poniedziałek, 10 marca 2014

SMOLEŃSK KRAUZEGO

  ,,To, że miliony „wolnych Polaków” czekają na film o Smoleńsku, nie oznacza, że państwo ma wykładać na ten cel publiczne pieniądze. Zwłaszcza gdy zanosi się na knot, przy którym będą błyszczeć nawet dawne filmy Bohdana Poręby." ( za Newsweek Polska).
   Nie rozumiem narzekań tzw. ,,oczekujących " na ten film, że Polski Instytut Sztuki Filmowej, nie chce wybulić kasy na ten film. jakby nie patrzył, nie wyobrażam sobie, żeby rząd dawał pieniądze na coś, co jest WYMIERZONE w niego, co jest agitacją dla opozycji. Co, wreszcie, jest kampanią wyborczą PiS. 
  ,,Początek – to scena katastrofy Tu--154. Koniec – w zasnutym mgłą lesie katyńskim duchy zamordowanych przez NKWD oficerów salutują duchom pary prezydenckiej." . To nie wizja, to scena z filmu!!!  
    Nie wiem, jak można tak zakłamywać historię, tę najnowszą, my jesteśmy, żyjemy, pamiętamy. Gdyby ten film pokazał nam spóźnionego Prezydenta, meldowania gotowości przez Błasika, zamiast, zgodnie z regulaminem, przez kapitana samolotu, gdyby nam pokazał rejteradę Macierewicza, który zamiast ruszyć na pomoc najzwyczajniej ZWIAŁ, może uważałbym, że film mówi PRAWDĘ, a tak, jest tym samym, co Smoleńsk 2010! Tam też wynajęto aktorów, filmowano tłumy, które przyszły w dobie żałoby wyrazić swój smutek dla WSZYSTKICH OFIAR, aby je przedstawić jako żałobników po Lechu Kaczyńskim! 
  Prostym i przejrzystym obrazem oceny tamtych tragicznych dni, jest stosunek Polaków, którzy chcą  w 75 %, aby zabrać zwłoki Lecha K. z Wawelu. I niech to da odpowiedź skomlącemu reżyserowi filmu, że nie tylko, nie zebrał kasy na ten film( a prognozy były takie wielkie), ale nawet aktorzy, grający SS-manów, konfidentów bezpieki, szpiegów komunistycznych, nie chcieli i odmawiali pracy w tym czymś, co prawica chce nazwać filmem fabularnym. Ewa Stankiewicz, jako wzorzec bohaterki jest nie do przyjęcia przez zdecydowanie większa część społeczeństwa Polskiego! A sam Krauze..... jak pan może patrzeć w lustro.... .

62 komentarze:

 1. Kolejne klamstwa I przekrety prawicy za spoleczne pieniadze? Nie. Tyle ze gdzie my pochowamy Jakusia I jego kotka (ktorym zycze szybkiego zejscia) - Wawel juz maly.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielokrotnie pytałem na forach: za jakie wybitne czyny pochowano tam śp. Prezydenta oraz za jakie wybitne czyny chcą mu stawiać pomniki. Sensownej odpowiedzi nie było. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Wawel opustoszeje jeszcze. Nie takie rzeczy działy się po latach zakłamania. Jeszcze Lech wróci do warszawy.

   Usuń
  3. Witaj :) Akurat w tym temacie Probus mamy takie same oceny. Kręcą jakąś elegię o tym, co gruzińskim kulom się nie kłaniał! Pomniki, nazwy ulic. pociesza mnie fakt, że były takie rzeczy Lenina, Stalina, Gomółki i.nie ma:):) Pozdrawiam

   Usuń
  4. ....ale jad -skorpion i tarantula może pozazdrościć, a żmija wymięka przy Panu jacdom1 - cyt:
   jacdom112 marca 2014 14:09

   Witaj :) Akurat w tym temacie Probus mamy takie same oceny. Kręcą jakąś elegię o tym, co gruzińskim kulom się nie kłaniał! Pomniki, nazwy ulic. pociesza mnie fakt, że były takie rzeczy Lenina, Stalina, Gomółki i.nie ma:):) Pozdrawiam
   lub inny cyt:
   jacdom113 marca 2014 09:22

   A niby za co? napisałaś to, co zdecydowana większość, samodzielnie myślących dostrzega. Malo tego, podałaś idealny przykład- Lenin- car. Można pogodzić? Można. A u nas jak nie lewo, to prawo, ze skrajności w skrajność. Pozdrawiam, dziękuję za komentarz
   i jeszcze do tej kolekcji cyt:
   jacdom113 marca 2014 09:26

   Dziękuję za komentarz. Z tymi szpitalami do końca się nie zgadzam, mam w rodzinie i wśród znajomych ludzi tam pracujących i nie uważam, żeby było tak źle, jak to przedstawiasz. Co do pomocy na stronę, nie potrzebuję, mam dość dobrą emeryturę, a i trochę się odłożylo:), nie mniej dziękuję. Pozdrawiam

   .... a na dokładkę poniżej Pan jacdom1 preferujący taką formę dyskusji - brawo cyt:
   Anonimowy13 marca 2014 13:08

   Pisowska zakłamana i załgana banda debili.... I ci "artyści" kooorwy polityczne, włazidu... dla gnoma i oszusta kaczora. I z kim chcecie Państwo dyskutować ? te parszywe świry - antki, hofmany, brudzie, tchórze i cała plejada innych ćwoków nie są warci atramentu traconego na pisanie o nich. Won z chuja....tfu.....
   Odpowiedz
   Odpowiedzi

   jacdom113 marca 2014 13:42

   Zgadzam się z każdym wyrazem:)

   Niestety Panie jacdom1 - ja się nie zgadzam aby wyzywano mnie od debili i czubków czy jeszcze innych tylko dlatego że mam inne zdanie od plujących na Lecha Kaczyńskiego czy Lecha Wałęsę ponieważ uważam że oni wnieśli więcej dobrego dla Polski aniżeli Pan Tusk że byli o wiele lepszymi ludźmi jak wielu ulubionych przez Pana lekarzy czy ludzi z palestry szkodzącym dzisiaj Polsce jak mało kto......i na obronę tych słów powiem Panu ze również mam w rodzinie wielu z tych grup. Musi Pan wiedzieć że z robaczywego i nadpsutego jabłka trudno jest ugotować dobry kompot a nawet jak podpowiada mi tu moja małżonka jest to wręcz niemożliwe - a takim jabłkiem jest nasze społeczeństwo czyli nasza ukochana Polska - jeżeli uda nam się wyselekcjonować coś lepszego to ta zepsuta sitwa stara się zakrakać obrzydzić i przedstawić poprzez takich jak Pan jacdom1, TVN, czy skorumpowany i cenzurowany onet masom prostych ludzi obraz wypaczony. SZACUN dla Pana za stronę bez cenzury ale szanujmy siebie i nie popierajmy oszołomów - niech Pan wie że nie zawsze większość ma słuszność - mądrych było i jest i będzie mniej a sterowanych i nasiąkliwych jak gąbka jest 99% - niech Pan weźmie tylko przykład Pana Balcerowicza jak wielu myśli że on zrobił coś dobrego, a mądry wie że było to czyste zło o strasznych dla Polski konsekwencjach. Życzę spokoju i umiaru w popieraniu nawiedzonych - chodź ja popieram bardziej PiS jak chytre i pokrętne PO nie wydaje mi się że jestem wariatem i staram się zachować dystans do zlepku odchodzących przychodzących ganiających za kasą i dla kasy udających że walczą dla Polski.....bo nie wierzę że w Polsce jest większość mądrych - pewnie że szkoda ale staram się być obiektywny....

   Usuń
  5. Niestety, ale inaczej oceniam pana Lecha Kaczyńskiego. jak dla mnie był On najgorszym Prezydentem w dziejach RP. Służył nie ojczyźnie, ale PiS. Wykonywał polecenia Jarosława K. Ponad to, pragne przypomnieć kilka punktów, aby uzmysłowić , jak wielkimi łgarzami byli Bliźniacy przed objęciem władzy, a pan niech mi tylko odpowie, czyje to słowa:
   1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
   2. Nie będzie koalicji z Samoobroną
   3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
   4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
   5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
   6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w więzieniu działaczy opozycji w latach 70
   7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
   8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
   9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
   10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
   11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
   12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
   13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
   14. Zredukujemy administrację państwową
   15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.
   Dla mnie, raz dane słowo, jest święte...

   Usuń
  6. ....pominę w dzisiejszej chwili slogany od 1-15 jako że politycy to kłamcy mający nas za idiotów a my idioci ciągle im wierzymy. Mogę podać Panu podwójną ilość ze strony PO i o znacznie cięższym ładunku. Ale zatrzymam się na ostatnim Pana stwierdzeniu - raz dane słowo jest święte - i tylko dlatego że napisał Pan - dla mnie. W międzyczasie doczytałem się że był Pan wojskowym zatem i składał przysięgę -
   ( "Ja, żołnierz Wojska Polskiego
   przysięgam
   służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej,
   bronić jej niepodległości i granic.
   Stać na straży Konstytucji, )
   zatem, proszę o przykład poza płk Kuklińskim jaki żołnierz sprzeciwił się gen Jaruzelskiemu który łamiąc Konstytucję wprowadził stan nadzwyczajny dnia 13 XII 1981 r w wyniku czego wielu Polaków zostało zamordowanych.
   Kto, - jak nie Wasz naczelny dowódca łamał prawo i prosił jak Janukowicz o pomoc Rosjan. Nawet Prezydent USA Regan rozważał możliwość wysłania wojsk do Polski a Rosjanie do miasteczka Borne Sulinow niedaleko mojego miejsca zamieszkania napchali 900 czołgów a marszałek Kulikow zażądał od polskiego dowództwa zgody na wprowadzenie do LWP doradców radzieckich od szczebla Sztabu Generalnego do szczebla dowództw dywizji na szczęście odmówiono.
   Dzisiaj Ukraina stoi również na bezdrożu i wcale mnie to nie cieszy została oszukana - tak naprawdę nikt jej nie chce poza Panem Putinem który chce ją zagarnąć jak Krym. Słowo Rosji dane Ukrainie okazało się blefem pokerowym w celu zagarnięcia wszystkiego - zachód fałszywy pies myślał że wykupi najlepsze ziemie i przemysł za psie pieniądze - obiecał gruszki na wierzbie - i powiem Panu coś oni wszyscy ( czyt, politycy i jeszcze bankierzy ) powinni być tymi gruszkami za okłamywanie ludzi łudzenie prezentami i dobrymi życiem.
   Proszę nie stać tak ślepo po jednej ze stron - a wybierać mniejsze zło - dobra prawdziwego nie znajdziemy bo i w nas samych go brakuje.
   Politycy od prawa do lewa to

   Usuń
  7. .....pomogę odpowiedzieć - chorobliwi oszuści bazujący na naszej nadziei i głupocie......

   Usuń
 2. A ja sobie myślę, że bardzo, ale to bardzo urzekła mnie Moskwa, którą odwiedziłam w 2010 roku. Na Placu Czerwonym ....z jednej strony Mauzoleum Lenina, pomniki wszystkich komunistów z kwiatami jak należy......a po drugiej stronie, obok GUMu, Kreml z pamiątkami po carach. Ot historia. Każdy ma coś dla siebie. Kwintesencja demokracji i wolnej myśli. I mam w d....pie, że mnie zaraz zlinczujecie. Nie przestanę tak uważać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A niby za co? napisałaś to, co zdecydowana większość, samodzielnie myślących dostrzega. Malo tego, podałaś idealny przykład- Lenin- car. Można pogodzić? Można. A u nas jak nie lewo, to prawo, ze skrajności w skrajność. Pozdrawiam, dziękuję za komentarz

   Usuń
  2. Dziękuję. Ostatnio przywykłam, mając odmienne od większości zdanie, do brutalnej krytyki. Chętnie czytam wszystko co piszesz. I super, że to robisz. Również pozdrawiam

   Usuń
  3. ....również się z Panem zgadzam - na przeszłość należy patrzeć historycznie - można mieć żal ale ostrożnie z odwetem - ale zastanawia mnie odpowiedź Pana jacdom1 - wrzeszczy że Prezydenta Lecha Kaczyńskiego społeczeństwo nie chce na Wawelu a Lenina trzyma chętnie w mauzoleum i cara i komunistów którzy wymordowali naszą inteligencję widzi na pomnikach - dziwny obiektywizm - a ja widzę troszkę inaczej - byłem i jestem dumny z Lecha Kaczyńskiego i nigdy nie chciałbym aby jego pochówek był w jakikolwiek sposób zmieniony - tak jak i popieram Lecha Wałęsę mimo różnych odkrytych kart - ponieważ na szalach wagi widzę więcej dobrego jak złego dla Polski....a Lecha Kaczyńskiego i jego wkład aby ocenić należy więcej wiedzieć Panie jacdom1.....i więcej dystansu nie wszystko jest takie proste....

   Usuń
  4. Znowu zła interpretacja. Rosja zachowuje pomniki historii, bo ma z tego biznes, a i pokazuje swoja HISTORIĘ. My likwidujemy wszystko. Burzymy, zamiast wznosić, rozdzielamy zamiast godzić itd itd.

   Usuń
  5. ....a ja myślę że Panu Putinowi marzy się coś na wzór ZSRR i zachowuje te wątpliwe obrazy nie dla muzeum, za parę pozostanie po nim tylko wspomnienie i niestety nie najlepsze. Szkoda złomować stary arsenał więc chce przetopić go na zdobycze wojenne. Świat bierny bo ma coś w łapach - oby nie obudził się zbyt późno - Pan Gorbaczow widział gliniane nogi pod Niedźwiedziem a Pan Putin mówi że w kominiarkach to samoobrona miejscowa a Niedźwiedź mocno śpi, ale jak go obudzicie to będzie źle. My znamy tę piosenkę od dziecka - stary niedźwiedź mocno śpi, my go nie zbudzimy, bo się go boimy, jak się zbudzi to nas zje, my go nie zbudzimy. Na palcach chodzimy,- i nie tylko my. Czy dobrze robimy ? Niech każdy sobie odpowie - ja wiem że trzeba zawczasu mu te gliniane nogi lekko potrącić. I niech dalej śpi - lepiej dla świata .

   Usuń
 3. sorry ze nie na temat ale musze to wkleić i pokazać ,ze ma pan duze poparcie wsrod czytelnikow:
  Panie jacdom 1 naprawdę nie wiem po co wchodzi pan w polemikę z takimi anonimami .Przecież to widać jak na dłoni skąd to przyszło Rydzo i PIS.
  Nie ma ten człeczyna żadnych innych argumentów tylko jak któs ma inne zdanie to albo agent ruski , albo podnoszą niby to prorocze slowa ich guru w sprawie Gruzji i na tym ich argumentacja sie kończy .Szkoda czasu na takie indywidua.
  Moja babcia była naocznych świadkiem żbrodni UPA napiszę co mi opowiedziałą :
  wystarczyło ,że niemowle głosno płakało podchodził skurwiel upowiec wyrywał niemowlęciu główkę a potem sobie ta główką grali w pilkę nozną .
  czy wiesz durny anonimie jakie to zostawia ślady na psychice , a moja babcia była wtedy mlodą osobą .
  Powtarzałała mi zawsze że najgorsza swolocz to Ukrancy bo zanim cię zabili to ci oczy wydłubali bądz inne tortury , gorsi od niemców czy ruskich bo tamte nacje przynajmniej zabijali szybko.
  Popatrz teraz durny jolopie co moze czuć staruszka moja babcia jak widzi ,że władze i opozycja popierają nacjonalistów ukraińskich wyobraż sobie to i pzrestań piepszyć o ruskich agentach mlotku .
  Osobiście dla mnie to nie są ani Polacy i nie reprezentują wiekszości Polaków.
  DZIŚ NASTEPUJE NISZCZENIE POLAKÓW.
  MOJA BABCIA CALE ZYCIE CIEZKO PRACOWALA DLA POLSKI . JEST DZIS STAROWINKĄ ZAWIOZLEM JĄ DO SZPITALA COZ CHOROBA NADCISNIENIE .
  CO W SZPITALU LEZALA Z INNYMI STAROWINKAMI PRZEZ 5 DNI ŻADNA PIELEGNIARKA DO NIEJ NIE PODESZLA NIE ZROBIONO NAJPROSTSZYCH BADAN TYPU KREW . MOCZ.
  DOPIERO PO PIECIU DNIACH JEJ WNUCZKA PO POBYCIE NA SZKOLENIU ZAGRANICĄ WIDZI CO SIE DZIEJE KARTA PACJENTA PUSTA , OPIEPSZA WSZYSTKICH PO KOLEJ CZEGO WYNIKIEM JEST ZE ZACZYNAJĄ PO 5 DNIACH ROBIĆ TYM STARUSZKOM JAKIES BADANIA I TROCHE ZACZYNAJĄ SIE NIMI OPIEKOWAĆ .
  JEDNA Z LEKAREK PODCHODZI DO WNUCZKI MOJEJ BABCI I JEJ MÓWI :
  A NIE MOZNA BYLO ZALATWIC TEGO DYPLOMATYCZNIE TYLKO DZE PANI BUZIĘ . TAKA ODPOWIEDZ LEKARZA SZPITALA .
  DLUZSZY CZAS NIE WIERZYŁEM ,ZE CZYNI SIE STARANIA ABY POPULACJE POLAKOW ZMNIEJSZYĆ DO 20 MLIN A ZAPEŁNIĆ TO LUKE MA TO PEWNA INNA NACJA , ALE TERAZ JAK TO WSZYSTKO OBSERWUJE TO KTO WIE MOZE I PRAWDA .
  JACDOM 1 PISALEM DO CIEBIE ALE MI NIE ODPISALEM . STRONKA SUPER JAKBYS CHCIAL KIEDYS JKAOS POMOC FINANSOWA DLA PROWADZENIA TEJ STRONY CHETNIE SIE DOLOZE .
  POZDRAWIAM .
  I PRZESTAN GOWNIARZU JEDEN TUTAJ MOWIC CZY BREDZIC O AGENTURZE MOSKWY TYLKO DLATEGO ZE KTOS MA INNE ZDANIE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komentarz. Z tymi szpitalami do końca się nie zgadzam, mam w rodzinie i wśród znajomych ludzi tam pracujących i nie uważam, żeby było tak źle, jak to przedstawiasz. Co do pomocy na stronę, nie potrzebuję, mam dość dobrą emeryturę, a i trochę się odłożylo:), nie mniej dziękuję. Pozdrawiam

   Usuń
  2. ....rozumiem Pana rozgoryczenie i w pełni je podzielam, ale musi Pan również zrozumieć że czasy się zmieniają zatem i ludzie również - Ukraińcy mordowali a Rosjanie nie - wybili kwiat Polskiej inteligencji wyrwali kręgosłup pozostawili takich jednookich jak jacdom1 który jak się wczytuję podsyca jednostronnie a o obiektywnym spojrzeniu można tylko pomarzyć. Co do lekarzy i palestry mam również jak Pan jak najbardziej złe doświadczenia - to dzisiaj bardzo źli ludzie - ponieważ kazirodztwo zawodowe doprowadziło do takiej formy te grupy - ( synek i córeczka musi być lekarzem czy prawnikiem bo tatuś i mamusia są - bez względu na to co w główce czy w sercu) Ponadto bacznie pilnują aby się nie rozrosły usługi i wyszkolenie ponieważ proceder wyciągania kasy mógłby się ukrócić a w innnej pracy nie bardzo siebie widzą. Wystarczy spojrzeć jak płacą podatki i jak ściśle te grupy wzajemnie się adorują. Zastanawiająca jest obrona tej grupy przez Pana jacdom1 - ach zapomniałem - to jenooki. Poza tym mówi Pan jacdom1 o solidnej emeryturze a to ciekawe. Ja chodź jestem już jedną nogą na emeryturze - a zacząłem inspektora kontroli poprzez dyrektora dalej rzemieślnika nie spodziewam się od chorego Państwa więcej jak na mleko i bochenek chleba - zostałem pięknie okradziony a Panu jacdom1 się udało inaczej - ciekawe....

   Usuń
  3. Rosjanie w końcu uznali Katyń, chocby, Ukraińcy CZCZĄ Banderę, głośno wołają o oddanie naszych ziem, stawiają pomniki UPOWCOM!!! Jak dla mnie, to nie do przyjęcia!

   Usuń
  4. ...dla mnie również - zgadzam się co do bydlęcego zachowania się w tamtych czasach i niestosownego odwoływania się części Ukraińców do ziem czy ludzi z marginesu. Jednak żeby kogoś "zcywilizować" należy podać mu rękę i próbować wybaczyć z wynegocjowaniem wstydu i uderzenia się w pierś inaczej nigdy nie zabliźni się rana i zbliżenie nie nastąpi - wiem trudno jest być mądrzejszym ale myślę że można spróbować. Co do Rosji i Katynia o cho cho daleka droga do skruchy i przyznania się - to nie to samo co mordujący rzezimieszek - tam było ludobójstwo i to na wybranych - to nie zrobili prostaczki. Mord jest nadal przekręcany w sposób podobny a niemal że na wzór Niemców którzy kręcą światu że to nie Oni mordowali lecz NAZIŚCI I FASZYŚCI - dwa fałszywe i złe dom szpiku narody i do tego sąsiedzi. Musimy się układać i być kulturalniejsi aż świat dojrzeje i wówczas będzie im wstyd że takich mieli Ojców. Zatem czy Ukraińców mamy inaczej traktować ? Moim zdaniem Ukraina szybciej stanie się cywilizowana jak Rosja. Pani Merkel już kombinuje nawet z gazem - to nie rząd kupuje od Rosji gaz to firmy - na wymioty mnie bierze gdy słucham takich wypowiedzi - przecież to nie dresiarz się wypowiada o handlu narkotykami - a wygląda na to że poziom ten sam. Zatem z wyciąganiem ręki nie należy się ociągać lecz próbować - wybacz ale nie zapominaj bacznie się przyglądaj jak postępuje druga strona. Niemcy i Rosja traktują Polaków jak coś gorszego - wielu mówi ze na to zasługujemy - czy oby na pewno. NIE, NIE, ale to Oni nas okradli i uważają się za lepszych - wyciągnięta ręka jest zatem FAŁSZYWA .

   Usuń
  5. .....RAUS powiedziane do Polaka na lotnisku to nie przypadek - uważam że reakcja posła była stosowna do chama z Niemiec - szkoda że podkręcono winę w jedną stronę - już widzę tego osiłka celnego jak mówi RAUS do Rosjanina - hahahahahahahaha - ale by się działo. Pewnie Pan Putin spuściłby na niego psa jak na Panią Merkel która na całe życie zapamięta żeby nie zadzierać bo nie tylko gaz może być droższy - Niemcy boję się Rosji jak dziecko BabyJagi. To jak mogą być z nami Koleżeńscy skoro i im pachnie nasz kawałek Prus po Wiłę - taka to ze wszystkimi przyjaźń. Wielka Unia Europejska - kontrola na granicy Polsko - Niemieckiej bo kradną samochody Polacy - a ja wiem że sami Niemcy do Polski wjeżdżali autem wracali i zgłaszali kradzież - a autko było sprzedane. Świat przestępczy jest wszędzie - a jak sprzedają szroty Polakom czy Rosjanom czy Romom na handel - jakie są papiery - dobre - cwaniaki. Nie mówmy kto jest kto. RAUS z chamstwem z każdego kraju i będzie Raj na ziemi - niestety na razie to niemożliwe.

   Usuń
 4. to zalezy gdzie ale na scianie wschodniej wesolo nie jest a przedstawilem fakt autentyczny podal bym nazwe szpitala miasta ale jakby co nie chce miec problemow wszak net nie jest anonimowy

  OdpowiedzUsuń
 5. Pisowska zakłamana i załgana banda debili.... I ci "artyści" kooorwy polityczne, włazidu... dla gnoma i oszusta kaczora. I z kim chcecie Państwo dyskutować ? te parszywe świry - antki, hofmany, brudzie, tchórze i cała plejada innych ćwoków nie są warci atramentu traconego na pisanie o nich. Won z chuja....tfu.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z każdym wyrazem:)

   Usuń
  2. ...nie wiedziałem że tak jestem pojmowany jako pisowiec - pewnie pisał Pan z Tworek a popierający Kolega jacdom1 powinien tam trafić - bo skoro pisze że kto twierdzi że na rację ten kłamie - to odpowiedź sama się nasuwa na usta - Pan jacdom1 to kłamca lub nienormalny aby poprzeć w pełni taką wypowiedź i w takiej formie.....elbud3

   Usuń
  3. w ogóle Cię nie rozumiem. Nawet nie wiem o co chodzi.

   Usuń
  4. ...to proszę przeczytać wszystkie Pana wypowiedzi jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz - aż Pan siebie zrozumie i wówczas zrozumie Pan moją bardo krótką wypowiedź ...przeczytaj Pan czy polskich słów używał piszący o 13:08 czy można uznać tego człowieka za w pełni poczytalnego - a jeżeli Pan zgadza się z tym człowiekiem jak to ujął Pan z każdym wyrazem to i w zasadzie nie dziwię się że Pan mnie nie rozumie - skoro język brukowy lepiej Pan przyswaja ...

   Usuń
 6. Amen i 100% racji nie wiem czy to prawda ale jeden z nich napil się wódki i chwalil się do kobiet jakiego duzego ma ptaszka he he nie wiem tylko ktory jakis champion z pis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie pan rzecznik PiS, Hofman:):)

   Usuń
 7. blefowalem wiem , ktory ale on podobno grozi kazdemu sądem , bo niby to maja byc oszczerstwa niesety komuna mnie do nerwicy doprowadzila i dzis jestem strasznie ostorzny a dostalem nie raz po łbie.
  Pozmienali nazwiska , nie mają juz pejsów jak przed wojną , który to zyd trzeba patrzyć na gęby i zgadywać . Jak powiedzial Michalkiewicz ten od Korwina na temat rostowskiego , nasrał na durnych gojów , wyjechał nach london , a niech durne goje teraz sobie wąchają smród.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co pan z ta komuną? Tyle ludzi żyło i jakoś nie dostali nerwicy. Rzekłbym, że było spokojniej niż teraz. Co prawda polepszył nam się standard życia itd, ale bez przesadyzmu.

   Usuń
  2. ........o nawet komuna Panu jacdom1 prawie pasuje - to ciekawe ustrój w którym pewnie szczury mogłyby tylko przeżyć. Złodziejstwo i obłuda trzymanie za mordę jak to mawiał nie jeden z sekretarzy. Ma wiele słuszności piszący o 13:52 w dniu 13 marca że się przebarwili a gdy okręt tonął ułożyli się umiejętnie przy okrągłym stole a powinni być osądzeni. Tylko jest pytanie kto miał to zrobić ? Jeżeli Panu chodź na jakimkolwiek poziomie komuna z octem na półce czekoladą i paliwem oraz mięsem na kartkę i pomarańczem pod choinkę raz w roku i wystawą w pewexie odpowiadała to chyba chodził Pan z opaską na oczach i zatyczkami w uszach - okropny czas dla ludzi i Polski - obawiam się że stracony po wsze czasy - pociąg EUROPA w tym czasie pędził coraz szybciej i dogonienie go będzie chyba niemożliwe - chodź nie ukrywam że przebarwione lisy ulokowali swoje tyłki w wygodnych fotelach. Zatem przy całym szacunku niech Pan ostrożnie patrzy w kierunku Rosji i Putina który jest już w tej chwili światowym terrorystą - nie będzie selekcjonował na byłych i obecnych gdy przyjdzie na nasze ziemie - a i nie wierzę że Pani Merkel będzie przeciwna - boi się jego psa jak i jego samego - i o swój stołek - bo jak można wypowiedzieć takie zdanie jak Ona - nie rząd kupuje od Rosji gaz - do tej chwili się zastanawiam czy to ja źle słyszałem czy też jestem idiotą czy idiota doradził Pani Merkel aby takie idiotyzmy wypowiadała a może to Ona jest - no dobra dajmy spokój- w każdym razie widzimy i słyszymy jaka to Europa i Unia - a poza tym żaden kraj już nie podchodzi poważnie do tego co podpisuje - oszustwo oszustwo oszustwo goni oszustwo - im lepszy krętach tym wyżej w hierarchii. Powodzenia i spokojnego życia na emeryturze - zasłużonej rozumiem dla Polski.

   Usuń
  3. Nie przekręcaj słów. Nie pasuje mi komuna, ale gdy nagle 99% społeczeństwa pisze o nerwicach, głodzie za komuny, to się pytam, gdzie ci, co roześmiani szli w pochodach, bawili się na zabawach itd.! Zobacz prosty przykład- skrobanki były legalne, a jednak było nas coraz więcej, teraz odwrotnie! Wyciągnij wnioski.

   Usuń
  4. ....słuchaj Panie jacdom1 wypraszam sobie aby Pan mówił do mnie na ty - chociażby nawet z tego powodu że jeden z piszących zwrócił się do Pana - Kolego - a zjechał go Pan że nie jest jego kolegą i td - zatem proszę być taktowny tym bardziej że jestem u Pana gościnnie . Wracając do meritum - nerwice i stłumienie narodu były i są winą komuny i ja nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości tak jak i właśnie ci którzy o tym piszą. Roześmiani szli w pochodach ? o Boże co za ślepiec z Pana - zgonieni i wystraszeni przez Pana Jaruzelskiego ( nie osądzonego zbrodniarza) jak obecnie przez Kimów w Korei Północnej - umęczeni głodni i wykorzystywani szli bo bali się o kawałek chleba dla swoich dzieci bali się o premię bo kacyki robili listy kto był bo dadzą parówkę z samochodu i polowej wojskowej kuchni w dniu 1-go Maja - zadaj Pan sobie pytanie dlaczego tak nie biegną roześmiani dzisiaj na pochód 1-go Maja - może to wina tak przez Pana znienawidzonego PiS-u ? Nie proszę Pana, aż ciarki przechodzą po plecach na myśl o udręce tamtych czasów. Eldorado mieli milicjanci SB i wojsko - tej grupie wiodło się przednio i tak pozostało - milczące i ślepe pomioty narodu Polskiego udawały że wszystko jest jak najlepiej - nikt z tej grupy nawet nie jęknął nawet nie próbował przeciwstawić się przeciw władzuni która szczodrą ręką dzieliła dla nich profitami - do tej grupy należy dołożyć część palestry która w służalczy sposób załatwiała przeciwników systemu tak oto kwitł proceder samouwielbienia - tchórze z czerwoną książeczką żyli i chwalili system a upominających się o wolność bezwzględnie karcono. EUROPA nam uciekała a my zapatrzeni w sowietów i pod ich butem z naczalstwem tchórzy i drani szliśmy z nimi pod rękę . Cudem urwaliśmy się z postronka sowietów a już dzisiaj są głosy że Pan Putin to chce dobrze - tak chce dobrze jak dobrze zrobił na Krymie - złodziej bez słowa i honoru - oddali broń atomową i zostali oszukani przez cały świat. Obrzydliwość.
   Pisze Pan o skrobankach - nawet słowa brzydko dobrane - ale pozostanę przy nich - a kogo było stać żeby to zrobić - lekarze zawsze doili społeczeństwo - a wówczas było stać na to tylko ,żonę milicjanta wojskowego czy wyższego kacyka - było nas więcej dzięki prostym ludziom a nie kombinatorom - i to jest prosty przykład. Oczywiście że dzisiaj doszło również do wypaczeń ale co zrobić skoro przy władzy są nieudacznicy i łapówkarze i aferzyści - niestety świat jest coraz okrutniejszy a władza w Polsce słabiutka. Wrzeszczenie jak się ma pełny portfel jest łatwe jak córunia czy synek zostali wykształceni za granicami Kraju jak się mieszka w dzielnicy willowej. Polityk Miller - wymioty, polityk Kwaśniewski -wymioty. Dobrze pamiętam tego chłopaka zaczynającego pisanie o komputerach ( poprawnie to robił ) ale czerwony stołek zapachniał lepiej i kłamanie ludzi było prostsze - młody obiecujący świadomy obywatel poprawny politycznie - błyskawiczna kariera tak gen Kiszczaka czy gen Jaruzelskiego - świetne osobowości ( nie osądzone do dziś - mordercy własnego narodu ) Wyciągnąłem wnioski w swoim życiu - mam nadzieję że właściwe - pamiętam mamę pracującą ponad siły ojca łapiącego dwa etaty po cichu tylko dlatego że Prezes był zza Buga z jednej miejscowości. Pewnie Panu w życiu światło świeciło z lepszej strony dlatego spojrzenie jest inne - ale ma Pan prawo do takiej oceny niech jednak Pan nie "pitoli " o wspaniałej Polsce w czasie komuny czy o dobrym Jaruzelskim Kiszczaku czy innych komuchach zabijających swój naród i o roześmianych przez łzy Polakach.
   Usuń
  5. Po przemarszach były organizowane zabawy w parkach. Nie przymusowo. Nie widziałem tam smutnych ludzi, głodnych. Inaczej- dzieciaki chodziły do szkoły, rodzice pracowali, mieszkania BYŁY, jakoś się ciągnęło ten ciężki wóz. Nie pochwalam komuny, ale nie można wszystkiego oceniać źle. Bo wszędzie i o każdym ustroju, można pisać w zależności z której strony się mu przyjrzeć.

