czwartek, 2 lutego 2017

DOŚĆ


    MUSZĘ POWIEDZIEĆ, CZY RACZEJ NAPISAĆ, ŻE WSZYSCY CI, KTÓRZY POPIERAJĄ PiS, TO NAJGORSZE DZIADOSTWO W POLSCE. TO LUMPY NAJNIŻSZYCH LOTÓW, TO K@RWY, KTÓRZY NIE MAJĄ JUŻ ARGUMENTÓW, POZA... DONOSAMI DO ONETU, KTÓRY KASUJE, KASUJE I KASUJE KOMENTARZE, ABY PO DWÓCH DOBACH, CZASAMI PO DOBIE PRZYWRACAĆ WSZYSTKIE USUWANE. NIE JESTEM MŚCIWYM CZŁOWIEKIEM, ALE WIEM JEDNO.KIEDY ZABRAKNIE KASY NA SOCJAL, KIEDY TE BARACHŁA ,,PISOSZCZEKACZKI" BĘDĄ WYCIĄGALI RĘKĘ PO ZŁOTÓWKĘ, BĘDĘ WOLAŁ JĄ WYRZUCIĆ DO RZEKI, NIŻ DAĆ TYM DARMOZJADOM. TO NIE KACZYŃSKI JEST SAM W SOBIE MOCNY, ON JEST MOCNY DZIĘKI TYM PRZYDUPASOM, KTÓRZY SPRZEDALI WOLNOŚĆ, NORMALNOŚĆ, POLSKĘ ZA OPIEKĘ SOCJALNĄ. ONI SAMI NIE POTRAFIĄ ŻYĆ, BO PRZYZWYCZAILI SIĘ ZA KOMUNY IŻ KTOŚ O NICH DBA. NIECH UMIERAJĄ Z GŁODU, A JA BĘDĘ TAŃCZYŁ, ŚMIEJĄC SIĘ Z TEGO. DOŚĆ MAM WALKI Z ONETEM, KTÓRY CHYBA JUŻ DZIAŁA POD DYKTANDO PIS. JEŚLI KTOŚ ZNA DOBRY PORTAL, NIECH NAPISZE, BO BĘDĘ STARAŁ SIĘ ( NIESTETY PRZYZWYCZAJENIE) POMAŁU PRZECHODZIĆ NA INNY, W ONECIE DOSZŁO JUŻ DO TEGO, ŻE PRZYWRÓCONY KOMENTARZ, KTÓRY NAPISZĘ POD INNYM ARTYKUŁEM, SŁOWO W SŁOWO, JEST....KASOWANY! 
            SORRY ZA TO, CO TU PISZĘ, ALE MUSIAŁEM ODREAGOWAĆ, KIEDY PO KILKU, KILKUNASTU MINUTACH W CIĄGU 3 DNI USUNIĘTO MI 24 KOMENTARZE, PRZYWRÓCONE WCZORAJ I DZISIAJ, ALE JUŻ NOWE IDĄ DO KOSZA. ONET STAŁ SIĘ CENZURĄ PREWENCYJNĄ, ŁAMIĄC TYM SAMYM 54 ART KONSTYTUCJI RP. TAM CHYBA NIE MA DZIENNIKARZY, TYLKO JAKIEŚ SZAMBO CENZURALNE, KTÓRE ŻYJE ZA NASZE ODSŁONY I KOMENTARZE, A NIE DOCENIA  TEGO.

6 komentarzy:

 1. PiS ich jechał! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Scierwo - też to samo doswiadczylem w tym PIS-Onecie

  OdpowiedzUsuń
 3. Onet się skończył bodaj 4-ry lata temu, gdy kupili go Niemcy. Zaczęło się niewinnie: od durnych newsów, na wzór "Faktu" - bodaj tygodnika, dla idiotów. Równolegle zaczęto testować "nowe forum" - najpierw pomalutku, w pojedynczych działach a nawet wiadomościach. Nowe "forum" przede wszystkim zmieniło zasady pozycjonowania wpisów - a w zasadzie je usunęło: piewrsza strona nie podlegała żadnym regułom: siedział jakiś matoł i wklepywał co ma na niej być. Reszta zwyczajnie tonęła w morzu kretynizmów: lokalni idioci w końcu dorwali się do klawiatur - pojawiła się też cenzura: automatyczna i nie. Następ0nym krokiem (prócz coraz częściej pojawiającego się "forum") była likwidacja grup towarzyskich. Tuż po tym NOWE "Forum" opanowało cały omlet a "forum" stało się sterowane - im większy idiotyzm, tym większe szanse... ;-) Czy to już wszystko? NIE. Jakiś rok temu zlikwidowali nawet wyszukiwarkę, ostatnio ładują na główną jedynie 3 wpisy, oczywiście jakie chcą: wklepywacz się zmęszył? Widzę tu probusa, On zapewne dobrze pamięta ten cyrk. Dziś onet to popłuczyny i wylęgarnia idiotów - więc nie spodziewaj się cudów. Niestety nie powstał żaden portal godzien niegdysiejszego Onetu i żadne, niesterowane Forum (w którym wpisy strony głównej pozycjonowane są automatycznie wg ilości odpowiedzi na wpis: wystarczyło po prostu olać kretyna - idiotyzmy i idioci przepadali sami). To już chyba se nevrati...
  Pozdrawiam,
  ttl / 404

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obliczyłem dość szybko, na ostatnie 100 komentarzy, usuniętych miałem 81. Co ciekawe, wszystkie powróciły ale po dobie, dwóch, a i co niektóre po 3-6 dniach. Praktycznie po dyskusjach. Średnia odsłon na moje 5 komentarzy dobowych, to ok 1300 na kom., ale są i takie z zerową odsłoną, a i ponad 3 tys. Usuwają prewencyjnie w/g klucza słownego, ale i po ,,zgłoszeniach", bez sprawdzenia, czego dowodem są usuwane i później, po odwołaniu, przywracane. Człowiek z nawyku tam wchodzi, chociaż nie raz krzyczę w sobie, że już nie etc etc. Pozdrawiam i dziękuję:)

   Usuń
  2. Wiesz co?
   Nawet mi kiedyś (nawet nie mówiąc o Jarocinie 1986 i 87)
   - do głowy by nie przyszło, że chopacy z Jeleniej Góry (to blisko) byli jednak wizjonerami....

   "Życie współczesne to powieść idioty
   Kobiety bezpłciowe, przesiąknięte chemią
   Sterylne dzieci, sterylnie karmione
   W kadłubach swych mózgów podobnych do trumien
   Wielki Zielony Idiota mówi bez sensu, głupie opowieści
   Powtarza się strumień wody spuszczonej z WC"
   (Fort BS, "Świat, który nie może zaginąć")

   No i... nie zaginął !!! :(
   - nie ma tego nagrania, w jako-takiej jakości, pofrunęło do nieba bajtów, wraz z kontem... (przypadek)
   - udana powtórka była dopiero w roku 2006, służę linkiem do tego co się jakoś po CD-kach uchowało; wrzuciłem na konto, które z założenia miało być stricte dokumentalnym:
   https://www.youtube.com/watch?v=b2ewupgT4uU
   W mojej ocenie dziś to bardziej aktualne jest niż wtedy.
   Takie mamy czasy, że nawet z Youtube trzeba uważać a wiem po sobie - skasowali WSZYSTKO, za film o wojnie na Ukrainie - nosił tytuł "Krótki Film o Niepodległości"....
   Ależ durniem byłem nie robiąc kopii... nawet mi do głowy nie przyszło, że coś takiego jest możliwe...
   Powód?
   Spośród ponad 170-ciu montaży i koncertów video, zamieszczanych sukcesywnie przez 7 lat (nigdy żadnych uwag !!) zawsze można - w miesiąc - znaleźć 3, które naruszają czyjeś "prawa autorskie"
   - a z koniem i z Google się nie kopie! :))
   To też proste, jak budowa Kaczyńskiego.
   Na dobranoc melodia i historyczne już obra..ski - mam nadzieję, że Ci / Wam się spodobają, jeszcze są (zróbcie sobie kopie), po pyskówkach
   - TVP nakazała by ten film zniknąć i rości sobie prawa autorskie do jego fragmentów
   - ciekawe, że (na razie) ani Zespół, ani Jego managment nie zgłosił takich roszczeń... :)))
   https://www.youtube.com/watch?v=xgsUuUDPL1U

   I ostatnia myśl: zakneblują nas na amen?
   To jest możliwe i to już się dzieje, i nie od dziś - nie tylko na tym parszywym, niemieckim Onecie, czy niemieckiej, równie świetnej WP.
   Wszędzie. Wolność?! Po co wam wolność... otwórz oczy :)
   Zdrówko!
   404

   Usuń
 4. Hehe... mają jeszcze inną technikę: jeśli Twój wpis jest nie po drodze kneblowemu i w ogóle fuj, ale nie ma podstaw by go nie opublikować (co z resztą często robią) to... się ukaże, ale np. za pół godziny - gdzieś tam daleko.... oczywiście, ze w "najnowszych!": tylko KTO go znajdzie w tym całym gnojowisku, na 28-mej stronie ?! :))) To proste budowa Kaczyńskiego.
  Ścisk!
  404

  OdpowiedzUsuń