czwartek, 6 marca 2014

GOWIN MUSI ODEJŚĆ

Poseł Gowin ostrzega rząd Polski, że Majdan w Warszawie jest coraz bardziej prawdopodobny. Oczywiście z winy rządu. 
  Rozumiałbym taką wypowiedź z ust Kaczyńskiego i Jego ugrupowania, ale z ust człowieka, który do niedawna był nie tylko szarym posłem PO, ale współtworzył program, ustalał zasady funkcjonowania itd itp. Dla mnie, to coś nie do pojęcia, bo dopóki był na stołku, milczał. 
  Drugim aspektem tej wypowiedzi, jest niewyobrażalna nieodpowiedzialność za słowa. Jak polityk może wypowiadać takie zdania?! No, chyba, że marzy iż trafią na podatny grunt i może ,, się wydarzy". To w/g mnie przekreśla Gowina nie tylko jako szefa swojej małej partyjki, ale również jako polityka. Mam nadzieję, że po kolejnych wyborach, wróci pan Gowin do normalnej pracy, a nie do sejmowej ławy, aby nawoływać( bo taki był kontekst) do próby siłowego przejęcia władzy w Polsce. My wiemy, że od zmiany władzy, jest urna wyborcza.

12 komentarzy:

 1. Chce cos dla siebie ugrac. To wszystko. Normalni ludzie obalaja wladze glosami i wczesniej aktywnq kqmpania. Idiioci,menele,kibole i nqcjonalisci na Ukrainie wybrali kostke brukowq i koktqjle molotowa.

  Zupelnie innym temqtem jest popieranie nowego rzadu Ukrainy. Bo prozachodnia ukraina,, skloconq z rosja to dobra Ukraina dla polski i europy. I juz takie jednoznacznie zle nie jest mowienie nieobiektywnie. Slabsze wplywy rosji to dobra wiqdomowc sla nas, czyz nie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, zgadzam się, ale my nadal nie wiemy, kto wygra wybory na Ukrainie. Może się okazać, że wspieramy faszystów. Już wiemy, jak pięknie udała się komuś z Majdanu( prawdopodobnie) prowokacja ze strzelcem wyborowym.... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. ...taki scenariusz - niestety - jest u nas jak najbardziej realny.
  Nie brakuje wszak nazistowskiego oszołomstwa w postaci choćby młodzieży weszwolskiej czy innych słomkowatych zawiszUF - wspacie zapewne przypłynie ze strony kibolskich band wraz z toruńskim moherstwem pod wodzą papcia muchomorka.
  Oczywiście pod nich podwieszą się pisowszczylcy, jako "mężowie opacznościowi"...
  ...oczami wyobraźni widzę już ten nowy rząd, gdzie Macierewicz będzie ministrem lotnictwa, Słomka - ambasadorem w Moskwie, Zawisza - MON, zaś niejaki Staruch ministrem handlu...

  Ich problem polega na razie na finansowaniu imprezy, gdyż ani CIA, ani MOSAD czy nawet samo FSB czy KGB nie jest zainteresowane tym zadupiem europy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam:) Powiem, że ja gdy ujrzałem Kaczyńskiego na barykadzie Majdanu, od razu pomyślałem- ciekawe, czy w wyobraźni nie widzi siebie już na barykadach Warszawy...:) Dzięki za wizytę:)

   Usuń
  2. Kto to pisze! To tępota która nie ma rozeznania.

   Usuń
  3. A Ty oczywiście masz patent co jest dobre, a co nie. kto jest tępota, a kto poprawny.politycznie?

   Usuń
 4. Nie gowin a caly obecny parlament

  nikt w obecnym parlamencie nie reprezentuje Polski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto w/g Ciebie reprezentował by?

   Usuń
 5. Pan Gowin nie tak dawno był ministrem (ministrantem?) w tym rządzie. Przyzwoitość nakazywałaby nie opluwać swojego byłego gniazda. Dziwię się panu Tuskowi, że na to stanowisko wyznaczył człowieka bez przygotowania merytorycznego. Zresztą, o pozostałych też nie da się wiele dobrego powiedzieć. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, zawsze w sposób taktowny i delikatny próbowałeś mi sugerować różne spojrzenie na PO. Ja to widziałem, ale cóż, gdy tylko popatrzyłem na prezesa, zaraz uświadamiałem sobie, że jednak ta Platforma musi być, bo. no wiesz:). Ale od kilku m0cy coraz bardziej mnie razi zachowanie polityków PO, chyba od ich zjazdu i numerów z głosami. Tak więc zgadzam się z Tobą w temacie Twojego komentarza:):) Pozdrawiam

   Usuń
 6. Fakt,nic dodać nic ująć...
  pozdrawiam.
  PB

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:) PB mi nic nie mówi:), szkoda, że nie zalogowany:) Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń