piątek, 15 marca 2013

PiS, czyli PALIĆ i SPOPIELIĆ

 Nie rozumiem, dlaczego min. Rostowski, tłumaczy się temu prezesinie. Każdy,średnio myślący człowiek wie,że fałsz, zakłamanie,dążenie do fotela premiera po trupach, to domena i jedyna zasada Kaczyńskiego. Przecież jemu nie chodzi o dobro kraju, o poprawę bytu ludzi. No, może poza swoimi poplecznikami. Nie trzeba być inteligentnym,żeby zrozumieć iż Jarosław Kaczyński zrobi każde świństwo, aby tylko poniżyć rządzącą ekipę. Dlaczego nikt nie pamięta,że np. na pokład Tupolewa, weszli tylko Ci, których zaprosił ówczesny Prezydent,że to Jarosław tak naprawdę organizował wycieczkę do Smoleńska, mającą poprawić sondaże przedwyborcze, w których Lech Kaczyński miał NAJGORSZY wynik w dziejach. Przebijał Go nawet gen. Jaruzelski.Dlaczego prezes PiS nie wspomniał w sejmie, ile my, podatnicy, płacimy teraz za odszkodowania, za niesłuszne zatrzymania, oskarżenia i areszty we fleszach kamer, gdy tzw urzędy obsadził swoimi szeryfami? Zło jakie trawi nasz kraj, ma nazwę PiS.Jest to partia dyktatorska, gdzie każdy, kto ma inne zdanie niż jednogłośnie wybierany jej prezes,musi opuszczać te szeregi. partia, która kiboli w kominiarkach, nazywa patriotami, choćby ci, katowali ludzi przed stadionami. Ta partia, która, która zagłuszała BEZPRAWNIE telefony pielęgniarkom, uniemożliwiając Im kontakt z rodzinami i dziećmi, o które teraz tak podobno walczy. Czy naprawdę, nie macie dosyć tego małego wzrostem, charakterem, za to z przerostem ambicji człowieka w polityce?.. To  nie Prawo i Sprawiedliwość, ale PALIĆ i SPOPIELIĆ!!!

4 komentarze:

 1. KTO RZĄDZI W POLSCE FINANSAMI POLAKÓW ; Jan Vincent Rothfeld (pseudo:Jacek Rostowski) . Nikt o nim za bardzo wcześniej nie słyszał, a jego wykształcenie odpowiada polskiemu magistrowi ekonomii, mimo że niektórzy w Platformie tytułują go profesorem. - Minister Rostowski posiada stopień naukowy magistra ekonomii. Nie posiada tytułu naukowego ani stopnia naukowego doktora - przyznaje rzeczniczka Ministerstwa Finansów Magdalena Kobos. Minister-Rostowski-nie-jest-profesorem. Jan Antony Vincent-Rostowski (Jacek Rostowski) (ur. 30 kwietnia 1951 w Londynie) wnuk Jakuba Rothfelda-Rostowskiego (syna Mojżesza Rotfelda i Lei z domu Broder) w momencie otrzymania teki ministra finasów nie miał obywatelstwa polskiego i był obywatelem brytyjskim ! Wyszło to przypadkiem, gdy się okazało, że nie posiada on ani numeru pesel, ani NIPu. Nasuwa się pytanie - jeżeli Polskim Ministrem może być osoba posiadająca inne obywatelstwo (tak jak obecnie w przypadku Rostowskiego), to czyje interesy on reprezentuje? Posiada mnóstwo mieszkań na wynajem, ale próżno szukać tam jakiegoś polskiego adresu, jakby szykował się z góry do desantu, Taki pojawiam się i znikam. Rostowski ponadto będąc po "uszy zadłużonym" w niepolskich instytucjach finansowych znajduje się stale w "konflikcie interesów" ! Wyśmiewany jest jako ekonomista, który tymże ekonomistą został jedynie dzięki G. Sorosowi, który raczył go zatrudnić na Węgrzech w szkole założonej przez swoją fundację (Brytyjczycy wykpiwają fundację Sorosa). Trzeba przyznać, że odkąd został ministrem Finansów w Polsce nie mamy problemów z pozyskaniem kolejnych kredytów z NFW. Orban-ujawnia-na-jakich-warunkach-mfw-udziela-europie-pozyczek na jakich warunkach te pożyczki są udzielane i widzimy, że w Polsce te warunki są skrupulatnie wypełniane, to możemy sie domyślać, że ministra Rostowskiego dostaliśmy niejako w pakiecie od międzynarodowej finansjery. To nie polski rząd zdecydował, że Polacy mają pracować dłużej, a najlepiej do śmierci (biorąc pod uwagę, że najkrócej żyjemy w Europie), o tym zdecydowali bogaci bankierzy, aby mogli być jeszcze bogatsi. Za czasów ministra V. Rostowskiego: dwukrotnie wyprowadzono z Polski nawet setki miliardów złotych poprzez spekulacyjna grę na polskim złotym prowadzona m.in. przez Goldman Sachs oraz dodatkowo "wyssano" polskie finanse za pomocą tzw. asymetrycznych opcji walutowych a dług publiczny Polski wzrósł do 800 mld zł (różne szacunki mówią nawet 3 bilionów?), deficyt do 100 mld zł a zadłużenie zagraniczne do 250 mld USD - obecny stan finansów Polski jest stanem "przedzawałowym", "przed-upadłościowym", a minister finansów zyskuje miano "mistrza kreatywnej księgowości" i finalizuje się być może ostateczną destabilizację i grabież prywatyzacyjną Polski.
  (~JÓZEF BĄK AMBERGOLD) 15.03.2013

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Barrrrrrdzo ciekawe masz informacje. Zastanawia mnie jedynie, czy uzyskałeś je słuchając RM, czy Trwam. A może macie jakiś drugi obieg gazety, czy innego szmatławca?

   Usuń
 2. Większość treści popieram. Nie zgadzam się tym, że "Rostowski, tłumaczy się temu prezesinie". Uważam że to bardzo, bardzo dobrze. Niech tłumaczy ale publicznie. Dla wyznawców tfuu - prezesa (po stokroć większym szacunkiem darzę Prezesa GS-u)wszystko co on powie i tak jest prawdą objawioną. Są jednak ludzie stojący w rozkroku. To właśnie im należy wykazać kłamstwa tego nieudacznika życiowego. Pozdrawiam (onetowy zielony2004)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za kom. Masz rację, prezes GS-u jest więcej wart niż ten prezesina Palić i Spopielić:)

   Usuń