niedziela, 22 stycznia 2017

BŁASZCZAK, SZWADRONY RUSZYŁY


  Po apelu Błaszczaka n/t ,,wandali" z PO, nie trzeba było długo czekać, wszak dojna dała zielone światło śmieciom w kominiarkach, tym patriotom z kijami w dłoniach, nożami za paskiem. Temu kwiatowi prawdziwych Polaków:) Czy ta zmiana chce siłowej konfrontacji? Może tylko czekają, aż Macierewicz wyszkoli:) swoje OTK? Przykład? Proszę bardzo:

                 „Tabliczka przed wejściem do naszego biura poselskiego we Włocławku zdewastowana. Mały apel: zapraszam na dyżury. Porozmawiam z największymi oponentami. Nie niszczcie tylko pod osłoną nocy i anonimowo” - napisał na swoim profilu Facebook poseł PO, Arkadiusz Myrcha.

Tabliczkę zdewastowano w nocy z 20 na 21 stycznia. Nie wiadomo, czym się narazili się wandalom parlamentarzyści, którzy prowadzą biuro przy ul. Kościuszki (poza Myrchą urzędują w nim również Tomasz Lenz i Antoni Mężydło).

2 komentarze:

  1. Skąd w ludziach tyle nienawiści? Widać, że wciąż tych samych, tych którzy zamiast mózgami posługują się gruczołami jadowymi. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gruczoły jadowe, jakże trafnie to nazwałeś. Niestety, ale bywał czas, że nabijałem się z nich, miałem komedię. Teraz coraz częściej jestem przerażony, że mam dokoła siebie ludzi tak oderwanych od rzeczywistości, pełnych nienawiści i jadu. Wyobraź sobie Probus, że ja naprawdę obawiam się, że może polać się krew, bo ktoś nie wytrzyma. Życzę miłego dnia:) Aha, Jeśli nie sprawiłoby Ci kłopotu, napisz do mnie z pozycji ,,napisz do mnie" yu na blogu i podaj mi swój email. Bardzo proszę, bo czasami nie wszystko, co chciałbym Ci powiedzieć niekoniecznie może być upublicznione. Pozdrawiam

      Usuń