sobota, 1 marca 2014

CENZORSKI< RODEM Z PRL ONET

 ..teraz przegięli... Można się nie zgadzać, można mieć inną wolę polityczna, ale wyrzucanie komentarzy zgodnych z regulaminem, to łobuzeria. PZPR miał bardziej ugodowych cenzorów niż Onet.  Więc dam go tu.  Dotyczyło słów Premiera Tuska o tym, że świat stanął na krawędzi.
WAŻNE CHYBA JEST TO, ŻE PRZYWRACAJĄ PO KILKU DOBACH, GDY DYSKUSJA SIĘ SKOŃCZYŁA! 
   ,,Może i świat stoi na krawędzi czegoś, ale nie bytu! To Ukraina, dzięki swoim ,,demokratycznym" przejściom, stanęła nad przepaścią. Rosja wie, że tak naprawdę nic i nikt jej nie zagrozi. Bo i czym? Bronić chce świat Ukrainy, ale tak naprawdę chce bronić niedemokratycznie wybranego Prezydenta, niewiadomej chęci społeczeństwa Ukrainy w pójściu w stronę Unii, bez konsultacji społecznej, bez referendum. Bronić chcą coś, czego nie ma. Gdyby urny wyborcze, czy referendum pokazało, że demokratyczna większość chce iść w stronę zachodu, to ok. Ale kilka mln Majdanu nie tworzy  woli tak wielkiego narodu." 
    Odnośnie posiedzenia RBN napisałem kom i oczywiście ,,złamałem zasady dyskusji":) 

RBN może i dyskutować, snuć różne plany. Tylko co z tego? Tak naprawdę, ani USA, ani Unia nic nie zrobią Putinowi w przypadku działań wojennych na Ukrainie. On jest samowystarczalny, a nie wiem, czy stać kraje UE na utrzymanie Ukrainy, bo ta wymaga takiej opieki i pomocy, jak noworodek! Putin już nam pokazał, że potrafi powiedzieć to co myśli i nawet Stany Go słuchają. Ukraina sama obudzi się z ręką w nocniku. Na własne życzenie, bo od zmiany ,,warty" są urny wyborcze, referendum, a nie zajmowanie siłowe urzędów i stanowisk. GAZ trzyma w szachu zbyt wiele krajów, aby wykluczyć Rosję z G8.Putin już wygrał. A, jeszcze jedno- Jarosław K. już nie uważa, że nasz Prezydent jest wybrany przez omyłkowe społeczeństwo, przez przypadek". 

   Teraz kuriozum. Przywrócono mi komentarz z przeprosinami( a jakże by inaczej), ja go skopiowałem i wkleiłem w inne miejsce. I...został od razu skasowany. PRL bis. Sieć to wolność, ale nie na Onecie!!!  

To Ukraina, dzięki swoim ,,demokratycznym" przejściom, stanęła nad przepaścią. Rosja wie, że tak naprawdę nic i nikt jej nie zagrozi. Bo i czym? Bronić chce świat Ukrainy, ale tak naprawdę chce bronić niedemokratycznie wybranego Prezydenta, niewiadomej chęci społeczeństwa Ukrainy w pójściu w stronę Unii, bez konsultacji społecznej, bez referendum. Bronić chcą coś, czego nie ma. Gdyby urny wyborcze, czy referendum pokazało, że demokratyczna większość chce iść w stronę zachodu, to ok. Ale kilka mln Majdanu nie tworzy woli tak wielkiego narodu

17 komentarzy:

 1. Założyłeś bloog jołopie i obrażasz kogo możesz. Pisz obiektywnie zachowując mądrość i przemyśl czy to co wstawiasz jest sensowne oraz warte by ktokolwiek to czytał ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj sobie, mądralo, poczytać komentarze ludzi z całego świata pod filmami z Ukrainy na yt - oczywiście, o ile znasz języki. Przekonasz się wówczas, iż normalni ludzie mają głęboko w annusie ukraiński bandytyzm - panują opinie, iż szkoda, że bandyci nie powyrzynali się pomiędzy sobą.
   Nikt z normalnych ludzi z całego świata nie chce dorzucić nawet centa do ukraińskiego, banderowskiego bagna!!! ...ale polYtycy wiedzą swoje, nie?

   PS. Mam jednak nieodparte wrażenie, że jednak "inglisz" czy "jidysz", to dla takiego głąba wszystko jedno, więc zostaje: Poczytaj mi mamo.

   Usuń
  2. Dzięki za dopowiedzenie. Cóż, to wyznawcy Jarosława, wszystko aby dopiec Putinowi, nawet kosztem Polaków.

   Usuń
 2. Nie ma ludzi obiektywnych. Nikogo nie obrażam, chyba, że uznasz za obrazę pisanie PRAWDY. A jełop, mów zawsze ilekroć spojrzysz w lustro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo jacdom ,,to jest prawda co piszesz bo ten obecny rząd na Ukrainie to banda oprychów i banderowców to jest tak jasne że nie podlega dyskusji ,nasz rząd jest chyba ślepy ,wreszcie powinien tam ktoś wejść i zrobił porządek .

