piątek, 27 czerwca 2014

WIECZNIE to samo

  Dotyczy Palikota.


  Twój komentarz został usunięty [1276562,138259044] 27 czerwca 10:08

forum@onet.pl Pokaż historię  do  mnie
Odebrane
rozwiń szczegóły
 

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"A od kiedy to, słownictwo takowe przeszkadza człowiekowi, który pije na ulicy małpki, który lata ze sztucznym organem męskim, czy namawia do jarania trawy?! Jejku, jak dzisiaj wszyscy odwiecznie przegrani chcą ugrać coś dla siebie, bazując na populizmie, hipokryzji i cyniźmie politycznym. Wstrętne to. identycznie ma się sprawa z Kaczyńskim, którego nie można obrażać, ale za to on, każdego tygodnia, każdego miesiąca obraża wszystkich, którzy nie z nim, którzy przeciw niemu! Nie uznaje demokratycznie wybranego prezydenta, nie akceptuje polskiego rządu, tego samego, od którego bierze pełnymi garściami kasę. Obraża przypadkowy elektorat, który przez pomyłkę nie głosuje na niego itd itp. Nawet jego tzw. programy, te obiecanki dla wszystkich i wszystkiego, są uwłaszczające nam , bo świadczą iż ma on nas, wyborców za imbecyli, za ciemny lud, który kupuje wszystko, co on obiecuje. Kaczyński wraz z przyboczną drużyną jest cynicznym, populistycznym, pełnym wyrachowania cwaniakiem, mającym jeden cel- wygrać wybory, zawalić kraj pomnikami brata i dokonać zemsty za lata poniżenia, bo przegrywanie tylu wyborów, uważa za osobisty policzek! Nie cofnie się przed niczym, wykorzysta każde nieszczęście, każdą sytuację do jednego celu- agitacji na rzecz PiS. Oburza go słowo na k..., w rozmowie polityków PO, ale chwalenie się przyrodzeniem przez swojego człowieka jest czymś normalnym. Ochrona ministra PO jest naganna, ale jego już nie. Do porządku dziennego przechodzą u niego sprawy typu odwożenia na koszt podatnika dzieci do szkoły taryfami, zatrudnianie, poprzez tworzenie miejsc pracy dla rodzin członków PiS itd. Taka podwójna moralność świadczy, że to człowiek niebezpieczny dla kraju i dla nas. Boże chroń Polskę przed nim!!!


został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

  Kuźmiuk gdyba n/t rozmów Bieńkowskiej, że może, MOŻE chodzi o bombę łapówkarską itp. Napisałęm więc na Onecie i ..jak zwykle:

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"A ja słyszałem i przypuszczam, że są nagrane rozmowy Kuźmiuka z panem K. i dotyczą oddania władzy episkopatowi. Zostały zablokowane, bo przecież to bomba przedwyborcza, a jeszcze trochę ludzi PiS pozostało w tzw. służbach..... . Dziwię się, że przedrukowuje się GDYBANIA i ZAŁOŻENIA, a nie fakty!"

dotyczący artykułu Kuźmiuk na blogu o rozmowie Bieńkowskiej i Wojtunika
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum. 


 A ten dotyczył wypowiedzi Pawłowicz:
  

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"Pawłowicz niech nie nazywa ćwokami innych, bo 80% Polaków zastanawia się, jakim prawem ta osoba naucza innych, jak zdobyła tytuł itd. Pani poseł P. jest zaprzeczeniem nie tylko katolika, ale i normalnego człowieka. Jej wypowiedzi są nie tylko obrażające, ale i prostackie. I w tym przypadku, prezesinie nie przeszkadza taki język, jak i tych, co chwalą się swoim przyrodzeniem. Potępia natomiast język, gdzie k... pada gęsto.... . POPULIZM połączony z HIPOKRYZJĄ!!!"

dotyczący artykułu Anna Grodzka odchodzi z Twojego Ruchu
został usunięty ponieważ zawiera wulgaryzmy

Administracja Forum

4 komentarze:

 1. Nie widzę tu żadnego odwołania się od decyzji moderatora. Dlaczego odpuszczasz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odwołuję się, może w zbyt ostrej formie, ale mnie ponosi. Wyobraź sobie, że wczoraj wieczorem, usunięto mi nawet taki:( dotyczy kolejek u lekarzy itd)
   "To nie wina ustaw, premiera, czy ministra. Wszystko zależy od ludzi. Gdy słyszę o kolejkach, o takich sytuacjach jak ta powyżej opisana, zastanawiam się, czy ja żyję w innym kraju?! Lekarze rodzinni, specjaliści, miejsce w szpitalu( a leczę się od dawna) mam na co dzień. Bez znajomości, kopert itp. Mało tego, szpital, mający potężne długi, wyprostował się i zarabia na siebie. Wszystko zależy od LUDZI, którzy kierują daną placówką, ordynatorów, lekarzy itd. To do nich trzeba kierować swoje pretensje. "
   dotyczący artykułu Rok bez wyników badań. Pacjent bez prawa pacjenta
   został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.
   Administracja Forum

   Usuń
 2. Podejrzewam, że uraziłeś ich "znajomościami i kopertami" Wtedy, natychmiast w necie znajdujesz pierwszy lepszy przykład spraw łapówkarstwa w środowisku medycznym, najlepiej, gdyby był publikowany w Onecie, i podajesz jako przykład z zapytaniem, gdzie napisałeś nieprawdę. Dobrze by było wiedzieć, który punkt regulaminu forum naruszyłeś. Kiedyś napisałam, że Sikorski to idiota, a przywrócili komentarz, bo powołałam się na wywiad z Sikorskim w którym stwierdził, że "jeśli ktoś nazwie mnie idiotą, jest ok, ale jeśli napisze Sikorski do gazu, to już nie jest ok". Inaczej z pacanami nie wygrasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:)) Swoją drogą, Onet jest bardziej cenzorski, niż Kaczyńska w swojej pracy powojennej:) Pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń