wtorek, 18 lutego 2014

c.d WOJNY z ONETEM

 W nawiązaniu do występu aktorskiego pana Glińskiego, napisałem komentarz, który ,,wytrwał" 1 minutę, po czym został usunięty. Cóż, znajdzie się tutaj.:
   "Polacy? Jacy POLACY?!!! Ci, którzy zasłaniają twarze szalikami, kominiarkami, kapturami?! A może ci, co palą cudze samochody, dewastują wystawy sklepowe, wyrywają płyty chodnikowe?! A może również ci, co idąc na mecze sportowe, zamiast flag, biorą noże, maczety, butelki?! Jaka IV RP?! Ta która za największych patriotów uważa bandytów stadionowych, czy ta, co broni Dziada?! A może ta IV RP, której siłą przewodnią są czarne marsze z pochodniami?! To nie państwo się skompromitowało, tylko ci, co uzurpują sobie prawo do żałoby smoleńskiej , do decydowania kto jest Polakiem, a kto komuchem. Ci, co uważają, że mają prawo decydowania, kto stoi tam, gdzie Solidarność a gdzie ZOMO! Ci się kompromitują, co nazywają demokratycznie wybrany rząd i Prezydenta jako wybranych przypadkowo, przez pomyłkę! Ci, co nie uznają ani demokracji, ani wolności, twierdząc o niewoli! DOŚĆ obłudy PiS. DOŚĆ ich kłamstw, oskarżeń, bezkarnych działań i pomówień! Pokażmy im, że nadal nie dostaną mandatu zaufania od nas, Polaków, zwanych przez nich komuchami, SB-kami, żydami. DOŚĆ manipulowania POLAKAMI!  Każda partia, tylko nie PiS!!!  

    Gil usłyszał 4 zarzuty, napisałem króciutki komentarzyk, licząc, że go nie zauważą:):), a jednak .... 
    "Teraz zakrywa twarz?! Jeszcze niedawno mówił, jak to mafia narkotykowa chce go usadzić, szkalować, zabić itd itp. Wstyd teraz, gdy po jego aktorskich wystąpieniach bronili go sąsiedzi, znajomi, a i tu, na forum wyzywano mnie , że atakuję Kościół, Boga. A ja tylko pisałem o pedofilu w koloratce. Gdzie dzisiaj ci broniący?"

    W nawiązaniu do wymiany Olbrychski kontra Brudziński napisałem komentarz( poniżej) który ,,łamie regulamin Onetu" .
    

"Kim jest Brudziński, aby tak obrażać Olbrychskiego? Jako człowieka niezbyt lubię pana Daniela, ale uznaję Jego wielkie role, jego aktorstwo. Niech poseł PiS, spyta się swoich rodziców, czy brali udział w 1-majowych obchodach. Ja, będąc w szkole, brałem w nich udział. I nie dlatego, że było to obowiązkowe, ale dlatego, że była świetna zabawa, występy itd. Nie było burd, anty pochodów, za to dokoła pełno śmiechu i przednia zabawa.Teraz nastały czasy, że byle kto, może atakować każdego, kto wniósł coś dla dobra kraju. Byle kto, znany tylko z nicnierobienia w sejmie, może szkalować, obrażać i co najgorsze, w ten sposób jeszcze utrzymywać elektorat. Pytam się, kim są ludzie głosujący na takich ludzi, jak Brudziński?! Niech może tu na forum zabiorą głos jego znajomi z lat szkolnych, niech powiedzą NAM o nim. Wtedy zrozumiecie o czym pisze. DOŚĆ tej hipokryzji PiS , dość tego zakłamania i obrażania wszystkich, tylko dlatego, że nie chwalą partii, czy negują osobę prezesa. Właśnie takie ataki, za słowa krytyki o PiS i Kaczyńskim, sprawiają, że można go przyrównywać tak, jak uczynił to Aktor."

11 komentarzy:

 1. Zachęcony Twoim wpisem "popełniłem" krótki komentarz. Zakończyło się, jak w wierszyku Marii Konopnickiej "Jaś nie doczekał."


  Twój komentarz:

  "Czółko! Gowin sprawia wrażenie "cywilnego biskupa" i jest nie do zaakceptowania. Jednak Tuska ocenia trafnie. Donek zniesmaczył mnie okrutnie swoimi ostatnimi "występami", w rodzinnej wiosce Stocha i na pogrzebie zmarłej bliźniaczki. Szczególnie ta ostatnia "wizyta" była obrzydliwa, na miejscu ojca zmarłej pogoniłbym Go na zbitą ... buzię.. Pan Premier coraz bardziej przypomina sterowanego trefnisia. Pozdrawiam!"

  dotyczący artykułu Gowin: Tusk bał się ustawy o niebezpiecznych przestępcach
  został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

  Administracja Forum

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisanie komentow na Onet jest bez sensu,zadko kiedy przebrna przez cenzure,ktora dziala lepiej niz za komuny.:)Puszcza jedynie wtedy gdy sa zgodne z etosem parti Onet.pl

   Usuń
  2. Można odwołać się i komentarz jest przywracany ... po 2 dniach. Pozdrawiam wszystkich!

   Usuń
 2. Przychodzi mi na myśl nakręcony w 1983 roku pamiętny film Jak napaść na państwo, w którym wypowiada się Jurij Bezmienow, radziecki tajny współpracownik KGB pracujący jako dziennikarz, w 1970 zbiegły do Ameryki Północnej. Wyjaśnia on, że współczesna wojna to nie działania zbrojne. Transformacja ustrojowa to powolny proces, zwany “przewrotem ideologicznym”, składający się z 4 etapów: “demoralizacji”, destabilizacji, kryzysu i normalizacji. Jego skuteczność polega głównie na tym, że narody do samego końca nie chcą uwierzyć, że są poddani procesowi TRWAŁEJ ZMIANY MENTALNEJ. Szczególną uwagę zwraca na etap “demoralizacji” trwający zwykle od 15 do 20 lat. W tym okresie “dywersja ideologiczna” prowadzona jest w 6 obszarach: religii (poprzez jej ośmieszanie, promowanie różnych sekt i kultów), oświaty (minimalizowanie nauki przedmiotów ścisłych, tj. matematyki, fizyki, chemii na rzecz np. plastyki, wychowania seksualnego lub wąskich zagadnień w kulturze), życia społecznego (powoływanie nowych organizacji w zamian za tradycyjne), struktury władzy (powoływanie nowych struktur, nadanie dużej władzy mediom), sfery pracowniczej (zwiększanie biurokracji), porządku publicznego (podważania kompetencji wymiaru sprawiedliwości, równolegle przedstawianie pozytywnych cech sprawcom zbrodni)...

  OdpowiedzUsuń
 3. To dobrze, że obalono pomnik ludobójcy Lenina. Pytanie: kiedy Ukraińcy obalą pomniki zbrodniarzy: S. Bandery i innych szuczewyczów, tudzież kljaczkiwskich?

  Bo przecież to zbrodniarze. Twórcy i aktywiści terrorystycznej organizacji OUN (winnej m.in. zabójstw obywateli polskich jeszcze przed II WŚ oraz skrytobójczego mordowania polskich żołnierzy we wrześniu 1939 r.), później UPA - "ukraińskiej powstańczej armii" - jej "żołnierze" wymordowali nie mniej niż 100 000 bezbronnych polskich dzieci, kobiet i starców, używając do tego m.in. siekier, wideł, kos, noży, torturując, okaleczając i gwałcąc w sposób, na jaki stać tylko bestię ludzką.

  Zgadzam się, że Lenina obciąża większy ilościowo ogrom komunistycznych zbrodni ("czerwony terror", stłumienie rebelii w Kronsztadzie, zdławienie chłopskiego, antybolszewickiego powstania w Tambowie). Jednak nawet krasnoarmiejcy nie mordowali wyłącznie z samej żądzy mordu, odurzenia nienawiścią, chęci obrabowania swoich sąsiadów, zgwałcenia ich żon, matek i córek; siepacze Bandery, Szuchewycza , Kljaczkiwśgiego i podobnych urządzali zaś na dymiących zgliszczach polskich wsi, wśród zmasakrowanych polskich ciał zabawy z tańcami i śpiewem przy "harmoszce".

  Czy we współczesnej Europie jest miejsce dla kraju, który kultywowanie pamięci o ludobójcach i zbrodniarzach, winnych mordowania dzieci uczynił ważną częścią swojego narodowego etosu?

  OdpowiedzUsuń
 4. WSZYSCY PAMIĘTAMY PIERWSZY ROK RZĄDÓW PIS. To był wyjątkowy rok,
  takiego nie mieliśmy od 17 lat.

  Pierwszy raz od 17 lat do marszałka sejmu wpływa wniosek aby Jezusa Chrystusa ogłosić królem, a na komendzie można zamówić taxi lub pizzę. Wszystko zaczęło się od kampanii partii zwanej żartobliwie prawem i sprawiedliwością, pod wdzięcznym tytułem `My dotrzymujemy słowa'.

  W ramach "my dotrzymujemy słowa, jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja nie zostanę premierem", premierem został atrakcyjny Kazimierz, pierwszy produkt medialny w Europie Środkowej. Rodzime Truman Show potrwało pół roku. W tym czasie w ramach "my dotrzymujemy słowa w kwestii taniego państwa", powstało najwięcej w historii wolnej Polski nowych ministerstw i sekretarzy stanu, z ministerstwem śledzi i morza na czele. Mamy najwięcej w historii Polski marszałków sejmu i senatu oraz 4 wicepremierów. Dwukrotnie TK zanegował ustawy przegłosowane w odstępie kilku miesięcy, co jest absolutnym rekordem.

  Mieliśmy w ciągu roku 3 rządy, w ramach tych samych partii, 3 rodzaje koalicji, na trzech różnych pakietach "umów", do tego dwóch premierów i pięciokrotnie był wymieniany minister finansów. Jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja jednak zostałem premierem, ponieważ premier, który ma 78% poparcia społecznego był za słaby, wymieniliśmy go na premiera, który ma 33% poparcia, a premier który miał 78% poparcia przegrał wybory na prezydenta Warszawy.

  Pierwszy raz od 17 lat Polska zobaczyła masówkę, 160 cm kompleksów spędziło słuchaczy radiowęzła z Torunia do stoczni i uroczyście przysięgało nie rozmawiać z Lepperem, po czym polazło i gadało, ale o tym za chwilę.

  Pierwszy raz od 17 lat w ministerstwie sprawiedliwości w randze wiceministra zasiadł sędzia stanu wojennego i w randze ministra koordynatora komunistyczny prokurator z lat 70. takiej kadry nie miał nawet Leszek Miller. Na fali rewolucji moralnej marszałkiem sejmu, a następnie premierem wybrano 4 krotnego recydywistę, członka powołanej przez SB grupy politycznej, na co dokumenty widział brat.

  Premiera recydywistę zdymisjonowano za warcholstwo, co było ewidentnym chamstwem, by następnie w nocy bez kamer tuż po projekcji filmu o JP II wskrzesić i wsadzić na szczyty władzy. Od 17 lat nie mieliśmy w rządzie koalicyjnym klubu, który w ponad 50% składa się z oskarżonych lub skazanych prawomocnymi wyrokami posłów, znajdziemy w IV RP odnowy moralnej, posła pedofila, posłankę skazaną za fałszowanie przepustek więziennych, europosła oskarżonego o gwałt, rodzimego posła oskarżonego o gwałt, jego żonę oskarżoną o defraudacje, posłankę, która zasłynęła, jako operatorka scen korupcyjnych, a następnie została skazana przez komisje etyki i ta sama komisja uniewinniła posłów korumpujących posłankę.

  Znajdziemy posła wyrzuconego z klubu PiS za jazdę po pijaku, jest poseł wywalony z SO za awantury w dyskotece, jest również poseł powołujący się na znajomości z ministrem sprawiedliwości w czasie egzekucji komorniczej, za co został wywalony z SO, cały ten kwiat polskiego parlamentaryzmu tworzy koalicyjne koło narodowo - ludowe.

  Pierwszy raz od 17 lat minister sprawiedliwości 80% czasu pracy poświecił na konferencje, pierwszy raz minister pokazał społeczeństwu jak się niszczy dokumenty przy okazji sprawy politycznej, gdzie o 6.50 prokuratura wkroczyła do PZU, na wniosek posła Kurskiego, członka sztabu wyborczego PIS, który oskarżył Donalda Tuska o fałszerstwa polegające na kupowaniu bilbordów od PZU.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciąg dalszy:WSZYSCY PAMIĘTAMY .... KACZYŃSKIEGO
  Jak się okazało nie było ani jednego świadka potwierdzającego słowa Kurskiego, firma obsługująca PZU obsługiwała PIS, nie PO, a sędzia w tej sprawie był minister, który był szefem kampanii wyborczej PiS. Sprawę umorzono, poseł Kurski błaga na kolanach o ugodę.

  To samo ministerstwo sprawiedliwości, w ciągu roku zresocjalizowało Rywina, wypuściło Jakubowską i Jakubowskiego, łamiąc prawo aresztowało Wąsacza, nie wyjaśniło ANI JEDNEJ SŁYNNEJ AFERY, łącznie z afera Rywina, którą minister jako członek komisji, ponoć rozwiązał w ułamku sekundy, tylko ówczesne władze blokowały śledztwa.

  Pierwszy raz od 17 lat rząd, który popierał lustrację zamknął do spółki z klerem usta księdzu Sakowiczowi, prezydent podpisał wadliwą ustawę lustracyjna, a następnie sam znowelizował ją do poziomu ustawy, która obowiązywała wcześniej. Nie złapano ani jednego członka układu, nie odebrano emerytury ani jednemu ubekowi, za to opluto wielu opozycjonistów, w tym nieżyjących jak Jacka Kuronia i uczynił to człowiek, który nie spędził ANI JEDNEGO DNIA W KOMUNISTYCZNYM WIEZIENIU, A W CZASIE STANU WOJENNEGO JAKO JEDYNY OPOZYCJONISTA Z KREGU WAŁĘSY SIEDZIAŁ U MAMUSI POD PIERZYNĄ.

  Na tym tle pokazuje się najbardziej czytelny podział w IV RP. Komuniści dzielą się na pisowych i pozostałych, z tym, że pisowi tacy jak Gierek, Jasiński, Kryże, to dobrzy komuniści, pozostali są z układu. Z układu są też wszyscy członkowie opozycji i media, z tym, że w tym wypadku ważny jest kontekst i przydatność "układowa". Znany polityk opozycji najpierw dostał propozycję objęcia rządu IV RP, potem ogłoszono go morderca demokracji, by znów zaproponować mu miejsce w rządzie.

  Pierwszy raz od 17 lat rząd, który nie zrobił nic w kwestiach gospodarczych, nie wydał najmniejszego dokumentu, choćby najniższej wagi regulującego jakikolwiek obszar gospodarczy, okrzyknął się twórcą 1 punktowej inflacji i PKB na poziomie 5 pkt.

  Pierwszy raz szef kancelarii prezydenta, który wyleciał z niej za prowadzenie spółki z baronem SLD Nawratem, która to spółka jest ulubieńcem prokuratora, po kilku miesiącach karencji został szefem doradców premiera.

  Pierwszy raz od 17 lat ministrem spraw zagranicznym jest kierowniczka magla, która nie odróżnia dwóch najważniejszych dla Polski traktatów regulujących stosunki z sąsiadami. Pierwszy raz od 17 lat 8 ministrów spraw zagranicznych, a więc wszyscy uznali polską politykę zagraniczną za szkodzącą i ośmieszająca kraj.

  Nigdy dotąd w historii 17 letnich zmagań z demokracja, prezydent nie odwołał spotkania na szczycie tłumacząc się rozwolnieniem wywołanym artykułem w niemieckim brukowcu. Nigdy dotąd polski premier nie żebrał o 4 minuty rozmowy z prezydentem USA by w jej trakcie oddać z wdzięczności 1000 polskich żołnierzy na misje `pokojowe'.

