poniedziałek, 30 czerwca 2014

MISTRZOSTWO ŚWIATA dla portalu cenzorów

  Niech znajdzie się chociaż jedna osoba, która powie, dlaczego taki komentarz został usunięty. Dotyczyło służby zdrowia. Głowiłem się kilkadziesiąt minut o co chodzi tym cenzorom z Onetu i.nie znalazłem odpowiedzi.

         

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"To nie wina ustaw, premiera, czy ministra. Wszystko zależy od ludzi. Gdy słyszę o kolejkach, o takich sytuacjach jak ta powyżej opisana, zastanawiam się, czy ja żyję w innym kraju?! Lekarze rodzinni, specjaliści, miejsce w szpitalu( a leczę się od dawna) mam na co dzień. Bez znajomości, kopert itp. Mało tego, szpital, mający potężne długi, wyprostował się i zarabia na siebie. Wszystko zależy od LUDZI, którzy kierują daną placówką, ordynatorów, lekarzy itd. To do nich trzeba kierować swoje pretensje."

dotyczący artykułu Rok bez wyników badań. Pacjent bez prawa pacjenta
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

3 komentarze:

 1. Gdy upomnisz się, często przywracają komentarze ...po kilku dniach. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To trzeba napisać, że jeśli komentarz nie zostanie przywrócony natychmiast, zwrócę się do rozstrzygnięcia tej kwestii przez Redaktora Wydania.

   Usuń
  2. Do red wydania, piszę codziennie. Mam ponad już 500 kom usuwanych i przywracanych tak po ok. 24 godz. Praktycznie po dyskusji. I to dotyczy czasu ok. 3 m-cy:) Pozdrawiam

   Usuń