wtorek, 18 marca 2014

UKRAINA-ODSŁONA II

 ...naukowiec Robert English ze School of International Relations.... 
  ,,. Tekst ukazał się na łamach "Los Angeles Times". Czytamy w nim, że obawy Władimira Putina o los etnicznych Rosjan są uzasadnione. Wzywa też Stany Zjednoczone do potępienia ukraińskich nacjonalistów i otwarcia drzwi na dialog z Rosją.
Zdaniem Roberta Englisha, skrajnie prawicowe ruchy (jak Swoboda, Prawy Sektor i inne) są groźniejsze niż rosyjska propaganda. "Czy politycy, chcący ograniczać prawa mniejszości rosyjskiej, zdają sobie sprawę z tego, że w ramach Unii Europejskiej musieliby dążyć do rozszerzania, a nie ograniczania tych praw" - zastanawia się.
"Ale od tego, co działo się dawniej, bardziej przerażające są ich plany na przyszłość. Neofaszyści otwarcie przyznają, że z ukraińskich szkół zostaną wycofane lekcje języka rosyjskiego; obywatelstwo dostaną tylko ci, którzy zdadzą specjalne egzaminy; tylko Ukraińcy będą mogli adoptować sieroty; nowe paszporty będą zawierać informacje o rasie ich posiadaczy. Dowiemy się więc, czy dana osoba jest etnicznie Polakiem, Rosjaninem, Żydem czy kimś innym".

  I bardzo ważne pytanie do naszych polityków:) ?-
 Czy  rasizm, antysemityzm i ksenofobię Swobody potępił dwa lata temu Parlament Europejski?!

             próba zacytowania fragmentu tego co powyżej( dzisiaj drukowane na Onecie:) ) kończy się usuwaniem. Czyli Onet sam siebie cenzuruje i  uznaje za łamiącego zasady Onetu:):)
   Poniżej przykład( po przywróceniu, po kilku minutach znowu został zdjęty:):):):)   :

Witamy,
Dziękujemy za list.Ten komentarz nie narusza zasad Forum, został usunięty przez pomyłkę. Komentarz został przywrócony na swoje miejsce. Uprzejmie przepraszamy za utrudnienia.Pozdrawiamy,

Dział Monitoringu Treści Onet.pl

Grupa Onet.pl SA, ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków; Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla miasta Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy, KRS 0000007763; NIP 734-00-09-469, Kapitał Zakładowy Spółki 7 580 648 PLN.


2014-03-18 11:20 - jacdom1 napisał:
hehehe. ZACYTOWAŁEM szanopwni CENZORZY wasz dzisiejszy!!!! artykuł, nie dokładając do cytatu ani słowa. SAMI SIEBIE uważacie za łamiących zasady foirum?!
W dniu 2014-03-18 11:07:11 użytkownik <forum@onet.pl> napisał:

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"Czarnym scenariuszem panie Premierze jest to, co dzisiaj znalazłem na Onecie: Neofaszyści otwarcie przyznają, że z ukraińskich szkół zostaną wycofane lekcje języka rosyjskiego; obywatelstwo dostaną tylko ci, którzy zdadzą specjalne egzaminy; tylko Ukraińcy będą mogli adoptować sieroty; nowe paszporty będą zawierać informacje o rasie ich posiadaczy. Dowiemy się więc, czy dana osoba jest etnicznie Polakiem, Rosjaninem, Żydem czy kimś innym. I jeszcze jedno, czy to NIE rasizm, antysemityzm i ksenofobię Swobody potępił dwa lata temu Parlament Europejski?!!! http://popisypolityczne.blogspot.com/"

dotyczący artykułu Donald Tusk: na naszych oczach realizuje się czarny scenariusz
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

20 komentarzy:

 1. A w Polsce to nie narodowcow i faszystow?

  Widze ze co poniektorzy nie otrzastneli sie jeszcze z sowickiej propagandy.
  UPA byla tym dla Ukrainy czym AK dla Polski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większe bzdury nie czytałem od bardzo dawna. Wyrazy współczucia z powodu poważnej dolegliwości.

