poniedziałek, 2 czerwca 2014

ONET...cenzorem wszechczasów

 NO TO PO RAZ KOLEJNY, ROBIĄ CO CHCĄ....(  w nawiązaniu do zapowiedzi szefa Solidarności o kolejnych akcjach).

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"Solidarności jako związku zawodowego nie ma! Jest za to zbieranina ludzi udających związek zawodowy, a dbająca o polityczne zaplecze jednej z partii. Tej samej, która zagłuszała telefony STRAJKUJĄCYM pielęgniarkom, tej samej, która lekarzy wysyłała w kamasze, tej samej, która twierdziła, że gdy zbiera się powyżej 5 POLAKÓW, trzeba już ich inwigilować!!!! To również dobry start w świat politycznej przyszłości na Wiejskiej! To także setki foteli do zarabiania kasy za nicnierobienie! Płacą ,,strajkującym" których zwożą na tzw. spędy, a o wiele lepiej mogliby spożytkować taką kasę. Choćby w sprawach pracowniczych! Gdzie są te zw.zawodowe? W kopalniach, kolei, stoczniach?! Może jeszcze w dużych sieciach handlowych. Ale robotnicy, to przeważnie małe, średnie zakłady, firmy, sklepy. Tam nie ma nikogo, kto dba o ludzi pracy. Nie dorośli do związków , ani do polityki. U nas nadal, najlepsza droga, to karierowiczostwo. I wchodzenie na kolejne szczeble, poprzez negację a nie własne osiągnięcia. Po plecach innych, których zwala się w dół, aby samemu się wspiąć. Nie mówi nikt, co zrobi, ale co inni robią źle! A jeśli już coś obiecują, to brzmi to tak, jakby nas uważali za idiotów, nie umiejących liczyć, oceniać, porównywać. Nadal stanowimy dla nich ciemny lud....

dotyczący artykułu "Solidarność" ogłasza sukces swojej akcji. Mistewicz: piramidalna bzdura został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

2 komentarze:

  1. Związków jest dużo. O kogo dbają? Pytanie retoryczne. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Na dzień dzisiejszy w Polsce nie ma żadnych związków zawodowych !!! Solidarność ta, która była przed rokiem 1989 nie istnieje !!! To co po niej zostało to jedynie nazwa, o którą zresztą trwa cały czas spór, kto może, a kto nie ma prawa jej używać. Dziś związki zawodowe są tym samym czym były kiedyś czyli zapleczem partii politycznych. W naszym kraju są one zapleczem tej jedynej prawej i sprawiedliwej partii z jej najjaśniejszym (małym, zawziętym, rządnym władzy i wszystko negującym) kurduplowatym szefem !!! Nigdy nie było i nie będzie w Polsce związków zawodowych .Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń