wtorek, 25 lutego 2014

LOT TUPOLEWA

W związku z Duńską opinią w sprawie katastrofy, wklejam z sieci, ale ciekawe spojrzenie na ostatni lot Tupolewa:
   Tylko pisowskie oszołomstwo , kłamcy, frustraci i oszuści nie chcą się przyznać, że;

1. (…) po nocnej balandze "prezio" Lech Kaczyński, ledwo doczłapał o własnych siłach, spóźniony, do samolotu....
2. Lechowi, na inaugurację kampanii wyborczej-prezydenckiej, do Katynia na siłę kazał lecieć braciszek Jarosław, skądinąd zwykły oszust i psychopatyczny, notoryczny kłamca z wyrokami sądowymi.

3. To Ci dwaj durnie zdecydowali , że na ten "cyrk katyński" zabiorą do jednego samolotu: całe dowództwo polskiej armii, szefa NBP, wicemarszałków Sejmu i Senatu....b. prezydenta i t p ludzi !!! To skrajny idiotyzm, nieodpowiedzialność, robienie na złość politycznej konkurencji !!!

4. To pracownicy Kancelarii Prezydenta Lecha K. wyrazili zgodę na nieprzygotowaną, nieprofesjonalną załogę samolotu i jeszcze bez uprawnień !!! Mądrych i doświadczonych pilotów za to, że nie chcieli lądować pod bombami w trakcie nalotu na Gruzję, wyrzucili z pracy.

5. To oba Kaczory w rozmowie telefonicznej, mimo, że nie było przygotowane, żadne zapasowe lotnisko a Smoleńsk tonął we mgle, o czym wszyscy ich uprzedzali, postanowili lądować wbrew wszystkim okolicznościom, wbrew zdrowemu rozsądkowi i wbrew wszelkim przepisom !!!

6. Młody, durny, niedouczony i zastraszony pilot - chociażby po burdzie zrobionej przez prezydenta Lecha K. i Gosiewskiego w Gruzji, z pijanym na karku gen. Błasikiem, narażając życie 96 osób, wbrew wszelkim zasadom bezpieczeństwa i wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi, lądował w strasznej jak mleko mgle !!! To skrajna głupota wiodąca, jak pokazało życie, wprost do ŚMIERCI 96 osób !!!

7. Piloci, generałowie, prezydent, dyrektor protokołu widzieli straszne warunki, słyszeli przerażające ostrzeżenia urządzeń m. in to słynne "pull ap" i "uwaga ziemia" a mimo to nadal kontynuowali lot i lądowali po omacku !!!!

8. Lądowali wbrew wszystkiemu, jak szaleńcy jak kamikadze jak ostatni durnie i samobójcy, mimo ostrzeżeń ruskich z wieży, że wolno im zejść tylko do 100 m i nigdy nie niżej niż 100 m !!!!

9. Ci durnie z pijanym generałem, swoim dowódcą na plecach, lądowali "na oko" przedtem nie przestrajając przyrządów kontrolnych, w tym wysokościomierza.... To już nie tylko brak profesjonalizmu, ale to już skrajny debilizm !!!

10. To właśnie obok pijaków, oszołomów i nieuków mających o sobie mniemanie, że są „de best” również Kaczory są winne śmierci 96 osób. NIKT inny !!!! Tylko oni mogli przerwać ten śmiertelny lot.

11. Pytanie jak przy każdej tego typu tragedii, tym bardziej , że gawiedź pisowska mówi o zabójstwie; kto na tej katastrofie najbardziej skorzystał ? Otóż PIS, tylko PIS. Gdyby nie katastrofa Lech K. w wyborach otrzymałby 2,5 % głosów…. „Legenda” obu Kaczorów ległaby w gruzy natychmiast ! PIS jako partia przestałaby istnieć, w najlepszym przypadku nieudacznika Jarosława posłano by na szczaw, jego przegranego braciszka Lecha posłano by zamiatać biuro adwokackie do zięcia, do Dubienieckiego…. Kaczory, oba, wiedziały o tym !!!! Dlatego Jarosław za wszelką cenę kazał lecieć bratu Lechowi do Katynia i bezwzględnie lądować we mgle.

Wolał śmierć brata wraz z całą delegacją niż sromotną porażkę i poniewierkę do końca swych dni. Wiedział, że nawet po najgorszym, nawet po śmierci brata, on sam z litości wyborców załapie się na posłowanie i może dzięki temu jeszcze poszczekać i może snuć teorie spiskowe wraz z tchórzem Macierewiczem, który uciekł spod Smoleńska, zostawiając w błocie swego „prezia” i wszystkie inne ofiary, byle tylko nie być podejrzewanym o zamach…. Wszak, mimo wolnych miejsc w samolocie pojechał pociągiem, nie skorzystał z zaproszenia swego prezia, dlaczego …? Wiedział, że tak się stanie ? A może maczał w tym palce ? Wszak jest specjalistą od helu, sztucznej mgły i od trotylu….
Jaro wie o tym i dlatego tak wrzeszczy by zagłuszyć własne sumienie, by zagłuszyć wyrzuty. To bowiem on przyczynił się do śmierci 96 osób. To on zabił własnego brata. Dla własnego dobra, dla własnej poselskiej wygody, dla własnej niszowej, psychopatycznej partyjki. To on jest Kainem, którego winniśmy dzisiaj pytać: co zrobiłeś z własnym bratem ?...