   Usuń
  2. Dokładnie. Wybrano ,,prezydenta", który jest nie konstytucyjny, bo tamten był wybrany demokratycznie. W każdym kraju jest opozycja, czyli co, mamy spodziewać się teraz przejmowania władzy na ulicach, a nie w trakcie wyborów? Pozdrawiam i dziękuję za komentarz

   Usuń
  3. A ponadto, idąc po bandzie, jak nie Putin .....to Unia pod banderą USA murzyńskiego namiestnika niewolników by wmieszała się przy ogólnym poklasku tzw Zachodu.....i wtedy nikt nic złego by w tym nie widział. Pamiętajmy, że najgorszy kat to była ofiara ;)
   jacdom1 jestem za ;)

   Usuń
 3. Miałem kiedyś podobny problem z usuwaniem moich tekstów z forum Onet. Wpadłem na pomysł zamieszczania tych samych (usuniętych) tekstów pod innym loginem. Przechodziły bez oporu. Prawdopodobnie spotkał Cię "zaszczyt pobytu na czarnej liście" Onetu. Skubańce ingerowali nawet w teksty na moim starym blogu. Między innymi dlatego, blogowo wypiąłem się na nich. Na obecnym blogu nie mam takich problemów.
  Zamieszczony przez Ciebie tekst jest niczym fragment z Biblii, w porównaniu z chamstwem i prymitywem tolerowanym na tym forum. Pzdr!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Sam miałem bloga, gdzie było po ponad tysiąc wejść i niestety, ale ich arogancja spowodowała, że zamknąłem. Co do zmiany nicku, spróbuję:):) Dzięki:)

   Usuń
 4. Mam ten sam problem,komentujac sprawy ukrainskie chcialem obiektywnie pokazac sprawe.Przeszukujac internet znalazlem filmy na ktorych Majdanowcy zabijaja milicjantow z broni palnej strzalem w plecy w momencie kiedy sie wycofywali,rozlupywali czaszki kostka brukowa badz palili zywcem,onet nie opublikowal moich komentarzy z linkiem do tych filmow ,dlaczego?Tylko jedna strona medalu moze byc pokazana,bo druga wyglada bardzo nie ciekawie.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiem:), bo mam kilkanaście linków do podobnych stron. Wiesz, niepoprawnie politycznie nie wolno pisać. Onet zapomina, kto tu dla kogo jest i kto żyje dzięki takim jak my. Ja pomału przestawiam się na WP, ale trudno, piszę tutaj 11 lat:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...chyba nie wiesz co robisz, przerzucając się na wp.pl - to portal opanowanych przez członków waffen piSS.
   Nie wydaje mi się, że chciałbyś zaistnieć w towarzystwie kolesia o wdzięcznym nicku jabu74ekspert, który na dzień dobry obrzuci Cię zawartością wagonu gnoju...
   Ja właśnie co odciąłem się od wp - tam znikające commenty to norma - normą jest również manipulacja ocenami - w ciągu 5 minut może Ci przybyć 200 minusów... :)

   Usuń
  2. Prawdę powiedziawszy to w sumie nie zależy mi na minusach, czy plusach. Liczy się dyskusja. Onet był moim pierwszym portalem chyba 10 czy 11 lat temu. Przyzwyczajenie jest wielkie, ale denerwują mnie ich automaty i opieszałość w przywracaniu komentarzy. W końcu największą siła sieci jest WOLNOŚĆ, a na Onecie jej nie ma. Dzięki za komentarz i za wizytę:)

   Usuń
 6. Achtung! Achtung!
  Panie Wladimir Carewicz ostatnio zauwazylem u Pana na prawej skroni
  czarna plame ale sie niech Pan tym nie martwi to sie nie zmarze to tylko scheiba.

  OdpowiedzUsuń
 7. polecam...
  http://www.fakt.pl/Rosjanie-o-Sikorskim-Ilu-naszych-zabil-,artykuly,111399,1.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam..
   http://okres-prl.blog.onet.pl/2014/03/02/prawica-znowu-polakow-wprowadzi-w-wielkie-klopoty-od-afganistanu-do-majdanu/

   Usuń
 8. 1.Zmniejszenie Sejmu do 96 Posłów. Kandydaci wybierani w wyborach bezpośrednich przez społeczeństwo a nie partie. 6 Posłow przypadnie na 1 województwo. Posłowie powoływani na 2-letnią kadencję, z możliwością wcześniejszego odwołania poprzez zebranie odpowiedniej liczby podpisów.

  2.Całkowita likwidacja Senatu. Bądź 16 Senatorów wybieranych po 1 z każdego województwa na 4-letnią kadecję.

  3. Zniesienie immunitetu parlamentarnego, który narusza zasadę równości i ogranicza możliwości Sądu wobec nadużyć. Zamiast immunitetu, proponuję tylko pozostawienie przywilejów wynikających z pełnienia funkcji parlamentarnej.

  4. Rozliczenie z przeszłością:
  Oczyszczenie Wymiaru Sprawiedliwości z osób, które w okresie PRLu dopuściły się mordowania i prześladowania ludności Polskiej. Osądzenie tychże osób w trybie przyspieszonym, bez możliwości odwołania. To samo dotyczy się bylych funkcjonariuszy UB, SB, WSI itd.
  Zmniejszenie rent i emerytur tychże osób do kwoty minimalnej 1600zł brutto.
  Dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych.
  Rewizja majątków wszystkich osób pełniących funkcje publiczne w latach 1989 aż do dnia dzisiejszego.

  5. Zniesienie przywilejów osób duchownych. Rozdzielenie Kościoła od Państwa.
  6. Przywrócenie kary śmierci dla seryjnych morderców.
  7. Zaostrzenie kar wobec nietrzeźwych kierowców. Kara tym surowsza, im więcej promili we krwi.

  Zorganizujmy się
  facebook.com/czasna.zmiany.3

  OdpowiedzUsuń