  Nie zdarzyło się od 17 lat aby polski premier musiał się tłumaczyć w Brukseli, że Polska nie jest krajem antysemickim, w którym króluje homofobia i nigdy podobnych tłumaczeń nie uznano za sukces dyplomatyczny. Nie zdarzyło się w wciągu 17 lat by prezydent wygłosił 2 minutowe orędzie, oznajmiając, że nie rozwiąże parlamentu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciąg dalszy: WSZYSCY PAMIETAMY PIERWSZY RZĄD PIS!
  Nie było takiego przypadku by ministrem edukacji został szef organizacji, której obecni, przyszli lub byli członkowie pali pochodnie w kształcie swastyk, udawali kopulację z drzewem, oraz miedzy sobą. Nie pamięta Polska takiego przypadku, by członkowie koalicyjnego rządu, podawali rękoma weterynarzy środki wczesnoporonne przeznaczone dla bydła, kobietom zgwałconym przez innych członków.

  Jak donosi "Dziennik Gazeta Prawna" Joanna Hofman zatrudniona
  w KGHM, w pracy nie pojawiła się od dwóch lat. W tym czasie
  była już na zwolnieniu chorobowym, świadczeniu rehabilitacyjnym,
  urlopie macierzyńskim, urlopie wypoczynkowym oraz urlopie
  wychowawczym, z którego wróciła 4 września , by dzień później
  przedstawić zwolnienie lekarskie. Joanna Hofman została
  zatrudniona w KGHM w kwietniu 2007 roku w czasie, gdy
  rządziło PiS. Wtedy prezesem tej jednej z największych
  spółek Skarbu Państwa był Krzysztof Skóra, członek PiS.
  w 2005 roku Hofman została głównym specjalistą w wydziale
  komunikacji korporacyjnej z pensją około 6 tysięcy złotych,
  na stanowisku które zostało stworzone specjalnie dla niej.


  Nie miał nigdy miejsca taki przypadek by premier i prezydent z tytułami naukowymi tak kaleczyli język polski, mówiąc "włanczam", "som", "świętobliwość Biskup Rzyma", oraz mlaskali i oblizywali wargi, a pierwsza dama zasuwała do samolotu z reklamówką.

  To był najciekawszy rok od 17 lat, polskie władze w ciągu roku wykreowały i sprzedały taki wizerunek Polski, który świat pamięta z początku XIX wieku. W ciągu tego roku nasze stosunki z Niemcami, UE i Rosja zatoczyły koło i wróciły do czasów Układu warszawskiego i RWPG. W ciągu tego roku wystąpiła największa fala emigracji od czasów stanu wojennego.

  Z 3 mln mieszkań nie powstało ani jedno w ramach programu rządowego, z setek kilometrów autostrad w 2011 6 km. Cały ten dorobek nazywał się IVRP, której nie ma na żadnej mapie świata, a powstał ten twór chorej wyobraźni w efekcie rewolucji moralnej, która skalą, siłą i zapachem przypomina szambo spuszczone z Giewontu do Jastarni. To był rok bliźniąt na, przetrwaliśmy też rok następny i dziękowaliśmy Bogu, i prosiliśmy go, by już nigdy więcej dobry Bóg podobnych dowcipów nam nie robił."

  OdpowiedzUsuń
 7. W kraju pięknym, nadwiślańskim,
  rządzi dzisiaj Mafia Wielka,
  Ma już władzę, ma zaszczyty,
  ale rządzi jak lewa ręka.

  Na prawicę się kreuje,
  piękne słówka w piórka stroi,
  Ale geneza jej haniebna,
  bo w PZPR umoczona stoi.

  Bolka to zasługa wielka,
  że podzielił równo łupy,
  Mogli wszystko oddać Polsce,
  ale przecież nie są głupi.

  Rządzą nami dwie dekady,
  zamieniają się stołkami,
  bo dla niepoznaki sprawy,
  nie mogą ukazać zdrady.

  Utworzyli już Platformę,
  inne partie i partyjki,
  Zasłaniają się mediami,
  by nie wyszły ich machlojki.

  Polak głupi i naiwny,
  wierzy w każde słowo - kłamstwo,
  Bedą płakać jego wnuki,
  urodzeni na POddaństwo.

