poniedziałek, 23 stycznia 2017

NO TO WRÓŻYMY Z FUSÓW OD KAWY


    ,,Morawiecki o kadencyjności: W filmie „Ranczo” widzimy, jakie są konsekwencje zbyt długiego utrzymywania władzy"
 ,,Chyba wszyscy się zgodzimy, że naprawdę już wystarczy tego kandydowania. 16 lat, niektórzy 20. Nawet królowie tyle nie rządzili dawniej. Może lepiej [byłoby wprowadzić ograniczenie kadencji po następnych wyborach], ale to kwestia taka, że jeżeli ktoś rządzi jedną kadencję, to znaczy, że może rządzić drugą. Czy to jakaś tragedia? Czy większym problemem nie jest to, że tworzą się tam lokalne kliki i myślę, że 95% Polski wie, o czym mówię. W tych powiatach, gminach, miastach, którzy czasami są lepsi, czasami gorsi, ale tworzą wokół siebie istny dwór – mówił Mateusz Morawiecki w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w „Jeden na jeden” TVN24."

       No i wszystko jasne. Jak nie pękające parówki, łamiące się zapałki, to... zamiast z życia wzięte, czerpią wiedzę z ....seriali. Zaraz okaże się, że szpitale są super za tej zmiany, bo minister zdrowia, widział je w,,Na dobre i na złe",czy w paradokumencie ,,Szpital". Dochodzimy, czy raczej doszliśmy już do granicy absurdu, dalej już tylko otchłań. I jeszcze jedno.Panie Morawiecki, KLIKI i dwory, tworzycie wy, z Wiejskiej! Zacznijcie od parlamentu, dwie kadencje, senat najlepiej do kasacji, a sam sejm o 1/3 pomniejszony! Powtarzam często, że im dalej ( z tą zmianą) w las, tym więcej pijawek, im dalej w to polskie bagno, tym więcej pijawek. Chyba to rozumiecie towarzysze z PiS i ci drudzy, do niedawna nazywani gorszym sortem, a od dwóch dni ludźmi specjalnej troski. 
    Miłego tygodnia:) 

4 komentarze:

 1. Witaj jacdom1, czytam Twoje komentarze od kilku dni i popieram je w całości. Trzeba pokazywać części społeczeństwa, które cały czas popiera bolszewików z pis, że "dobra zmiana" zaprowadzi nasz kraj na skraj całkowitej ruiny - gospodarczej i ustrojowej. Pozdrawiam Witek - człowiek gorszego sortu, komunista, złodziej i zomowiec

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj:) Dzięki za wejście i komentarz. Widzę, że ,,pochodzenie" masz zbliżone do mnie:). No, doszło nam ostatnio iż jesteśmy specjalnej troski, więc zastanawiam się, czy mógłbym wystąpić o papiery na to, wtedy mógłbym robić wiele rzeczy z PiS-uarami, a nie odpowiadałbym karnie:) Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do papierów, to oni wszyscy powinni mieć w jednym kolorze. Nie wiem, czy jest tam choć jeden normalny człowiek. Zresztą, taki do nich nie przystałby. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Czasami mam wrażenie, że oni się przyciągają, ale jak mam dobry humor, to zastanawiam się, czy możliwe jest, żeby tylu łajdaków skupiło się dokoła jednego. Pozdrawiam

   Usuń