   Usuń
 8. Witam Pana i bez większej zwłoki prostuję Pańskie kłamstwa;

  To nie Lech Kaczyński się spóźnił na samolot, a jeden z generałów (nie Błasik).

  Poseł Antoni Macierewicz nie "ZWIAŁ" z Katynia, a wyjechał z innymi uczestnikami tym samym pociągiem.


  PS. Następnym razem proszę sprawdzać niesprawdzone informacje, zanim je Pan opublikuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jednak to Lech się spóźnił. Macierewicz uciekał w podskokach.

   Usuń
  2. To jest wersja dla "lemingów", którzy kupią wszystko bez większego pomyślunku i zweryfikowania faktów - i to pewnie również dlatego PiS dystansuje PO w sondażach (dzięki Bogu).

   Usuń
  3. Cóż, po 7 latach?! PiS po roku miał niższe notowania, a przed samą katastrofa popierało ich tylu, że błąd statystyczny był większy.

   Usuń
 9. Posłuchaj anonimie nie bronię ruskich , ale cholera jak ktoś dzis staje obok jaceniuka popierając go to jest juz skończony , a dla równowagi historia autentyczna opwiedziana mi tez przez babcię dziś dochodzi do 90 lat . Najpierw żart opowiadziany mi przez babcię :
  wiesz czym się rózni wojsko ruskie od niemieckiego ?
  tym ze jak wchodzili niemcy pachniało najlepszymi perfumami , a jak wchodzili ruscy to smierdziało gnojem
  i teraz autentyczna historia tez mojej babci :
  jak ruscy zajeli miejscowosc tam gdzie mieszka moja babcia , 3 czerwonoarmistów wchodzi do domu mojej babci a konkretnie do rodziców mojej babci , są zdenerwowani i domagają się jedzenia , sparalizowana strachem mama mojej babci daje im zupe , drugie danie , czerwonoarmisci zadowoleni najedli sie , niestety mama mojej babci przynosi im deser pączki i ciastko , dwóch z nich strasznie się wkurwia , ładuje broń przystawia do głowy mojej babci i krzyczy ibiona mat po rusku ty polska suko ja żesmy się juz najedli tym na dajesz jeszcze takie smakołyki gdzie mamy to zmieścić , mamy pelne brzuchy , rusek krzyczy zaraz polska suko dostaniesz kulę w łep , błagania mojego dziadka niemalze na kolanach ratuja zycie matki mojej babci .
  takze nie mów anonimie ze moja babcia widzi tylko zbrodnie UPA a nie widzi dziczy rosyjskiej.
  prosze nie usuwać tego postu .
  Piotr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie usunę, bo i dlaczego. Mam tutaj komentarze, gdzie jestem wyzywany, ale zostawiam, przecież to świadczy o człowieku, a nie o mnie. Dzięki za komentarz, zaglądaj częsciej:)

   Usuń
 10. jeszcze do pana anonima .
  w latach 90 i jeszcze pozniej za kaczyńskich czy dorna dalbym się pokroić . to ,ze Wałęsa jest agentem SB o ksywce bolek wiedziala cala mas opozycjonistów , nie pisze o Geremkach itp , ale wielu o tym wiedzialo ale nic nie mówilo , coz nie chcieli pewnie burzyc legendy niby to faceta co rozwalil czerwonych i tym podobne bzdet.Osobiscie sie łudziłem myslałem ze lechu to porządny gość , patriota pewnie jestem debilem ale i dzis troche się ludze i wmawiam sobie ze to nie Bolek , chociaz wypowiedzi prawdziwych patriotów jak anna walentynowicz śp są bardzo przekonujące.
  Tak jak pisałem kiedyś ufałem kaczynskim na 100% , nie chcę juz oceniać ich fatalnych 2 letnich nie chce mi sie pisać , bo zaraz rozgorzeje polemika ze jak oni rządziili to bylo tak super , a teraz po 7 latach rządow Tuska to szambo calkowite .
  wspomne o jednej rzeczy:
  CZY PRAWDZIWY POLAK GDY DOJDZIE DO WLADZY ROBI Z SĘDZIEGO KRYZE NA PEWNO WIE PAN CO TO ZA KREATURA WICEMINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI , KTÓRY CO TYDZIEŃ Z ZIOBRĄ POKAZUJE SWOJĄ MORDĘ NA KONFERENCJACH PRASOWYCH . JAK MOZNA TAKIEGO TYPA WPROWADZAĆ DO RZĄDU NA TAK WYSOKIE STANOWSIKO I PIEPSZYĆ JEDNOCZEŚNIE O DEKOMUNIZACJI IV RP . TO JEST KLASYCZNY PRZYKLAD OBLUDY POLITYCZNEJ O INNYCH SPRAWACH NIE WSPOMNE JAK KOLESIE JARKA Z PISU ROZPIEPSZYLI HOTEL NA CYPRZE A JAREK ICH BRONIL W MEDIACH JAK NIEPODLEGLOSCI , ALE JAK PROTASIEWICZ NAROBI BYDLA TO WIELKA KRYTYKA I SMIECH .
  NIE WIEM CZY JAROSLAW TO KALKSTEIN CZY NIE CZY DZIALA NA SZKODE POLSKI CZY NIE ? ON SAM TO WIE I JEGO SUMIENIE .
  OSOBISCIE JUZ MU NIGDY NIE ZAUFAM I WOLE BELZEBUBA NA FOTELU PREMIERA NIZ JEGO.
  A MLODZIEZ JAK NIE WIE KTO TO KRYŻE NIECH UDA SIE DO ZNANEGO AKTORA PAWLA WAWRZECKIEGO , ON WIE BARDZO DUZO NA TEMAT TEJ PERSONY .
  PIOTR .
  POZDRAWAIM TAKZE INACZEJ MYSLĄCYCH

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ,,,proszę pisać nazwy własne - nazwiska zaczynając dużą litrą ponadto nie rozumiem słowa PIEPSZYĆ na translatorze również brak przełożenia. Szkoły i kultury troszkę dołożyć - wówczas wywód będzie sensowniejszy....a Pan Roman Kryże faktycznie powinien siedzieć w więzieniu. Dziwne to jest i proste zarazem - mówi nam jak kolejne rządy kochają Polskę, a durnie za ciepły fotelik zapłacą milczeniem... i nie tylko Pan Roman Kryże tak czynił.

   Usuń
  2. I tutaj się zgadzamy. O Kryże pisałem niejednokrotnie. Poza tym, nie rozumiem, dlaczego Wałęsa był w porządku, dopóki dwaj Kaczyńscy pozostawali przy korytku. Gdy ich pognał, podnieśli larum o Bolku, że wiedzieli itd. Dla mnie to śmierdzi.

   Usuń
  3. ,,, tylko za pogonienie z Polski sowietów Pan Lech Wałęsa ma u mnie plus i to bardzo duży - a chwilę słabości Bolka chciałbym przemilczeć - wstyd mi ....

   Usuń
 11. jeszcze jasniej sie wyrazę oczywiscie Geremek i Mazowiecki dobrze wiedzieli kim lechu jest , tacy jak oni go wykreowali .
  wyobrażcie sobie państwa ile czasu taki Geremek ile nerwów stracić zeby takiego Lecha w końcu nauczyć kilka zdań mówić z sensem , bo przecież musiał do nich przychodzić i pytać się no , no to panie Tadeuszu co ja mam powiedzieć zeby było dobrze , zeby to miało ręcę i nogi .przez tyle lat trochę go wyszkolili ze mówi cos z sensem czasami a takie dziennikarzyny jak lis czy olejnik mówią Lechu to facet z haryzmą i słuchają jego wywodów z otwartymi ustami a wszystkie krowy i konie rżą ze smiechu i az z tego smiechu robią kupę .

  OdpowiedzUsuń
 12. jeszcze jasniej sie wyrazę oczywiscie Geremek i Mazowiecki dobrze wiedzieli kim lechu jest , tacy jak oni go wykreowali .
  wyobrażcie sobie państwa ile czasu taki Geremek musiał poświęcić, ile nerwów stracić zeby takiego Lecha w końcu nauczyć kilka zdań mówić z sensem , bo przecież musiał do nich przychodzić i pytać się , no to panie Tadeuszu co ja mam powiedzieć zeby było dobrze , zeby to miało ręcę i nogi .przez tyle lat trochę go wyszkolili ze mówi cos z sensem czasami a takie dziennikarzyny jak lis czy olejnik mówią Lechu to facet z haryzmą i słuchają jego wywodów z otwartymi ustami a wszystkie krowy i konie rżą ze smiechu i az z tego smiechu robią kupę .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj oj oj - wklej Pan nawet sto razy swój tekst baw się Pan w teorię jaką preferował Joseph Goebbels ( fałsz powtórzony tysiąc razy objawi się prawdą ) to i tak nikt nie uwierzy w dobroć Pana Geremka i prawość dla Polski czy pochwali Pana Mazowieckiego za jego kreskę. Na szalach wagi widzę więcej dobrego jak złego u Pana Lecha Wałęsy i pomimo wstrętu do Pani Olejnik i obojętności co do Pana karierowiczostwa Pana Lisa akurat w tym się z nimi zgadzam - i nie irytuj się Pan tak bardzo u góry zawsze jest więcej śmieci bo mają rączki delikatne do pracy a językiem i fałszem lepiej się zarabia - ot i tyle...

   Usuń
 13. niec mnie pan tu do szkol nie wysyla szanowny pani anonimie , bo szkoly pokonczone i to dobre a jak piszę o PIS to zazwyczaj klnę . bo inaczej sie nie da , jak pan nie wie co to znaczy piepszyć polecam google wpisz sobie pan po polsku piepszyć wyjdzie co to oznacza po angielsku .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ....hahahahaaha - dobre - bawmy się zatem dalej - czy może zatem Pan wpisać dwukrotnie słowo - pierwszy raz PIEPSZYĆ a drugi raz ( przepraszam ) "pieprzyć" . Zapomnę o wszystkim jeżeli powie Pan że jest dyslektykiem.
   ...co do PiS-u jestem jego sympatykiem chodź również widzę niedociągnięcia - ale PO to porażka chodź skupia inteligencję - pytam tylko jakiej jakości ?

   Usuń
 14. i mniej agresji chlopie

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziwne to jest i proste zarazem - mówi nam jak kolejne rządy kochają Polskę, a durnie za ciepły fotelik zapłacą milczeniem... i nie tylko Pan Roman Kryże tak czynił.
  A JEZELI CHODZI O TE ZDANIE PODPISUJE SIE OBIEMA RĘKAMI