15 komentarzy:

 1. Nienawiść do wszystkich i wszystkiego zjadła ci mózg. Leczenie nie pomoże. Coś takiego jak myślenie jest dla ciebie totalną abstrakcją. Pomyśl....jeśli zdołasz..... jak samolot uderzający w ziemię może rozpaść się na 30 000 kawałków. To jedyny taki przypadek......czaisz coś???

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czaję. Piszesz o nienawiści, ale to ty zaciskasz kamień w ręku . To tacy jak ty, każdego, kto nie wtóruje PiS i Macierewiczowi, uważają za zdrajcę, komunistę, żyda, a nawet za zombi, któremu zjada mózg, jak piszesz. Człowieku, czytałeś komentarz z cytatami o przyczynach tragedii? Zlikwidował mi Onet go po 11 godzinach, wiec ktoś zgłosił. Tam było ok 80 przyczyn!!!! Wielce prawdopodobne, zdumiewająco pewne itd. To jest chore. Antek na polecenie Jarka K. nie szuka przyczyn, ale stara się ośmieszać, obrzydzać, oczerniac PO, a wszystko w jednym celu- w końcu wygrać z Tuskiem! I to jest chore, że nie liczą się koszty. Nie ważna Polska, nie ważni ludzie, liczy się stołek premiera!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kamien to ty masz w glowie

   w krytyce sledztwa smolenskiego
   chodzi o samo prowadzenie sledztwa
   jest skandaliczne

   a wynika to z skandalicznego prowadzenia innych poprzednich sledztw

   to co wypisujesz to sa propagandowe dyrdymaly

   takie czytalismy rowniez przy sprawie
   olewnikam przemyka , popieluszki

   i tysiecy innych

   Usuń
 3. Lepiej zrobiłbyś jakbyś poszedł się leczyć.Po przeczytaniu tego co napisałeś stwierdzam że zachowujesz się tka, jak nienormalny.Gdyby jednak okazało się że jesteś normalny psychicznie,to powinna zainteresować się Tobą prokuratura za bezpodstawne oczernianie ludzi

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzisz. Czytasz i nie wiesz co. Po pierwsze, na początku zaznaczyłem, że skopiowane z sieci. Po drugie, oczerniać może tylko PiS z Antkiem na czele. Im wolno wszystko, nawet nazywać zamachowcami Prezydenta i Premiera RP. Nie ma i nie było gorszych fałszywych oskarżycieli, niż PiS. To już nie partia polityczna, tylko sekta, gdzie nawet Rydzyk współdecyduje, kto ma być na listach wyborczych. Ty tego nie zrozumiesz, bo jesteś zaślepiony, albo opętany przez PiS. Niemniej dziękuje za wyrażenie swojej opinii.

  OdpowiedzUsuń
 5. lecz się, bo takiej głupoty splątanej z nienawiścią dawno nie czytałem. Mimo wszystko twoja wypowiedz podpada pod prokuratora, mam nadzieję że do tego dojdzie, bo oczernianie innych ma swoje granice

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiedz w ktorym miejscu jest oczernianie . Przeciez to jest juz dawno wszystkim wiadomo .Same opoznienie startu bylo tez przyczyna katastrofy ,bo mgla sie zwiekszala z kazda minuta , a jak-40 wystartowal wczesniej i zdazyl /przed gesta mgla/wyladowac .

   Usuń
  2. Opóźnienie wylotu spowodował LECH Kaczyński, który na płytę lotniska przyjechał spóxniony. Więc coś jeszcze?

   Usuń
 6. Po przyjacielsku radziłbym Ci usunąć Ci artykuł"LOT TUPOLEWA" , gdyż nie jest ważne czy ten artykuł jest wklejony z sieci ,czy sam napisałeś.Ważne jest jedynie rozpowszechnianie fałszywych oszczerstw na wiele osób nieżyjących którzy nie potrafią się teraz bronić.Może ktoś wysłać link tej strony do zarządu PIS w Łodzi,a wtedy nie chciałbym być w Twojej skórze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po co nie zyjacy mieliby sie bronic . Im jest wszystko jedno co kto mowi i pisze .

   Usuń
 7. Trudno. Nie zdejmę. Ja tu nie insynuuje, ale mam prawo do wyrażania własnych opinii, bądx też do popierania opinii innych, które mi pasują.Ponad to, przecież w tym tekście jest to, co normalni ludzie wiedzą.Dziękuje za ostrzeżenie.

  OdpowiedzUsuń
 8. czasem idziesz sobie, idziesz, ładna pogoda, droga sucha, słonko świeci i nagle pach.... wchodzisz nogą po kolana w błoto, albo wdeptujesz w gówno i klniesz na głos: "kurwa mać, gdzie ja wlazłem"...

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze napisane, tylko skąd się biorą frustraci. Rozwalenie samolotu było opłacalne jedynie dla pisu. Oni już wówczas nic nie znaczyli, byli ośmieszeni, lot do Smoleńska był ich rozpaczliwym rozpoczęciem, niechlubnym bo na grobach ofiar katyńskich, kampanii wyborczej. Dzięki swoim powiernikom i doradcom z małego bogatego państwa katastrofę przekonwertowali w sukces. Siła ambony w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 10. pis nigdy nie wygra,przestańcie marzyć upośledzone ludziska....

  OdpowiedzUsuń