piątek, 20 stycznia 2017

WAWEL nie dla Lecha!


    Wczoraj pani p.o. premiera z trwogą, przerażeniem i głęboką troską ( jak to u nich w zwyczaju) oburzała się na zachowanie ludzi ,,oczekujących" na przyjazd posła Kaczyńskiego na grób brata, Lecha Kaczyńskiego. Nie mieści jej się w głowie, bezmiar skrajnego, nagannego zachowania, brak szacunku i nietaktowność zachowań tych ludzi, którzy atakują bezpodstawnie dobrą zmianę i pana prezesa. Mówi z dumą, że też tam była, że wczoraj poznała zachowania ludzi niewychowanych, nietaktownych. Kipiała wręcz złością. 
   Chciałbym panią  Szydło spytać, czy te wszystkie cechy protestujących, które tak wczoraj, prawie że z obrzydzeniem określała, nie miały miejsca, gdy zwolennicy i politycy PiS buczeli na pogrzebach zasłużonych Polaków, którzy nie pochylali czoła przed prezesem? Czy nie dużo gorsze zachowania były ludzi, wespół, z głównymi politykami PiS, gdy w miesięcznice katastrofy smoleńskiej wykrzykiwali hasła pod oknami ówczesnego prezydenta RP, pana Komorowskiego, o krwi na jego rękach, o spisku, który uknuł z premierem RP Tuskiem i Putinem, o zamachu, który w/w przygotowali i wprowadzili w życie. Czyż wczorajsze zachowania, mogą choćby w promilach,być porównywalne z chamstwem, arogancją i fałszywym, celowym oskarżaniem najważniejszych ludzi w Polsce? Wtedy pani nie przeszkadzało to zwierzęce skowyczenie ludzi, którzy wyszli z kościoła, kilka minut po przekazaniu ,,Znaku Pokoju", kilka minut po uderzaniu się w piersi i powtarzaniu ,,Moja Wina", aby za chwilę pomawiać, obrażać, oczerniać i ubliżać? 
  Nie do końca rozumiem polski system prawny, bo w/g zapisów Kodeksu Karnego, ci ludzie, razem z Kaczyńskim, Macierewiczem, Błaszczakiem i innymi powinni ODPOWIADAĆ KARNIE za obrazę Prezydenta, Premiera RP i to z urzędu! Za fałszywe, celowe oskarżanie. Tak się nie stało i dlatego wygra teraz ta partia, która zobowiąże się, że nie odpuści, że postawi was przed Trybunałem Stanu, przed sądami karnymi, przed sądami cywilnymi. Wy musicie ponieść konsekwencje tego, co robicie z Polską, nami. Tej bezczelnej, aroganckiej gry jednego scenarzysty i reżysera, gdzie zlepek sługusów, dla kilku nędznych srebrników, dla chwilowej ,,chwały i awansu" wykonuje wszelkie, nawet najbardziej idiotyczne rozkazy. Chwała i awans napisałem w cudzysłowie, bo w/g mojej oceny, to największy wstyd i hańba dla honoru i sumienia, tak podporządkować się, największemu wrogowi kraju i Polaków!
  W/g Szydło, działy się wczoraj sceny dantejskie, pozwolę sobie zacytować fragment z Dziennika Polskiego dotyczący rzekomego zachowania uczestników protestujących pod Wawelem:
 ,,Protest Obywateli RP zbiegł się z comiesięczną wizytą prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego na grobie swojego brata Lecha i jego żony Marii. Demonstranci czekali na lidera partii rządzącej m.in. z transparentem ze słowami Lecha Kaczyńskiego o Trybunale Konstytucyjnym. Doszło do przepychanek z policją. Wczoraj Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji, poinformował, że śledczy zidentyfikowali 22 osoby blokujące przejazd polityków na Wawel. Czy i w jaki sposób będą ukarani, zdecyduje sąd.
  Do zabezpieczenia okolic Wawelu policja zgromadziła znaczne środki, a wzdłuż chodników funkcjonariusze ustawili barierki. To prawdopodobnie z obawy, że powtórzą się wydarzenia z 18 grudnia. Wówczas grupa kilkudziesięciu osób próbowała zablokować wjazd na wzgórze wawelskie kolumny pojazdów m.in. z Jarosławem Kaczyńskim i premier Beatą Szydło".
  Chciałbym w tym miejscu spytać się jeszcze pani p.o. premiera, KTO za to płaci?!! Za policję, ochronę, przejazdy etc etc. Przecież WY nie macie swoich pieniędzy, tylko nasze, podatników!  Mam prawie pewność, że Polska staje się krajem policyjnym, że nowo powołana formacja, podlegająca tylko Macierewiczowi, tzw. OTK , będzie zabezpieczeniem WEWNĘTRZNYM dojnej zmiany.Że zaczniecie zamykać ludzi, którzy nie chcą waszej zmiany! Gdy dzisiaj czytałem o dojściu Hitlera do władzy, widziałem dzisiejsze ruchy waszej formacji politycznej. Nawet wzór ten sam.... 
  ODPOWIECIE za to wszystko, co nam zgotowaliście, kolejna zmiana, musi mieć wiele sił, aby sprzątać latami syf i zgliszcza które zostawicie...

1 komentarz:

  1. No cóż. Odgradzają się od "suwerena". Przed miesiącem musiała ich policja ewakuować przed gniewem ludzkim. Mam nadzieję, że suweren tego nie zapomni, przynajmniej do czasu wyborów.

    OdpowiedzUsuń