sobota, 14 stycznia 2017

GRAJMY URODZINOWO

 Nie żałujmy kasy, choćby miały być to grosze, nie róbmy tak, jak wojewoda z terenu PiS, (świętokrzyskie)nie róbmy tak, jak strażacy z białostockiego,jak Macierewicz zabraniający żołnierzom z USA w Szczecinie, udziału i pomocy dla WOŚP. Ten bezczelny cynik, cwaniak, wróg niech wytrzeszczy oczy, że znowu pobijemy rekord. 
 

12 komentarzy:

 1. Każdy polityk powinien być zapamiętany, za te piękne słowa i w razie potrzeby, nie przyjęty do szpitala na dany oddział z powodu sprzętu pochodzącego za pieniądze z WOŚP.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Wczoraj gdy napisałem, żeby nosili przy sobie oświadczenia, że nawet w przypadku zagrożenia życia,kalectwa, niż życzą sobie ratowania sprzętem z WOŚP, odpisywali arogancko, że płacą składki i im się należy... Zapominają, że bez Owsiaka i innych, w naszych szpitalach jest bieda. Dzięki za wizytę i komentarz:)

   Usuń
  2. czy wiesz ze te zbiorki to jest promil budzetu nfz? natomiast jest jednym z glownych filarow dochodow rodziny owsiaka i jego kumpli z branzy rozrywkowej ktorzy chalturza po imprezach samorzadowych

   Doprawdy, nie ma tak absurdalnego poglądu, którego ludzie by nie przyjęli jako własny, o ile tylko potrafi im się wmówić, że pogląd ten został przyjęty przez ogół. Przykład tak działa na ich myślenie, jak na ich czyny. Są oni jak owce, które idą za swoim baranem, gdziekolwiek ich prowadzi; łatwiej im umrzeć niż myśleć. Jest to bardzo dziwne, że zdanie ogółu ma dla nich tak wielkie znaczenie, skoro przecież sami widzą po sobie, w jaki sposób przyjmuje się zdania, mianowicie zupełnie bez rozumowania i tylko na skutek przykładu. Tego nie wiedzą jednak, bo nie mają żadnego samokrytycyzmu. więcej
   Arthur Schopenhauer – Erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów

   Usuń
  3. "czy wiesz ze te zbiorki to jest promil budzetu nfz?"
   Widzisz, tylko promil, to teraz zastanów się gdzie są te pieniądze z NFZ, ja na szczęście z dzieckiem w poważnych sprawach po szpitalach nie jeździłem, ale mój syn po urodzeniu korzystał ze sprzętu i raz też leżał krótko w szpitalu i też był sprzęt za pieniądze z WOŚP.
   Więc prosiłbym, żebyś był zawsze honorowy i nigdy wraz z rodziną, nie korzystał w szpitalu czy hospicjum ze sprzętu za pieniądze z WOŚP.

   P.S.
   W górach też, bo goprowcy mają dużo sprzętu od Owsiaka.

   Usuń
  4. gdzie sa pieniadze z nfz?
   poszukaj w kieszeniach takich ludzi jak owsiak i jego kumple kijowski bienkowska stefan michnik urban
   bauman morele humery itd itp
   oraz takich jak ty wspieraczy patologi w polskiej spolecznosci

   Usuń
  5. Mylisz się. Co ma Owsiak do NFZ? Niegospodarność tak NFZ, jak i szpitali, to przede wszystkim wynik ubogiego wyposażenia oddziałów szpitalnych. I to się nie zmieni na pewno w tej zmianie.

   Usuń
  6. Nie obchodzi mnie, ile Owsiak i jego drużyna zarabia, widzę, jak bardzo wspomaga ludzi chorych. Inne tego typu ,,instytucje charytatywne" w tym i Caritas biorą po kilkanaście, kilkadziesiąt % uzbieranych kwot, Owsiak tylko 2%. Poza tym ma on kontrole wszelkiej maści, po kilka w roku, gdyby coś było nie tak, zniszczyli by go, bo cała prawa strona z KK na czele marzy wręcz o tym. I tyle.

   Usuń
  7. Witaj! Ci ludzie prowadzą antypolską działalność szkodząc polskim dzieciom i pozostałym Polakom. Pozdrawiam!

   Usuń
 2. "oraz takich jak ty wspieraczy patologi w polskiej spolecznosci"
  1.Patologią w polskiej społeczności przede wszystkim jest to, że każdy, kto krytykuje tylko dlatego, żeby krytykować boi się podpisać pod swoimi postami.
  2.Patologią w polskiej społeczności jest również czynienie cnoty z nieudacznictwa, braku zaradności lub po prostu zwykłego lemistwa.
  Owsiak, jak każdy inny obywatel Polski ma prawo otrzymywać za pracę którą wykonuje godziwą zapłatę. Jak każdy obywatel Polski ma prawo kupić sobie mieszkanie, jeździć samochodem, odkładać na emeryturę czy wreszcie realizować swoje drobne prywatne fanaberie.I nic nikomu do tego.
  Jestem pewien, że na przestrzeni 25 lat całe sztaby agentów CBA, CBŚ oraz innych różnej maści instytucji państwowych pracowały na to, żeby znaleźć haka na Owsiaka i cała fundację WOŚP. Póki co nie znaleźli nic.
  Dla mnie bardziej wiarygodny jest Owsiak, nawet gdyby zarabiał w fundacji WOŚP 100 tys. miesięcznie niż ojciec dyrektor, czy pewien polityk, który jeszcze do niedawna twierdził, że nie ma konta bankowego, i z tego faktu próbował uczynić cnotę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic dodać Andrzeju. Jak wiesz, ta druga strona pisze, co pisze, nie wspiera, bo nasi katolicy z prawicą, to najbardziej zawistny, zazdrosny, nienawidzący wszystkiego naród. Sąsiada utopiliby w łyżce wody, gdyby ten znacząco się wzbogacił swoją pracą. Oni pojmują iż ten, co ma, to ukradł, bo....sądzą po sobie. Dzięki za ten komentarz:)

   Usuń
 3. Martwi mnie, że na pasku w TVN nie jest wyświetlony numer na który można wysyłać SMS-y z treścią: SERCE (75565). Niedopatrzenie? Podobnie z n-rem konta, gdzie można wysłać pieniążki. Jest to na stronie WOŚP, ale nie każdy wie o tym i nie każdy ma internet. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zwróciłem na to uwagi, ale faktycznie. Przykre, chociaz zapewne nie zamierzone. Spokojnej nocy:)

   Usuń