  OdpowiedzUsuń
 16. Proszę bez obrażania bo to do niczego nie doprowadzi i zostawmy to słow już w spokoju .Może byc pan zwolennikiem PISU czy Korwina pana sprawa .
  Może zaufanie do PIs się skończyło , bo swoje mają za uszami afera telegraf , Kryże itp . PIsowi juz nie ufam .
  Jeżeli w 2015 roku znajdą koalicjanta , z którym utworzą rząd i jeżeli jaro zrealizuje chociaż 30% z tego co teraz mówi , to niech rządzą i 100 lat , gdy jeszcze zmniejszą bezrobocie z 14 % na 8% to tylko brawa bić . Niestety ja to nie wierzę , bo juz żadnemu politykowi nie wierzę . Jaro z kryże przegiął na całej linii niezaleznie od tego co nim kierowało . Mozna jeszcze było tego Kryże jakoś zainstalować po cichu , ale ta gęba siedziała obok ziobro co wtorek na konferencji prasowej .Żygać się chce.
  Niestety dla pana taka smutna wiadomość , że jarek juz rządzic nie bedzie nigdy bo nie ma zdolności koalicyjnej ,a wyniki wyborów na jesieni 2015 będą takie :
  PO - 28%
  SLD - 15%
  palkociarnia - 8 %
  PSL wypad
  PIS - 36 %
  jaka koalicja widac jak na dloni .tusk odejdzie bo już mu sie zabawki znudziły .ciocia z Niemiec zalatwi mu dobrą fuchę , a premier może schetyna może szanowna pani była minister zdrowia .
  a cóż jaro podlamany odejdzie z polityki na zasluzona emeryturę ,
  Bolek nadal będzie patriotą itd itdaz do końca swiata pewnie.
  moze sie pan smiać ale prosze tu wejsc na jesieni 2015 roku i to przeczytać .
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 17. Proszę bez obrażania bo to do niczego nie doprowadzi i zostawmy to słow już w spokoju .Może byc pan zwolennikiem PISU czy Korwina pana sprawa .
  Moje zaufanie do PIs się skończyło , bo swoje mają za uszami afera telegraf , Kryże itp . PIsowi juz nie ufam .
  Jeżeli w 2015 roku znajdą koalicjanta , z którym utworzą rząd i jeżeli jaro zrealizuje chociaż 30% z tego co teraz mówi , to niech rządzą i 100 lat , gdy jeszcze zmniejszą bezrobocie z 14 % na 8% to tylko brawa bić . Niestety ja to nie wierzę , bo juz żadnemu politykowi nie wierzę . Jaro z kryże przegiął na całej linii niezaleznie od tego co nim kierowało . Mozna jeszcze było tego Kryże jakoś zainstalować po cichu , ale ta gęba siedziała obok ziobro co wtorek na konferencji prasowej .Żygać się chce.
  Niestety dla pana taka smutna wiadomość , że jarek juz rządzic nie bedzie nigdy bo nie ma zdolności koalicyjnej ,a wyniki wyborów na jesieni 2015 będą takie :
  PO - 28%
  SLD - 15%
  palkociarnia - 8 %
  PSL wypad
  PIS - 36 %
  jaka koalicja widac jak na dloni .tusk odejdzie bo już mu sie zabawki znudziły .ciocia z Niemiec zalatwi mu dobrą fuchę , a premier może schetyna może szanowna pani była minister zdrowia .
  a cóż jaro podlamany odejdzie z polityki na zasluzona emeryturę ,
  Bolek nadal będzie patriotą itd itdaz do końca swiata pewnie.
  moze sie pan smiać ale prosze tu wejsc na jesieni 2015 roku i to przeczytać .
  pozdrawiam
  przepraszam za bledy starosc nie radosc

  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal nie rozumiem, do kogo pan pisze. Jaka smutna wiadomość, że PiS nie będzie rządził?! Dla kogo smutna? Dla mnie?? :):):) hahahaha

   Usuń
  2. Cyt. "Proszę bez obrażania bo to do niczego nie doprowadzi"
   świetny slogan, ale jak ma się do tego słowo "palikociarnia" i "Bolek"
   Pękła bańka mydlana....

   Usuń
  3. pisalem do zwolennika pis zgadza sie pan z moja diagnoza?

   Usuń
 18. Dla mnie sprawa też jest mało zrozumiała dlaczego Lechu był cudowny dopóki trzymal kaczyńskich przy złobie a gdy kopnął ich w dupę a Wachowski poprawił od razu wyszło ze to agent i tradycyjne okrzyki kaczyńskich : miałeś chamie złoty róg .
  albo wczesniej nie wiedzieli nic o Bolku co jest mało wiarygodne albo stosując sipskową teorię mocną naciąganą po prostu Żydki się pokłociły i jeden drugiego wykopał , ale mówię bardziej to fantastyka , w necie mnóstwo stron gdzie ludzie udowadniają ze Lech to Żyd a kaczyński to kalkstein . Jednak na takie teorie potrzebne dowody . Tyle

  OdpowiedzUsuń
 19. Gdzieś tam w dyskusji przewinęła się postać Kuklińskiego. Wg mnie to zdrajca. Służba, której się podjął nie podlega relatywizowaniu. Koniec kropka.

  OdpowiedzUsuń
 20. Fajny blog, jeszcze jedna możliwość obserwacji zachowań ludzkich.
  Wypowiedzi niektórych zajadłych przeciwników minionego ustroju, utwierdzają
  mnie tylko w przekonaniu, że wszystko można interpretować na swój, wygodny dla siebie sposób.
  Zdumiewa mnie zajadłość w potępianiu wszystkiego co się wiążę z tzw.komuną, a nie widzi się tego, że obecnie panujące elity są po stokroć gorsze w swych poczynaniach.
  Po prostu "zabijają" po cichu. Zabijają w Polakach umiłowanie do kraju, patriotyzm, miłość bliźniego, ludzką solidarność, miłość w rodzinie, szacunek do pracy, kultywowanie tradycji, szacunek dla starszych itd...
  Zabili już prawie wszystko, i o to im właśnie chodzi. Tępym, podzielonym społeczeństwem rządzi się łatwo, można społeczeństwu wszystko wmówić, szczególnie jeśli ma się po swojej stronie 90% mediów.
  Jeśli chodzi o ostatnie wydarzenia na Ukrainie, to władzę Polski postawiły sprawę na....no właśnie - jak na tym zdjęciu http://grzegorzsabala.blogspot.com , a wszystko to w imię nienawiści do Rosji.
  Jeszcze jedno..., wszyscy tutaj, którzy piszecie anonimowo, jesteście tyle warci w swoich wypowiedziach, jak ci zakapturzeni kolesie pod stadionami czy na Majdanie.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj. Cieszę się. Byłem u Ciebie, ale wyłączyłeś możliwość komentowania. Pozdrawiam

   Usuń
 21. Panie Grzegorzu pan mysli ze ja tego nie wiem to co pan napisał tzreba się nauczyć na pamięć jak10 przykazań tylko dla zyda Polak to głupi goj a co robi się z głupimi gojami wiadomo .kiedys podobno do rydzyka jego stacji zadzwoniła Zydówka rozmowa na zywo i mówi : kazdy powinien mieć plan B a nawet C umieć przewidywać , są oznaki ze USA przestanie nas piescić Arabowie nas zaleją i co wtedy ?
  musimy miec jakiś kawalek wymarzonej Ziemi dla nas . Wy Polacy sami nas wybieracie . bo sami nie potraficie się rządzić , nie macie zdolności organizacyjnych itp , a potem zazroście zydom ze oni maja kamenice a wy nic .
  służe linkiem jakby co .
  ja na Kalksteinów nie głosuje na inne towarzystwo też nie , sami żesmy sobie to piekło zafundowali to teraz płaczmy i zasuwajmy w GREAT BRITTAIN przy myciu kibli .
  jak pan nie zna niech pan poczyta facet wyjasnia wszystko po milimetrze , tylko kto to przeczyta , kto w to uwierzy jednak
  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=14175
  a ze komuna też była do dupy , o tym tez pamiętajmy .
  piotr czytelink tego bloga

  OdpowiedzUsuń
 22. oczywiscie moze pan w to uwierzyć moze potraktowac jako prowokacje ale posłuchać warto
  http://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg
  piotr

  OdpowiedzUsuń