piątek, 4 lipca 2014

KATOLANDIA

Wpływ kościoła, czy raczej ,,wiernych" o podwójnej moralności, zatacza coraz szersze kręgi. Zmierzamy w stronę państwa, gdzie demokratycznie wybierane rządy, nie będą miały nic do powiedzenia,bo episkopat przejmuje władzę, bądź też tzw. katolicy, będą sobie przedkładać prawo kościelne, zasady wiary, ponad prawem stanowionym przez kodeksy i Konstytucję.Przykłady można mnożyć bez liku. Ja tylko kilka.
 Co by nie mówił profesor Ch., jedno jest pewne- złamał PRAWO, które ma obowiązywać wszystkich. Nie ma świętych krów. I tak, zwyczajny Polak jest poszkodowany, bo w Polsce mamy już kilka grup żyjących ponad prawem. Faktem jest, że kara nałożona na szpital, jest niska i nie powinna godzić w placówkę, a TYLKO w pana Ch. Ma swoje obowiązki, ma swoją umowę o pracę i tego ma się trzymać. Teraz każdy, nawet nawalony ginekolog, może powiedzieć, że nie wykona czegoś tam, bo sumienie i wiara mu zabraniają!!!! No to niech się przekwalifikuje i odejdzie z PUBLICZNEGO szpitala!!! Katolandia zatacza coraz szersze kręgi, przedstawienia, spektakle, występy, koncerty zamknięte upadają, bo obraża to wartości katolików, chociaż oni nawet ich nie widzą, mało tego, nie mają zamiaru iść, zobaczyć, ale domagają się odwołania, z dobrym, zresztą skutkiem, lekarze ginekolodzy, przestają robić to, do czego obowiązuje ich prawo, świeckie szkoły są zamykane, bo.w kościele odbywają się rekolekcje. UROCZYSTOŚCI KOŚCIELNE, a nasze dzieci bez względu na nasze wyznanie, mają zamkniętą szkołę!!! Jakim prawem?! W jaką stronę my zmierzamy?!  
   Jak by tego było mało, ci, tzw. obrońcy poczętych, zwolennicy religii w szkołach, zamykania ich na czas świąt KOŚCIELNYCH, tacy jak ci wyżej opisani, są ludźmi o podwójnej moralności. Tyle nienawiści, co w nich jest, nie posiada żadna inna grupa społeczna. Zakłamanie, fałsz, hipokryzja, to cechy, które ich wyróżniają od innych! 
  Wychodzą z kościołów, zapominając, że kilka minut wcześniej mówili ,, Pokój nam wszystkim", wychodzą z mordem w oczach, choć wyznają religię, gdzie miłości do drugiego człowieka jest fundamentem. A oni INNYCH, zabijaliby jak tylko by dało radę. To bardzo niebezpieczne. Pozwoliliśmy na czarne macki w Polsce, one nas oplatają, zaciskając coraz bardziej swe macki... .A prawo ich nie rusza, bo koloratki, księdza, zakonnicy, sędziowie, prokuratorzy, policjanci się boją! Ot, choćby skandaliczny wyrok w sprawie tych dwóch sióstr, bestii będących ,,wychowawczyniami" w placówce, gdzie miłość szuka , woła, krzyczy o łaskę......

18 komentarzy:

 1. Popieram..21 wiek, a ciemnogród i zabobon, możemy się tylko wściekać, bo nikt nic z tym nie zrobi...Jeszcze jedna sprawa, nieraz słyszałam o tym jak lekarz w szpitalu odmawia zabiegu, bo kolejka, sumienie...coś tam, ale w gabinecie prywatnym już sumienia nie ma...gdyby ta pani dała 3tys , szybko by sprawa się skończyła..ot taka moralność za kasę. Podobnie w szkołach, nauczyciel nie przychodzi , bo akurat ksiądz po kolędzie przyszedł, więc trzeba rzucać prace i jechac...Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest chory kraj. nie widać szans na poprawę, bo każda partia klęczy i żadna nie odważy się na władzę kk. Niestety.... Dzięki za kom, miłego dnia:)

   Usuń
 2. Były wybory. Znajoma wpadła do mnie, nieco przestraszona i przejęta pytając, czy naprawdę będzie musiała płacić karę, jeśli nie pójdzie na wybory, bo ksiądz tak powiedział. Oczywiście, wcześniej na mszy było, że tylko PIS jest dobry i na niego trzeba głosować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam wielu dobrych katoli ale to co sie teraz dzieje.... Jeszcze maja czelnosc jeczec ze ateisc robia nagonke na wierzacych... A Ch podpisujac umowe o prace byl swiadomy zakresu obowiazkow...

   Usuń
  2. Dlatego tak walczą politycy o poparcie kościoła. Prawica :):):) z programem rodem z Gierka, klęczy i obiecuje wszystko za przychylność purpuratów. Pozdrawiam

   Usuń
 3. Takich panów Ch. mamy więcej. Niechby sobie roboli to co robią, w swoich prywatnych szpitalach. Karę powinien zapłacić pan Ch. a nie podatnicy składający się na budżet szpitala. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Jak zawsze, płaci podatnik. Ten najbiedniejszy zazwyczaj:) Pozdrawiam:)

   Usuń
 4. Gdybyś wiedział, co ci bogobojni ojcowie i siostry wyczyniają na misjach w krajach trzeciego świata, dopiero by Cię wciórności wzięły. Dla mnie, naziemny personel pana B. nie ma nic wspólnego z tzw. powołaniem, a wynika ze "specyficznych" cech charakteru tych osób. Jest takie powiedzenie - "obecność księdza, to prymityw i nędza". Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech cię piekło pochłonie,bezbożniku jeden.Odwal się od Pana Boga i sług bożych ,oraz całego katolickiego ludu.To przez takich jak ty Pan Bóg ukarał bogu ducha winną załogę samolotu ze skoczkami spadochronowymi.Może na pokładzie samolotu był taki sam bluźnierca.Panie Boże przebacz jej,nie wie co mówi.

   Usuń
  2. Jakie powołania? :) To wybór, świadomy wybór życia w dostatku, bez obowiązków i wygodnictwo. Powiem, że z tym ,,prymitywem i nędzą" strzeliłaś w dychę. Pozdrawiam:)

   Usuń
  3. Aha, to Pan Bóg karze za winy innych? Dobre. Trwaj tak dalej. Pokój z tobą, Anonimowy:)

   Usuń
 5. Kościół szerzy nienawiść, dzieli społeczeństwo, podburza do walki i to krwawej. Początkowo czynnie wspierali PIS, ale gdy temu nie udało się wyciągnąć ludzi na ulicę i siłą obalić władzę, nieco się odsunęli.
  PIS ma jednak szansę na zwycięstwo. Stosuje prostą metodę.
  Niezmiennie powtarza, ze rząd jest zły, nic nie robi, a Tusk jest najgorszym premierem.
  Nawet jak dziennikarz pyta o pogodę, to i tak usłyszymy, że rząd jest zły.
  To działa, dziennikarze to podchwytują i rozdmuchują, a ludzie zaczynają tą myśl traktować, jak swoją.
  Wracając do kościoła.
  Religia w szkole zaczyna działać na naszą korzyść, bo coraz więcej młodych ma dość ględzenia o głupotach, dość słuchania bredni. B.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, rząd jest zły nawet za powodzie, mrozy itd. Z młodzieżą chyba też trafione, bo słyszę nieraz komentarze młodych n/t kk. Oj, żeby to oni słyszeli... Pozdrawiam

   Usuń
 6. Przestań,kościół to my wszyscy wierni,nie tylko księża.Panie Boże ukarz tą bluźnierczynię,odbierz zdrowie,rozum już odebrałeś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oto słowa pełne miłości, typowe dla fanatyków. Niedługo w imię miłości Bożej, będziecie palili na stosie?

   Usuń
  2. Tobie odebrało rozum chyba od poczęcia. Współczuję:) Ale dzięki za komentarze, taki stan umysłu...........

   Usuń
  3. Oj, stosy im się marzą. Jeszcze tak święta inkwizycja, prawo kościelne nad państwowym, konkordat nad konstytucją itd..... :)

   Usuń
 7. Ale tu chorych ludzi...
  Stsosy nie dla was. Dla was dobry lekarz psychiatra!

  OdpowiedzUsuń