poniedziałek, 24 lutego 2014

KOMENTARZE :):)

Po co pisać posty?:):)   ( usuwane komentarze na Onecie)
   O Tymoszenko....

"Kobieta, która przyczyniła się do zaprzepaszczenia wielkich szans Ukrainy po tamtej rewolucji, kobieta, która jeszcze dwa m-ce temu była bardzo chora, do tego stopnia, że jej córka apelowała o uwolnienie i umożliwienie leczenia szpitalnego matce, bo zagraża jej śmierć, wreszcie kobieta, która wypompowała kasę z Ukrainy, dbając o własne dobra, miałaby stanąć na czele rządu, w cudowny sposób ozdrowiała? Nie jedzie teraz do kliniki ratować życia i zdrowia? Wszędzie chwasty, a przykład z Ukrainy pokazuje nam, jak mając sponsorów, obala się prawowite władze i to jeszcze przy aprobacie i zachęcie , podobno demokratycznej, wolnej Unii Europejskiej, której działanie w tej sprawie, można by porównać do Kaczyńskiego, negującego UE w Polsce, a stającego na barykadzie i popieranie opozycji Ukrainy w dążeniu do tej samej UE. Kraje zachodnie u siebie nie pozwoliły by na nic podobnego u siebie. Nie mówiłyby o opozycji, ale o wewnętrznym wrogu" 

   O krytyce Olbrychskiego przez Brudzińskiego:

Kim jest Brudziński, aby tak obrażać Olbrychskiego? Jako człowieka niezbyt lubię pana Daniela, ale uznaję Jego wielkie role, jego aktorstwo. Niech poseł PiS, spyta się swoich rodziców, czy brali udział w 1-majowych obchodach. Ja, będąc w szkole, brałem w nich udział. I nie dlatego, że było to obowiązkowe, ale dlatego, że była świetna zabawa, występy itd. Nie było burd, anty pochodów, za to dokoła pełno śmiechu i przednia zabawa.Teraz nastały czasy, że byle kto, może atakować każdego, kto wniósł coś dla dobra kraju. Byle kto, znany tylko z nicnierobienia w sejmie, może szkalować, obrażać i co najgorsze, w ten sposób jeszcze utrzymywać elektorat. Pytam się, kim są ludzie głosujący na takich ludzi, jak Brudziński?! Niech może tu na forum zabiorą głos jego znajomi z lat szkolnych, niech powiedzą NAM o nim. Wtedy zrozumiecie o czym pisze. DOŚĆ tej hipokryzji PiS , dość tego zakłamania i obrażania wszystkich, tylko dlatego, że nie chwalą partii, czy negują osobę prezesa. Właśnie takie ataki, za słowa krytyki o PiS i Kaczyńskim, sprawiają, że można go przyrównywać tak, jak uczynił to Aktor ."

  O krytyce Sikorskiego i wyjeździe polityków PiS do Ukrainy.

   "WSZYSTKO w imię darmowego splotu reklamowego. Nie ważne co zrobią, ważne, żeby o nich pisano, pokazywano. Już raz stanął w jednym szeregu z faszystą, który podziękował za jego poparcie. Po raz kolejny pokazuje, że nie ważne są dla niego żadne sprawy, liczy się tylko % elektoratu. A Hofman? No cóż, taksiarz, który wywlókł sprawę jego żony, gdy ta na konto sejmu pojechała sobie taryfą, JUŻ NIE PRACUJE! Macki maja wielkie. Wstrętne to i obrzydliwe, jak można pod płaszczykiem uczciwości, czynić tak złe rzeczy. Odrobina przyzwoitości ...., nawet tego w tym obozie partyjnym brakuje."

"Sikorskiemu słowa uznania za to, jak poprowadził rozmowy na Ukrainie! Niestety, okazało się, że tylko nadal LEGALNY Prezydent dotrzymał Porozumienia, pozostali okazali się niedojrzałymi amatorami. PiS po burzliwej owacji dla Premiera Tuska, rozpoczął kolejną gierkę.Tam są kamery, a w PiS parcie na szkło. Jedynie co dobre, to ich chęć spotkania z Tymoszenko. W sumie to nic nowego, grają w ten sam sposób. Co do Hofmana, może niech odpowie, dlaczego ZWOLNIONO z pracy taksówkarza, który ujawnił że jego żona jadać taxi, zapłaciła sejmowymi pieniążkami za przejazd?! Czy tak ma wyglądać PRAWO po ich zwycięstwie?!!"

 

4 komentarze:

 1. Taki wpis do likwidacji  W dniu 2014-02-24 22:54:09 użytkownik napisał:


  Witaj gazda110,

  Twój komentarz:
  "Szanowni blog......czas zakończyć wzajemne utyskiwania jeden na drugiego nienawiść potęguje ja ..Nie wolno zapominać o wzajemnych krzywdach ale czas zakończy ta wojnę POLSKO -UKRAINSKĄ Rosyjska- czas aby młode pokolenie żyło w przyjazni miłości wzajemnym poszanowaniu. Spokojnego snu "
  dotyczący artykułu Blogerzy Onetu komentują wydarzenia na Ukrainie
  został usunięty ponieważ zawiera linki do stron WWW naruszających prawo lub dobre obyczaje

  Administracja Forum
  pomieszalo im w głowach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cenzura jest straszna. Najgorsze, że w większości to automat usuwa, widocznie jakiś zlepek słów jest zaprogramowany. Pozdrawiam. Aha, dołącz do witryny, zapraszam:)

   Usuń
 2. Panie Jacku,

  jak z chęcią czytam Pana blog ostatnimi czasy jedyny temat to Pańska walka z tym okrutnym Onetem, prosiłbym o jednak powrót do dawniejszej formy bloggerskiej

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za wizytę i obiecuję poprawę:):). Pozdrawiam serdecznie

   Usuń