  Opamiętaj się Narodzie,
  Odbierz Mafii swoje dobra.
  Zabierz mu co sam sobie złupił
  i najzwyczajniej Ciebie okradł.
  ………………………………………………………
  Rządząca swołocz.
  Wyssali z wielu życie
  Zabrali godność nam
  Stworzyli kraj żebraków
  Twierdząc, że wszystko gra
  Z uśmiechem na ekranie
  Szyderców leci show
  Lwie paszcze otwierają
  Pożerać ciągle chcą

  Nikt Cię nie broni Polsko
  Gdy wokół głodne psy
  Upokorzony naród
  Cierpienie, nędza, łzy

  Gdy mordy swe utuczą
  Kolejni pchają się
  W koryta ryje włożą
  I zaczną doić Cię
  Lecz karmy wnet zabraknie
  I w stołki wbiją kły
  A role się odwrócą
  I kopa damy im.
  Dzień sznura"

  Nadejdzie w końcu taki dzień,
  Gdy zginą wszyscy śmiercią szczura.
  Nie topór, nie katowski pień
  Lecz jęk i zaśpiew sznura.

  Nie znajdziesz bowiem w świecie kul,
  Co pomszczą ich okrutne zbrodnie.
  Nieważne, który z nich co czuł
  Nie może umrzeć godnie.

  Dla woja jest kamienny mur,
  Szlachetnym miecza błysk i lśnienie.
  Dla łotrów zaś napięty sznur!
  Dla łotrów poniżenie!
  Nadejdzie w końcu taki świt,
  Gdy wszyscy razem staną w rzędzie
  I „SOLIDARNOŚCI” rozwieją mit
  I krew przelana będzie.

  Czerń marmurowych płyt
  potomnym zalśni ku przestrodze,
  By nigdy już BRUNATNY świt
  Nie widniał na ich drodze.
  ………………………………………………………………………
  WYBRANIEC
  Stroi się w pawie pióra na europejskie salony,
  I nie wie głupiec o tym,
  Że się w błazeńskie przyodział szaty.

  Chce być pawiem wśród możnych tego świata,
  A czyni nas za pariasów i żebraków
  I pośmiewisko dla Europy.

  Łasy czczych pochwał i braw salonów
  Wykrada srebra rodowe dla chwil ułudnej chwały
  Uciekając wzrokiem przed uśmieszkami wzgardy i politowania.

  Lecz on przecież pierwszy, on ton nadaje
  I krok podaje… ale nie melodię
  W tańcu chocholim nad Wisły brzegiem.

  Lecz ni tysiące peanów od węży płynących
  Ni burze braw uszy kojących
  Nie zagłuszą sumienia, które bólem Narodu krzyczy:

  Zdrajca, zdrajca, po trzykroć zdrajca !
  ………………………………………………………………………………….
  Ej! Polacy –
  To Wy moi rodacy .
  Zorganizujcie dywizje ,,Gromu ,''
  a ja uczynię porządek w Polskim Naszym domu.
  Tylko jedna noc i świt,
  a upadnie o Chazarskiej swołoczy fałszywy mit.
  Od szuj i trutni dopiero po ,, kryształowej'' nocy.
  na zawsze naród Polski wyrwie się z lenniczej niemocy.
  ……………………………………………………………………………………………..
  Polacy wobec swoich dzieci i wnuków jesteście zobowiązani do zorganizowania ;
  -Polowych Plutonów Egzekucyjnych- których zadaniem jest wymierzenie kary dla polskojęzycznej swołoczy i ich uwłaszczeniowych kolaborantów za zdradę interesów narodu polskiego.

  Aby usunąć ,,marionetki syjonistycznego ścierwa’’ i ich uwłaszczeniowych kolaborantów należy zorganizować - zbiórkę pieniędzy na Fundusz Obrony Narodu – aby zorganizować ,,elitarną jednostkę komandosów specjalistów’’ .
  ………………………………………………………………………………..
  Shalom dla Pasożytów. Oszustów i trolli .
  Was samozwańców zawsze prawda boli.
  Na Waszych językach zawsze brzmi fałsz i obłuda.
  Przed snem rozmyślacie czy Polaków oszukać wam się uda.

