wtorek, 9 kwietnia 2013

10 KWIETNIA

 Zbliża się kolejna rocznica katastrofy smoleńskiej.Nie widzę pochylonych,zadumanych głów,nie widzę żałobników. Zaczyna się zmasowany atak na ekipę rządzącą wszystkich członków PiS i ich zwolenników. To już nie fantazjowanie na temat samej katastrofy, to już jawne,BEZKARNE oskarżanie. Założono zamach, próbowano do niego dopisać scenariusz.Różne scenariusze,w zależności od ,,odkryć" Macierewicza.Teraz są wybuchy, bomby podłożone już w trakcie remontu  Tupolewa.
  Żenujące jest to,że  kilka bliskich Ofiar, nieznana nikomu, podnosząca krzyk i wtórująca Kaczyńskiemu, zbiła materialny i polityczny na kapitał. Na grobie swoich bliskich. Dziwne,że czym większy wrzask, tym wyższe miejsce na liście wyborczej PiS.
   Pani Błasik mówi o świetnych polskich generałach, o swoim mężu, zapominając,że są ludzie służący w armii. My najlepiej wiemy, jak to wygląda. Gdyby nie fakt iż pochodzi z klanu Kaczyńskich, największe szmatławce miałyby co pisać.
  Jeśli zespół Antka i Kaczyński mają DOWODY na poparcie swoich JAWNYCH,BEZKARNYCH oskarżeń, powinni niezwłocznie powiadomić organa śledcze, aby odpowiedzialni za zamach, za mord, stanęli przed sądem.Jeśli nie maja, sami powinni zasiąść w ławie oskarżonych, bo ja, jako obywatel, wyborca, nie życzę sobie,aby mojego Premiera,Prezydenta nazywać mordercą. Chcę mieć pewność,że żyję w kraju, gdzie PRAWO obowiązuje wszystkich, gdzie pomówienie,fałszywe oskarżenie jest traktowane jako przestępstwo dla wszystkich, bez ulg, bez ustępstw.
  Mam nadzieję,że 10 kwietnia stanie się w końcu dniem ogólnopolskiej żałoby, a nie dniem wojny polsko-polskiej. Mam nadzieję,że opozycja, zacznie działania polityczne, mające na celu, podniesienie standardu życia rodaków, kontrolowanie rządu w kwestiach ekonomiczno-gospodarczych, a nie budowaniu zaplecza politycznego na cmentarzach.
   Oby tak było, bo inaczej pozostaniemy zaściankiem Europy i pośmiewiskiem.
    NOWI świadkowie Antka

14 komentarzy:

 1. Jeżeli twierdzisz,że wszystko to jedynie kłamstwo ,to udowodnij,że twój punkt widzenia to sama prawda.A co do premiera,prezydenta i innych członków rządu to o ich zasługach najlepiej świadczą ich dokonania dla Polski i społeczeństwa polskiego.O człowieku najlepiej świadczą jego czyny nie słowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz, problem w tym,że to ugrupowanie PiS ma obiekcje do OFICJALNEGO śledztwa, które ja popieram.Tak więc, zadaniem PiS i jego zwolenników jest POKAZANIE,że jest inaczej.To Macierewicz twierdzi,że ma dowody na zamach, na wybuchy.jeśli tak jest, to na co czeka? Wszak powinien niezwłocznie je przedstawić, a nie tylko gadać. Miłego dnia

   Usuń
  2. Do najbardziej spektakularnych sukcesów PiS należą: udany dowóz wieśmaków i niekwestionowane III miejsce pani RPD Sowińskiej w rankingu "Washington Post (za "Teletubisie").

   Usuń
 2. Cały problem z Pi$em, to ich bolszewicka mentalność !!! To oskarżony ma udowodnić swoją niewinność. Oni radośnie rzucają wszelkiego rodzaju oskarżenia, cała reszta ma się tłumaczyć i błagać Kaczyńskiego i Ziobrę o rozgrzeszenie :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie o to mi chodzi.Ile już wymyślili przyczyn ZAMACHU, nie popartych dowodami.I ciągle nowe cegiełki wrzucają.Jak mają DOWODY, znają chyba procedury śledcze i karno-sądowe. Dzięki za wizytę i kom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najwięcej to ugrali Rosjanie skłócili Polaków i mają w głębokim poważaniu nasze sprawy i tyle i nigdy nie dowiemy się jaka była PRAWDZIWA przyczyna katastrofy - w tym Ameryka też ma interes :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie Rosjanie skłócają Polaków. Zamach nie był im potrzebny i w ogóle nie miałby sensu.

   Usuń
  2. Lech K. i tak był skończony w polityce, przynajmniej jako Prezydent.Miał bardzo niskie poparcie i elektorat miał dość IV RP, sterowania zza pleców, przez Jarka.Ta katastrofa, o ironio, pozwoliła przetrwać drugiemu z bliźniaków.

   Usuń
 5. Najwięcej ugrał Macierewicz, Kaczyński i PiS. Ale najgorsze,że ugrali też członkowie rodzin Ofiar, którzy za sam wrzask wespół z PiS, dostali miejsca na listach wyborczych i dzisiaj udają polityków.

  OdpowiedzUsuń
 6. OK. Mógłbym nawet uznać prawdę serwowaną przez obóz premie rowski, jednak wiele rzeczy z tej katastrofy wzajemnie się wykluczają. Dlatego trzeba wyjaśnić wiele kwestii,aby dojść do prawdziwej przyczyny katastrofy. Aby to uczynić druga strona powinna zdjąć blokadę. Jeśli tego nie robi oznacza to tylko jedno, matactwo a jeśli matactwo to druga strona ma prawo uważać że przyczyna katastrofy mogła być inna jak podaje pierwsza strona.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ok, mogę się zgodzić na różne sporne sprawy, ale one nie dają podstaw do nazywania mordercą Premiera czy prezydenta RP. Nie mogę pogodzić się,że nikt za takie słowa nie ponosi odpowiedzialności karnej, kiedy za błahe obrazy są procesy.I na koniec- wiemy,że PiS zaakceptuje TYLKO prawdę, która brzmieć będzie zamach.Innej w/g nich nie ma. Dziękuje za kom i wizytę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć. Czy to Ty usunąłeś komentarz? Bo ja chyba nie:) Pozdrawiam

   Usuń
 9. Macierewicz juz sie popisal swoja kompetencja podczas likwidacji WSI i slynnego raportu. Po dzien dzisiejszy musi ukrywac sie za immunitetem poselskim, przed prokuratorem. Zasada dajcie mi czlowieka a ja juz znajde na niego dowody to jedyna zasada Antka + urojenia radzieckie, niemieckie itd.
  Patrzac na ostatnie 3 lata i "ewolucje" teorii zamachu to nie wiem czy smiac sie czy plakac: byl hel, magnez, sztuczna mgla, trotyl i co tam jeszcze. Przeciez to sie nawet do filmow sf nie nadaje ( moze Borat albo Monthy). Najbardzej przeraza mnie fakt, za spora grupa Polakow wierzy w te brednie, widzi w kurduplu zbawiciela i jedyna opcje dla rozwiazania wszystkich problemow w Polsce. Jestem z tzw "ukrytej opcji niemieckiej" i widza jak zajmujemy sie pierdolami zamiast rzyczywistymi problemami to krew mnie zalewa. Rzadzacy nie wiele robia bo nie musza, opozycja jest tak bez produktywna ze pozwoli PO wygrac kolejne wybory. Pytane tylko czy nas na to stac ( ekonomicznie i psychicznie).
  Pozdrawiam wszystkich

  OdpowiedzUsuń