   Usuń
  2. Oj, źle strzeliłeś. Samo porównanie jest błędem.

   Usuń
  3. Uważam, że mylisz się. To nie to samo. A neobanderowcy odsuwają Ukrainę od UE, choć pewnie nie zdają sobie sprawy z tego. Pozdrawiam wszystkich!

   Usuń
 2. Znaczy gryzą własny ogon. Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nacjonalizm szowinizm to początek zła totalnego. Trochę się muszę zgodzić ze stwierdzeniem, że UPA i AK hołdujące Narodowcom tzw. to gdzieś tam to samo. Skrajności się nie tylko przyciągają. Także mają wspólny mianownik. Jakby nie takie tendencje, indoktrynujące u podstaw, może by nie doszło do ludobójstwa.....holokaust mam na myśli.

  OdpowiedzUsuń
 4. co za głąby kapuściane naoglądało się niemieckiego gówna historycznego i pisanie bredni tego typu " UPA byla tym dla Ukrainy czym AK dla Polski. " staje się już zupełna normą .
  gdybys napisał zamiast AK NSZ , to może ktoś by w to uwierzył , ponieważ NSZ wchodziło w sojusze z Niemcami wyłącznie dla celów dorażnych , a nie dlatego ,że Niemców kochali .Także nawet porównanie NSZ do Bandery to jest czyste szaleństwo historyczne , cóż porpoaganda syjonistyczna działa i ma się dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 5. i gówniarzu jeden podaj mi dowody gdzie AK czy nSZ dokonywały tak potwornych zbrodni jak UPA podasz podaj cwaniaku !!!!!!!!! nie licząc oczywiscie incydentów , które nie musialy byc wcale autorstwa AK tylko zwyklych zbirów ktorych tylu ukrywalo sie po lasach jak np napady na pociągi z Żydami , podaj dowody ze to sprawka AK cwaniaku plujący na historie Polski .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cyt. "i gówniarzu jeden", "cwaniaku plujący na historie Polski" za takie wpisy powinieneś zostać wyautowany z dyskusji, ponieważ niezależnie od tego jakie autor postu do którego się odnosisz popełnił błędy merytoryczne, to jednak tak małostkowe zagrywki nie powinny być tolerowane.
   "podaj mi dowody" -to już chyba przesada -nieprawdaż? Proszę, nie zachowuj się jak przekupka na targu,

   Usuń
 6. Wszędzie tam, gdzie pojawia się niejaki McCain dochodzi do "demokratycznych rewolucji" wspieranych przez USA - jego obecność jest nieprzypadkowa - jest wszędzie tam, gdzie Chevron, Esso czy inne Texaco może położyć łapsko na złożach ropy i gazu.
  W przypadku Ukrainy chodziło o złoża na dnie Morza Azowskiego - o NIC WIĘCEJ - wyjątkowo naiwny jest ten, który twierdzi, iż Amerykanów z innego powodu interesuje to zadupie Europy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...aha - powyższy komentarz nie spodobał się moderatorom Onetu.
   Pozdrawiam "krzyżaka" :)

   Usuń
  2. Oczywiście, że masz rację:) Ja od dawna uważam, że USA to cwaniacy, bazujący na innych narodach. Najpierw wycieli rdzenną ludność, później niedobitki, pozamykali w rezerwatach, niewolnictwo dało im bogactwo, stworzyli arsenał nuklearny. Póxniej, analogicznie, zaczęli postrzegac demokratycznie i tak- nie wolno rdzennej ludności prześladować, chronią inne ,,narody" przed niewolniczą pracą i przymusem, zakazali produkcji broni, której u nich pełno. To się nazywa mieć głowę:):) Pozdrawiam:)

   Usuń  3. W dniu 2014-03-19 10:51:13 użytkownik napisał:


   Witaj gazda110,

   Twój komentarz:
   " zasiadają faszyści - Na Ukra­inie funk­cjo­nu­je pierw­szy w XXI wieku rząd, w któ­rym za­sia­da­ją fa­szy­ści - po­wie­dział w nie­miec­kim radio WDR 5 Günther Ver­heu­gen, były ko­mi­sarz UE ds. roz­sze­rze­nia. Po­li­tyk wzywa, by nie wpro­wa­dzać ko­lej­nych sank­cji wobec Rosji. 3 miesiące przed Majdanem odbyła się wielka uroczystość powołania dywizji SS na Ukrainie 70 rocznica"
   dotyczący artykułu Günther Verheugen: na Ukrainie działa pierwszy w XXI wieku rząd, w którym zasiadają faszyści
   został usunięty ponieważ zawiera informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby

   Administracja Forum
   gazda110@vp.pl

   Usuń
  4. Cóz, Onet rządzi się swoimi, cenzorskimi coraz bardziej prawami. Dlatego toczę z nimi wojnę. Odwołaj się do nich, żeby Ci przywrócili. Pozdrawiam

   Usuń
 7. no jacdomie wykasowales moj post ale co ci sie nie spodobalo nie wiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nic nie wykosiłem. Więc o czym piszesz, możesz odpowiedzieć?

   Usuń
 8. Tak co dziennie

  Dziękujemy za list.  Ten komentarz nie narusza zasad Forum, został usunięty przez pomyłkę. Komentarz został przywrócony na swoje miejsce. Uprzejmie przepraszamy za utrudnienia.  Pozdrawiamy,


  Dział Monitoringu Treści Onet.pl


  Grupa Onet.pl SA, ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków; Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla miasta Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy, KRS 0000007763; NIP 734-00-09-469, Kapitał Zakładowy Spółki 7 580 648 PLN.


  2014-03-18 15:20 - gazda110@vp.pl napisał:

  W dniu 2014-03-18 14:35:09 użytkownik napisał:


  Witaj gazda110,

  Twój komentarz:
  "Szanowni RODACY Lista krajów zbombardowanych przez USA od ukończenia II Wojny Światowej Japonia Bomba atomowa 1945r Chiny 1945-46 Korea 1950-53 Chiny 1950-53 Gwatemala 1954 Indonezja 1958 Kuba 1959-60 Gwatemala 1960 Kongo Belgijskie 1964 Gwatemala 1964 Republika Dominikańska 1965-66 Peru 1965 Laos 1964-73 Wietnam 1961-73 Napalm bron, biologoczna Kambodża 1969-70 Gwatemala 1967-69 Liban 1982-84 Grenada 1983-84 Libia 1986 El Salvador 1981-92 Nikaragua 1981-90 Libia 1986 Iran 1987-88 Libia 1989 Panama 1989-90 Irak 1991- Kuwejt 1991 Somalia 1992-94 Chorwacja 1994 (wyłącznie tereny etnicznie serbskie) Bośnia 1995 (wyłącznie tereny etnicznie serbskie) Iran 1998 (airliner) Sudan 1998 Afganistan 1998 Jugosławia 1999 Afganistan 2001- Pakistan 2003- Libia 2011- "
  dotyczący artykułu NATO poszerza współpracę wojskową z Mołdawią. Basescu: Putin chce odbudować ZSRR
  został usunięty ponieważ zawiera informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby

  Administracja Forum

  Srawdzone dla czego ukrywacie prawde zylem w tych czasach

  OdpowiedzUsuń
 9. napisalem komentarz do komenatzra Radka byl 5 minut a potem zniknął

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale na blogu nikt nie usuwa , a jak na Onecie, to nie wina zapewne Radka.

   Usuń
 10. Napisałeś do mnie: no jacdomie wykasowales moj post ale co ci sie nie spodobalo nie wiem . Ja zrozumiałem to, jako zarzut iż ja Ci go wykasowałem. A ja nie kasuję. :) Pozdrawiam, walcz i odwołuj sie do Onetu.

  OdpowiedzUsuń