  Euro kołchoz ,czyli Chazarska swołocz gnębiąca i okradająca Goi.
  Polityka to kurtyzana i ,a lgną do niej trutnie i swołocz.
  Dla potwierdzenia dedukcyjnego toku myślenia do czego zmierzają Syjoniści proszę zadać sobie trud i zapoznać się z ;
  1/ Protokołami Mędrców Syjonu 2/ Talmudem, 3/ New World Order

  OdpowiedzUsuń
 8. O rządzie zarymował tak:
  "Jak mu wierzyć, co z mównicy przy temacie danym,
  zawsze mówi w czasie przyszłym i niedokonanym".
  "Jak tu słuchać tego, co jest pierwszym PO-premierem,
  drugi raz z expose trzecim, a raportów zerem".
  "Czy pytanie to czy żart, tyle tekstu co rząd wart".
  A na koniec dłuższym wierszem się popisał:
  "Z mymi wierszy i fraszkami jest,
  rzec prawdę między nami,
  jedna wspólna cecha z rządem,
  pointy brak jak rząd nierządem,
  brak jest pointy w końcach strofach,
  koniec rządów katastrofa,
  z tą różnicą w wierszu mym,
  pointy nie ma, lecz jest rym,
  gdy porównać sprawy dwie,
  wiersz tak może, a rząd nie,
  więc gdzie prawda, gdzie tkwi błąd,
  pointa jest: więc skąd ten nie Polski rząd"
  Taka jest rzeczywistość.
  …………………………………………………………
  Donaldo Tusko Matoł
  Mam takie myśli zgaszone
  Zgaszone jak nikły blask
  Dogasających lasów
  I dogasających łąk
  To dla mnie kochany Premier
  Wysadził fabryk tysiąc
  W kapocie stracha na wróble
  Pragnął mi przyszłość przysiąc
  Więc z koszem obietnic strach
  Pierwszy raz spojrzałem mu w oczy
  O tysiąc więcej znalazłem zła
  Niż wyśniłem w nocy
  I odtąd pod oknem moim
  Zaczarowany kamienny
  Z bukietem obietnic stoi
  Premier kłamliwy, niewierny

  Ma takie usta czerwone
  Czerwone jak obietnice
  Zaczarowanych dróg
  I zbankrutowanych firm
  To w nas mały kłamczuszek
  Zaszczepił te nadzieje
  Żebyśmy byli nimi urzeczeni
  Pragnąc się nimi urzec
  I z pakietem przyszedł raz
  Prosić o jedno me słowo
  Oślepił nas Irlandii blask
  Krzyczący kolorowo
  I odtąd za oknem moim
  To długi kwitną, nie róże
  Na modłę wiotkich powoi
  Pną się i pną jak po murze

  Mamy taki kryzys krajowy
  Ogromny jak pożar zórz
  Poniedziałkowych ranków
  I zaczarowanych kont

  To od nas zwiewa w zielone
  Pieniądz jak letni wiatr
  Do zaczarowanych banków
  I zaczarowanych państw.
  ……………………………………………….
  Zawodowi Spece Od Fałszu!

  Będą pisać fałszywe raporty,
  Będą pisać i książki fałszywe,
  Naślą swoich propagandzistów
  I urządzą zdrajców dyskusje!

  Przeprowadzą fałszywe wywiady,
  I zadadzą pytania mylące,
  Tak dla kpiny z zabitych i prawdy,
  I przemilczą ekspertów, co mądre!

  Zawodowi spece od fałszu,
  Co ich klika "wstawiła" do mediów,
  By mącili w głowach Polaków,
  By wspierali dzieło morderców!

  Dużo takich w Lechitów krainie,
  I w Chicago odzywa się taka,
  Ale prawda - Ona nie zginie,
  Ona - obrobi honor Polaka!
  Wypuszczają swoich pismaków,
  I te swoje ti-wi mąci-głowy,
  Wypuszczają swoich "ekspertów",
  To są właśnie wspólnicy morderców!

  Siło Wszechmogąca, Która Jesteś Prawdą,
  Ty sama Jedyna musisz wystarczyć,
  Krew zabitych i dobre ich imię
  Obroń Nas przed bandą złodziei i krętaczy!
  ……………………………………………………………..

  Wybacz Donaldzie te moje złości
  To z dobrobytu bolą mnie kości
  Żołądek mi przylgną do kręgosłupa
  A od roboty boli mi pupa

  Wybacz Donaldzie, że się ośmielę
  Stoję i patrzę jak głupie ciele
  Cudów, cudów nam pilnie potrzeba
  Dużo więcej niż bułek i chleba

  Wybacz mi Panie, że już zwątpiłem
  Że tego piwa Ci naważyłem
  Że czekam z nerwem przy komputerze
  Że w Twe obiecanki już nie uwierzę

  Wybacz Donaldzie dziś się żegnamy
  Na Jarosława głos swój oddamy
  Bo dla nas Polska jest najważniejsza
  Polska wczorajsza i Polska dzisiejsza

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudów nie chcę już od TUSKA

  Nie chcę ropy od Putina,
  Ani od innego ruska,
  Wolę KLAUSA i BOŻINA!
  Nie chcę z Ameryki TARCZY,
  Ani gazu z Emiratów,
  Lech Wałęsa mi wystarczy,
  Z grubą TECZKĄ doktoratów!
  Bogatemu byk się cieli,
  Więc ELITA się przeciska,
  By załapać się w BRUKSELI,
  Na poważne stanowiska!
  Mocno gonią za tym rajem,
  I Ci starzy i Ci młodzi,
  A co będzie z naszym krajem?
  To nikogo nie obchodzi!
  Niech Sikorski bierze NATO,
  Jak PZPN wziął Lato,
  Niech w spokoju nas zostawi,
  Niech się z NATO w wojnę bawi!
  Poseł GOWIN i podobni,
  Niech in vitro się zapłodni!
  Dla bogactwa tej techniki,
  Niech PALIKOT da plemniki!
  Wraz z bombowym NIESIOŁOWSKIM!
  Więc nie grozi nam AL-KAIDA!
  Nie potrzebne Polsce stocznie,
  I kopalnie i szpitale,
  Co rząd z tym majdanem pocznie?
  POLSKA? NIEPOTRZEBNA WCALE!!!
  Nie ma w Polsce polskiej huty!
  I z Wietnamu mamy buty!
  Wódka czeska, ukraińska,
  I konfekcja cała chińska!
  Poznikały polskie ryby,
  Przemysł nasz zakuto w dyby,
  Ledwo dyszą już rolnicy,
  Za to kwitną KOMORNICY!
  To jest ten nasz polski cud!
  Nam pozostał ino smród!
  No i jeszcze jedno swojskie,
  ŚWINIE! PRZY KORYCIE - POLSKIE!!!

  Pewien bardzo znany generał.
  Z państwowej kasy pieniądze podbierał.
  Przy prywatyzacji biznesmenom pomagał.
  Nie swoje korzyści w bankach odkładał.
  CBA wpadło na procederu trop.
  Prokurator powiedział; "malwersacjom stop."
  Generał prokuratorowi wyjaśni i powie.
  Dlaczego mając dużo brał jeszcze sobie?
  "Białe kołnierzyki " golą budżety
  i stąd biorą się kryzysy, niestety.
  Horrendalne pensje, odprawy, przekręty milionowe.
  Czy w takiej sytuacji finanse mogą być zdrowe?
  Były szef Urzędu Ochrony Państwa,
  dopuścił się wobec Niego okropnego draństwa.
  Niedawno temu, pewien dyrektor z MSWiA.
  ponoć wziął za ustawiony przetarg miliony dwa.
  Ci co dbać mają o państwa bezpieczeństwo,
  jak widać na przykładach dzierżą w aferach pierwszeństwo.

  Kaczor jest żydem i wstawioną marionetką bankstero syjonistów.
  Około 70 % decyzyjnych stanowisk w rządzie ,Sejmie i Senacie obstawionych jest przez polszewicką swołocz. Żydzi mają powstawianych swoich swołoczy w wszystkich partiach.
  Aby się skutecznie uwolnić od tej zarazy trutni i złodzieii należy zorganizować wojskowy zamach stanu.
  Ej! Polacy –
  To Wy moi rodacy .
  Zorganizujcie dywizje ,,Gromu ,''
  a ja uczynię porządek w Polskim Naszym domu.
  Tylko jedna noc i świt,
  a upadnie o Chazarskiej swołoczy fałszywy mit.
  Od szuj i trutni dopiero po ,, kryształowej'' nocy.
  na zawsze naród Polski wyrwie się z lenniczej niemocy.


  OdpowiedzUsuń