niedziela, 8 stycznia 2017

PRZYGOTOWANIA 10 KWIETNIA


   Przeczytałem dzisiaj iż Obywatele RP, przygotowują się do kontrmanifestacji w kolejną rocznicę tragedii smoleńskiej. Zarejestrowali ją jako pierwsi, więc jest nadzieja, że ta obecna (nie) władza, nie zrobi kroku, aby jej nie było. Napisałem komentarz, ale jak zwykle to bywa, po chwili był już zdjęty. Dzisiaj łącznie zdjęto mi 5 na 7 napisanych.Pozwolę sobie przytoczyć ten ostatni, ,,ciepły" jeszcze.

      Twój komentarz został usunięty [3029220,232793982]

Witaj jacdom1,


Twój komentarz:"Aby przywrócić obchody kolejnych ROCZNIC tragedii pod Smoleńskiem, trzeba skończyć z przywłaszczeniem sobie przez PiS żałoby i uroczystości tego, jakże smutnego wypadku. Przymusem jest, zakończyć szkodliwą działalność Antoniego M., bo oprócz zarabiania pieniędzy dla członków jego komisji, nie ma on żadnych dokonań. Kilka lat trwało śledztwo, prowadzone przez komisję PiS, zwaną dla żartu chyba komisją parlamentarną. Podobno już wtedy Macierewicz dysponował ,,dowodami", ale nie mógł ich przedstawić, bo...sądy i prokuratura była upolityczniona. Teraz, wraz z nadejściem dobrej zmiany,Macierewicz powołał podkomisję smoleńską i po raz kolejny, poza płacami dla członków, nie ma nic. Mało tego, po roku, nie pokazał nam żadnych dowodów zamachu.Jakby tego było mało, coraz mniej mówi się o zamachu, więcej o niedokładności przy badaniach szczątków ofiar, przy śledztwie. Za co więc Macierewicz i jego komisję biorą kasę? Chyba zabrnęli w ślepy zaułek, nie wiedząc, że wygrają wybory, bo łatwo było pomawiać, fałszywie oskarżać ówczesnego Prezydenta i Premiera o spisek i zamach, niż po dojściu do władzy udowodnić to.Smoleńsk i 10 kwietnia każdego roku, powinien być dniem żałoby i zadumy dla wszystkich Polaków, dniem pamięci o ofiarach katastrofy lotniczej, ale będzie to tylko wtedy, kiedy PiS odda narodowi to, co w/g nich należy do Kaczyńskiego i jego przybocznej gwardii. I to chyba tyle. "

dotyczący artykułu Obywatele RP: będzie kolejna kontrmanifestacja w miesięcznicę smoleńską
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

1 komentarz:

  1. Do usunięcia zgłaszają piskudne ludki którym brak argumentów w dyskusji. Onet zaś staje się coraz mniej obiektywny, delikatnie określając. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń