunięć.....
 
    http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/macierewicz-rozbraja-armie-a-wywiad-nie-dziala/qnlcrpc

7 komentarzy:

 1. Ten pan jest typowym przykładem tego co PiS wyprawia i dokąd prowadzi Polskę. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, PAN, bo to są PANY:):)

   Usuń
 2. Pan Macierewicz - no coż, jest albo szaleńcem - o co podejrzewałem go wielokrotnie, albo agentem rosyjskim. Nie jestem fanem teorii spiskowych, w dodatku bez najmniejszych dowodów. Mam tylko poszlaki, a są nimi poczynania naszego ministra. Skłaniał bym się raczej ku teorii , że jest on szaleńcem. Szkoda tylko, że na tak wysokim i ważnym stanowisku. A co do PiSu, właśnie niedawno skończyłem notkę podsumowującą ich poczynania. Naprawdę dłuuugoą notkę ;) Pozdrawiam.

  Łopatologicznie o sytuacji politycznej w Polsce. PolityczneSpory -blog.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem dlaczego, ale sam widok Macierewicza, powoduje u mnie początki wymiotne. Nienawidzę tego człowieka, jego fałszu, pychy, a przede wszystkim braku przyzwoitości i odrobiny honoru. Dzięki za kom:)

   Usuń
 3. Wybacz... do "Faktu" nie zaglądam. Kiedyś to były popłuczyny typu "Pudelek" i jeśli nawet po śmierci Axela coś się zmieniło na lepsze a ja o tym nie wiem, to i tak nie żałuję - Niemcy powinni zmienić im nazwę, na np. Fakt+ :)
  Pozdrawiam,
  404

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie zaglądam, ale czasami są po lewej stronie Onetu jakieś początki artykułów. Ten mnie zaciekawił, choćby z racji pojawienia się nazwiska Macierewicza. A na niego wybitnie jestem ,,cięty", uważając go za bardzo oślizgłego typa... Dz. Pozdrowionka:)

   Usuń
 4. ;-))
  Ps. Łatwo ten Twój blog znaleźć przez Wujka G, ale jeśli wpiszę "jacdom, blog" wrzuca mnie na popisypolityczne.blogspot.com/2014/03/pokojowy-majdan.html
  - stamtąd niestety np. rok 2017 (archiwum bloga) nijak nie działa i trzeba kombinować... niewprawni nie znajdą. Ta platforma tak już ma, czy to tylko mój XP i Mozilla? ;-)
  Pozdrowienia,
  404

  OdpowiedzUsuń