piątek, 7 lutego 2014

OWSIAK

 W nawiązaniu na oświadczenie Jurka Owsiaka napisałem komentarz  na tym czymś, co nazywa się Onet i oczywiście wycięto komentarz. Jeśli takie kom są usuwane, to ja zastanawiam się,czy cenzura wróciła?
   ,,"Panie Owsiak. Robił, robi i mam nadzieję, że będzie Pan robił dobrą, potrzebną robotę w tym kraju. Wyzwala Pan w ludziach empatię, współczucie na los innych, co w dzisiejszym zmaterializowanym, ale i niezbyt bogatym bycie jest ważne.Osiągnął Pan to wszystko, czego politycy z prawej strony nie osiągną nigdy. Wiadomo kto stoi za ludźmi typu tego, który stanął w ławie sądowej, bo tylko jedna część społeczeństwa od samego początku chce rzucać kłody pod Pana Dzieło. Proszę zrozumieć, że zdecydowanie większa część Polaków( i nie tylko Polaków) docenia Pana pracę i zaangażowanie, Pana osiągnięcia i, dzięki Pana pomocy, dostrzega ilość uratowanych ludzi. Nie wolno Panu uginać się pod szkalującymi tekstami, komentarzami. Ani tymi z sieci, ani z mediów, ani z ambon, czy wreszcie z łózek szpitalnych, jak w przypadku jednego chorego na białaczkę polityka. Nie można patrzeć co mówią, ale kto to mówi. Wtedy łatwiej, bo to chora część społeczeństwa. Wiecznie niezadowolona, sfrustrowana, narzekająca. Im nic nie dogodzi, w każdym widzą przekręty, złodziejstwo, nieuczciwość, bo........każdy sądzi po sobie i swoim otoczeniu, towarzystwie. Trzymam za Pana kciuki. Do końca świata i jeden dzień dłużej:)"

      I co można o tym powiedzieć?!

7 komentarzy:

 1. Chyba pora pomyśleć o nowym forum. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem Ci tak. Rozumiem, kiedy się przegnie w komentarzu, ale tutaj celowo usuwają, bo autor o którym mówi Owsiak, to nagradzany przez Onet bloger. Onet zapomina, że są inne portale. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Nóż w kieszeni się otwiera, a w piwnicy koks kiełkuje:) Na szczęście odpuściłem sobie Onet, podobnie, jak TVN. Rydzykiem jeszcze się nie zhańbiłem. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. To n9ie zadna chora czsc spoleczenstwa. Kazdy obywatel jest dokladnie rozliczany i temu prawu musi tez podlegac Owsiak. Z czego On zyje i jakie pensje mw on i cale jego rodzina oraz rada nadzorcza.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ te informacje są dostępne. Ma po KILKANAŚCIE kontroli po donosach ,,życzliwych" ludzików. Natomiast nie wolno mówić i pisać tego, co przytaczam, co jest częścią prawicowych i kościelnych ataków.

  OdpowiedzUsuń
 6. Już lat temu z dziesięć albo i lepiej były artykuły w stylu "a co to za problem się skrzyknąć i zebrać kasę, więc Owsiak nie robi nic nadzwyczajnego". Jak zwykle to są głosy prawicowców. Zawsze odpowiadam, to zróbcie tak i pokażcie wszystkim, że jesteście najlepsi. No i oczywiście żaden z tych obsranych prawicowców nic nie zrobił. Ale gębę do krytykowania otwierają. Swoją drogą, trzeba mieć odchody w głowie zamiast mózgu, aby być pisowcem. Miłego dnia wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. W tej sprawie jedno jest pewne, prawica jest sterowana przez kler, bo to oni chcieliby te kasę mieć na tacy. Widać, kto rządzi tą tzw. prawicą z lewicowym programem wyborczym:) Pozdrawiam

   Usuń