środa, 5 lutego 2014

A ONET SWOJE

 W nawiązaniu do artykułu na Onecie i słów : ,,
Polski w Polsce wszyscy nienawidzą, i na dodatek mają rację. Polski nienawidzi tzw. obóz patriotyczny, ponieważ żyją w czymś, co wydaje im się nie-Polską albo anty-Polską - powiedział w wywiadzie dla "Tygodnika Powszechnego" Szczepan Twardoch", napisałem komentarz:
   ,,Bzdura. Polacy kochają Polskę. Tylko jedna grupa, nieliczna, zwana sektą przywłaszczyła sobie prawo do decydowania o wszystkim. Oni to określają, kto jest polakiem, patriotą,a kto komunistą, sb-kiem, żydem. Decydują co jest dobre dla polski, co złe. Nie ważne co zrobiłby Tusk, nawet jakby dał każdemu po 5 tys i tak byłoby źle, bo...u nich OBOWIĄZUJE norma-ganić wszystko, co związane z PO. Zawłaszczyli sobie prawo do żałoby smoleńskiej, wykorzystali traumę i ból ludzi w pierwszych dniach po katastrofie, do własnych celów- Smoleńsk 2010, Wawel itd. I trwa to do dzisiaj. Nie cofną się przed niczym, aby tylko wygrać. Nawet po zgliszczach aut na ulicy, ambasad, czy wystaw sklepowych. Nazywają zwykłych bandytów zasłoniętych szalikami, pajaców wstydzących się chyba swojej POLSKOŚCI, bo zasłaniających twarze kominiarkami , patriotami. Wystarczyło, że nieśli transparenty antyrządowe. Jeden kraj, a w nim linia podziału gorsza niż podczas zaborów. A podobno Polak to brzmi dumnie...."   
    no i kolejny( w nawiązaniu do wypowiedzi rzecznika SLD):
,, Świetna riposta na temat pani Marczuk, która jest be dla prawicy przede wszystkim. Wola takie Kempy, które latają samolotami na konferencje za nasze pieniądze tylko po to, aby pozwiedzać, bo to ani języka, ani tłumacza! Wolą Ziobrę, który ( udowodnione) jeździ do EP podpisać listę i nawet nie wchodząc do sali obrad powraca.Wola Macierewicza, Fotygę i im podobnych, którzy zamiast być posłem RP, latają za ocean w swoich partyjnych interesach, szkalując tak rząd i państwo Polskie. Wolą takich, co mówią o fladze UE szmata, ale w tym czasie wyciągają rękę po jej pieniądze. Itd. POPULIZM,HIPOKRYZJA, CYNIZM, BEZCZELNOŚĆ!

 Oczywiście został zdjęty w kilka sekund.Jako ciekawostkę pokaże Wam moje celowe wysłanie zgłoszenia naruszenia regulaminu i odpowiedź Onetu.   

             

Twoje zgłoszenie naruszenia zasad forum z powodu:

"komentarz zawiera wulgaryzmy"

dotyczące komentarza: PIERWSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I CO BYDŁO Z PO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie zostało zaakceptowane ponieważ według naszej opinii, komentarz ten nie łamie zasad forum.
W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy na adres: forum@onet.pl
Bardzo dziękujemy za nadesłane uwagi i życzymy owocnych dyskusji na forum Onetu!

Administracja Forum

                 ..... i co powiecie? :) 

         

2 komentarze:

  1. Podziwiam Twoje zacięcie w walce z Onetem. Ja już sobie odpuściłem to zajęcie. Posłuchałem rady Mendrca Ełuropejskiego - "Jak nie chcesz mieć temperatury, stłucz termometr":)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć:) Widzisz, kilka lat temu miałem na Onecie bloga. Miałem nawet po 1500-3000 wejść i dziesiątki komentarzy. Niestety, walczyłem z nimi o MOJE teksty. Blokowali mi bloga, bo coś nie tak było w poście, komentarzu. Zrezygnowałem. otworzyłem tutaj.Ale chcę pokazać, że Onet zapomina, kto dla kogo jest. Tylko dzięki nam oni istnieją. pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń