piątek, 7 marca 2014

PROŚBA

 W związku z wiecznym problemem z Onetem, a właściwie z ich cenzurą, 100 razy gorszą od tej z czasów Stalina, noszę się z zamiarem stworzenia bloga( bądź strony) poświęconej właśnie usuwanym komentarzom, nieprawnych zachowań Onetu itp.
  Szukam więc podpowiedzi, co do stylu, sposobu prowadzenia, ale i do pomocy stworzenia tego.
    PISZCIE! 
    
                       KURIOZUM:):):)

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

" Po pierwsze dziadostwem i chamstwem jest porównywanie Putina do tych dwóch zbrodniarzy.Ile ofiar ma na sumieniu taki jeden kraj zza oceanu i wtedy nie widziałem pana Dudy, aby protestował pod ich ambasadą!!! Po drugie, sadzę, że pan Duda, został ,,wezwany" do demonstracji przez Jarosława K. Dzisiaj już , nie tylko w dobrym tonie, jest sprzyjanie UE i USA, ale wręcz wymaganym, bo kom , jak i inne niezależne informacje dotyczące Ukrainy giną w sieci. To coś strasznego, że można nawet sieć ocen-zu..ować. Tyle było wojny, gdy chcieli nas kontrolować w sieci, a teraz wystarczyła Ukraina i poprawność względem UE, aby to stało się rzeczywistością. 

dotyczący artykułu "Solidarność" idzie pod ambasadę Rosji. Były poseł: agenturalna zadyma
został usunięty ponieważ jest reklamą

Administracja Forum

 

 

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"Od kilku tygodni robią wszystko nasze media, aby zohydzić Putina i Rosję. Czy wy tego nie widzicie, że jest zmasowany wręcz atak, a w innym tonie wypowiedzi giną?! Nie mieści mi się w głowie, że może ten proceder trwać i niby nie być dostrzegany. To bardzo niebezpieczne, bo nie zapominajmy, że ograniczenia w sieci, nie cofną się, a jedynie przeniosą na coraz większe obszary tematyczne. Nie możemy na to pozwolić, bo to nie my jesteśmy dla sieci, tylko ona dla nas! Nie mogę tu pisać za wiele i podawać przykładów z wiadomych względów, ale to śmierdzi!!! .

dotyczący artykułu Lwowa: dzięki prezydentowi Putinowi świat znowu liczy się z Rosją
został usunięty ponieważ zawiera linki do stron WWW naruszających prawo lub dobre obyczaje

8 komentarzy:

 1. To nic nie da..Wczoraj w TV 24 był wywiad z prof. Kołodko, prowadził go pan P. Marciniak, zachowanie dziennikarza było zenujące, co pan profesor chciał powiedzieć na temat zachowania się naszego rządu , UE i USA w sprawie Ukrainy, każdorazowo dziennikarz przerywał mu w połowie zdania by Polska się nie dowiedziała prawdy o " demokracji UE i USA " . Patrząc na zachowanie tego dziennikarza mogę z czystym sumieniem powiedzieć.....ten pan nie opuści studia, tak jak to zrobiły jego koleżanki po fachu w Rosji
  Właśnie się dowiedziałem z Telewizyjnych Programów Informacyjnych Polskich że komentarze które są nie po myśli zachodniej , amerykańskie, ukraińskiej , przeciw interwencji zbrojnej , podważające w jakikolwiek sposób to co się dzieje to takie komentarze wrzucają hakerzy rosyjscy na polskie strony internetowe. Czyli sięgnęliśmy już dna. Napisałem dzisiaj 4komentarze żaden nie przeszedł na strony internetu , nie wiem czy sens jest pisać ten w każdym razie to i tak mój ostatni , jest i będzie teraz cenzura , brak wolnych myśli i wolności słowa a większość komentarzy i tak nie przejdzie do sieci.Nie sądziłem że w tych czasach będą siać propagandę jak za komuny i wpierać ludziom takie bzdury , strach że jeszcze posądzą o szpiegostwo dla Rosji. Co się porobiło żeby tak manipulować społeczeństwem , żeby za wszelką cenę starać się by wypowiedzi były jednostronne , żeby wmawiać że niekorzystne komentarze dają hakerzy z Rosji.Kiedyś rządziła nami Rosja teraz rządzi Ameryka , zawsze byliśmy czyimiś sługusami tyle że Państwa się zmieniły , jeszcze miesiąc temu polscy politycy obściskiwali Putina teraz w sposób żałosny i aż nie wypadający pokazują jego karykatury bo teraz na fali jest się z niego naśmiewać.Na Krymie gdyby zrobiono dobrowolnie ankietę czy społeczeństwo woli być w Rosji czy też w nowej zachodniej Ukrainie to bez oszustw manipulacji marzeniem tych ludzi była by Rosja ponieważ od 1954roku tego chcieli, wiem że tak nie wolno wejść i przesuwać granic , tylko z jednej strony na Majdanie pokazywano jak ludzie się biją i giną za ustrój zachodni , a z drugiej strony na Krymie ludzie byli by gotowi zginąć za ustrój wschodni .To marzenia i to marzenia , to Ukraina i to Ukraina , sama w sobie podzielona , tyle że nie wolno już teraz mówić o tym głośno.Proszę Onet by udostępnił ten komentarz i dziękuję niech ludzie wiedzą że już teraz należy pisać tylko tak jak myślą nasi politycy i nie inaczej bo będziemy w większości hakerami rosyjskimi jak nie kimś gorszym , ja za więcej komentarzy w czasach cenzury dziękuję i w życiu nie pomyślał bym że w tych czasach jeszcze wróci to wszystko propaganda , cenzura , brak wolności wypowiedzi .

  Podaj to do wszystkich znajomych

  http://zolochiv.net/yak-u-rosiji-pokazaly-perepohovannya-ostankiv-voyakiv-dyviziji-halychyna-video/

  gazda110@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tłumaczenie fragmentów opisu znad drugiego filmu spod linka kolegi:

   "28 lipca w miejscowości Gologory pochowane zostały szczątki 16 żołnierzy dywizji " Galicja ", poległych w lipcu 1944 roku , których ciała zostały odnalezione w wyniku poszukiwań przedsiębiorstwa komunalnego i Lwowskiego stowarzyszenia "Dola".
   (...)
   Członkowie stowarzyszenia "Dola " umieścili w trumnach z żołnierzami dywizji SS "Galicja" ich rzeczy osobiste , które znaleziono wraz z ich szczątkami .
   Podczas gdy trumny były opuszczona do grobu oddano salwę honorową.
   Przemawiał Oleg Pankevych , zastępca prezesa patriotycznych organizacji pozarządowych.
   (...)
   Musimy pamiętać o bojownikach o wolność swojego kraju , bez względu na to , pod jakimi rozkazami służyli , ponieważ wszyscy robili świetną robotę - na wiele sposobów, które utorowały drogę do niezależnej Ukrainy .
   Przypomnijmy, że w tym roku przypada 70ta rocznica powstania ukraińskiej dywizji "Galicja"....

   od siebie przytoczę kilka wyjątkowo lajtowych zwrotek z wesołych piosneczek SS "Galizien":

   Budem rizaty, pałyty,
   Budem Lachiw, Żydiw byty
   Bo my hrizni łycari,
   Kozaczeńky mołodi !

   Chor zibrawsia pid kasynom
   Taj śpiwaw nam: Ukrajino!
   Musym dywiziju maty,
   Szczob Warszawu Lachom wziaty,
   Szczob nasz narid pamiataw,
   Szczo dywizju swoju maw.

   ....zaraz, zaraz - ale skoro "my" możemy celebrować jakichś tam "wyklętych", których oddział zamordował w 1949 roku brata mojego dziadka, po tym jak wrócił z Anglii - a jedyną jego winą było to, że odwiedził swego przedwojennego przyjaciela, wówczas sołtysa - to przestaje się dziwić postawie naszych polityków w stosunku do banderowskich bandytów...

   http://images61.fotosik.pl/670/f8555184dc802041med.jpg
   http://images65.fotosik.pl/673/660a73323411d832med.jpg
   http://images62.fotosik.pl/673/8f24f80453f58fd2med.jpg
   http://images64.fotosik.pl/673/bd527921c45240b1med.jpg
   http://images64.fotosik.pl/673/eca24dcc53c6fa5dmed.jpg

   ...a oto delikatna próbka odpowiedzi pod kikoma moimi postami, które jakimś cudem przeszły przez Onet - na wp, już niestety nie dopuszczono ich do publikacji:
   "Kilka dni temu wypłynęła sprawa wynajętych przez rosyjskie służby kilkuset komentatorów, którzy mieli tylko jedno zadanie: komentarzami zmieniać nastawienie polskiej opinii publicznej w temacie Rosji. Poniższy komentarz użytkownika (...) pasuje idealnie."
   "to się fachowo nazywa "śpioch"
   "spierdalaj do moskwy bolszewicki pachole"
   "ile ci adolf putin płaci?"...

   Przy okazji: wczorajszy "obiektywny" sondaż TVNu ukazał, iż nasze społeczeństwo niemalże jednorodnie stoi murem za banderowcami...

   ...qrwa mać - dziennie spotykam po kilkadziesiąt osób i jeszcze ŻADNA z nich nie wyraziła sympatii do tej samozwańczej bandyterki - ja chyba, wobec tego żyję w innym matrixie !!!

   Usuń
  2. Widocznie jest nas więcej w tym matrixie. Moi znajomi też to mają. Malo tego, tu z blogu, z pozycji napisz do mnie, dostaję pełno listów że wycinają im komentarze, To bardzo niebezpieczne. Zwolennicy Ukrainy, Majdanu , jak ci idioci jeszcze się z tego cieszą. Nie pojmują, że dzisiaj nam, a jutro im, że wolność sieci jest zagrożona. Pozdrawiam

   Usuń
  3. Niestety, mamy kolejny przykład, że wolna sieć może i jest, ale nie na takich portalach jak Onet. to łobuzeria i dziadostwo. Pozdrawiam i dzięki:)

   Usuń
 2. Do twojego komentarza na Onecie. Subtelna różnica - na Majdanie w Kijowie byli Ukraińcy. Na Krymie zaś ruskie wojsko. Zasadnicza różnica. Skoro zaś papierkiem z 1994 r. można się podetrzec, to i każdym innym także.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na Krymie byli i są mieszkańcy Krymu, którzy nie chcą Majdanu, nie chcą nacjonalistów Ukraińskich. To nie wojsko rosyjskie domaga się odejścia od Ukrainy i rozdziału z nią. Sam jestem przeciw, ale jesli bezprawne przejęcie władzy w Kijowie było ,,zgodne" z wola społeczeństwa, dlaczego tego samego odbiera sie społeczności krymskiej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jacdom1 - przypuszczam że Pan miał przez całe życie jakiegoś zwierzchnika ponieważ Pańskie myślenie jest oderwane od rzeczywistości - smutne ....

   Usuń
  2. smutne, to jest takie pisanie jak Twoje

   Usuń