czwartek, 5 stycznia 2017

PROTOKÓŁ Z.O. TK


  Przeczytałem artykuł Onetowski o Zgromadzeniu Ogólnym TK, który opublikowała Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Wiadomym było, co napisze, wytknęła wszelkie błędy dojnej zmiany. Ale bardziej mnie przeraziły komentarze pod artykułem. Zapewne sami zwolennicy PiS siedzą dzisiaj przed kompami:). I tak, czytam, że Tusk to bandyta, że Komorowski to złodziej, a Rzepliński to bandzior z SB. Itd itp. Wszystko w tym kształcie i kierunku.
 Napisałem więc swój, który ,,powisiał" zaledwie 1 minutę po opublikowaniu. Nadal nikt w redakcji Onet.pl nie zauważa, że łamią art 54 Konstytucji RP. Łamią największe prawo do swobodnej wypowiedzi i śmią bezczelnie dołączać do protestu dziennikarzy, w sprawie zamykania i ograniczania pracy dziennikarzy. Sami nie lepsi, niż dziesiątki Kuchcińskich.
  Mój komentarz:

Twój komentarz został usunięty [3026355,232562639]


Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"Forumowicze, wiadomej strony. Poczytajcie sobie wasze ,,komentarze". W pierwszych 10, które przeczytałem, jest tyle nienawiści, co w milionie wypowiedzi ss-manów w stosunku do żydów. Zapewne, sądząc po wpisach i opcji politycznej, sami siebie uważacie za patriotów i kwiat polskiego katolicyzmu. A ja mówię wam, że jesteście chorzy w swej nienawiści, zazdrości i egoizmie. Zamykacie się w swoich enklawach prawicowo-kościelnych i ładujecie akumulatory, aby tutaj, anonimowo, bezkarnie wywalać swoje frustracje. Za wszystko, w/g was winni są: komuniści ( w Polsce nigdy ich nie było), sb-cy, którzy albo już nie żyją, albo są bardzo starzy, byli aktywiści pzpr, których pozostało niewielu i w ,,słusznym "" wieku, czego przykładem może być twarz PiS przy zmianach TK. Że też wy się nie wstydzicie, choćby samych siebie, czy dzieci, wnuków. Wszak ktoś to czyta.Chyba najważniejsze dla waszego ego jest....znalezienie w waszych umysłach, GORSZYCH od was. To uspokaja? "


dotyczący artykułu HFFPC publikuje protokół obrad Zgromadzenia Ogólnego TK
został usunięty ponieważ komentarz nie ma nic wspólnego z artykułem

Administracja Forum

2 komentarze:

  1. Zastanawiające, że często nie są usuwane piskudne komentarze niektórych trolli, obrażające osoby publiczne oraz rozmówców. Onet staje się stronniczy. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń