sobota, 6 kwietnia 2013

PĘKŁO W JARKU

Z rozbawieniem czytam słowa polityków PiS( również byłych), jak to Kaczyński,,pękł". Jak to Antoś Macierewicz,narzuca swoje zdanie przewodniczącemu, jak steruje swoim śledztwem, dzięki któremu, jest  naprawdę ,,pierwszym" po szefie.
  Dzisiaj Onet donosi nam o filmie objawiającym, nieznanego mi przynajmniej, Prezydenta RP L. Kaczyńskiego. Pokazują obraz triumfu tuż po wyborach( wygranych przez duet braci K.)A ja wolałbym zapis z PRZYSIĘGI,że jak wygra Lech, tak Jarosław nigdy nie będzie premierem. Ukazują nam człowieka,którego mało kto znał i doceniał, o czym świadczą wyniki sondażowe tamtych m-cy.Jakby tego było mało, okazuje się,że ówczesnego Prezydenta bała się Rosja, Niemcy i ma On ogromne zasługi dla polityki międzynarodowej. Powstrzymał czołgi, poprawił nasze relacje z zagranicą itp. Chciałbym się spytać twórców tego czegoś, nazwanego filmem, o kim oni do cholery to kręcili? Bo nie jestem chory na sklerozę, a w żaden sposób, nie przypominam sobie TAKICH faktów. Pamiętam za to dokładnie pośmiewisko, pamiętam skłócenie z Rosją i Niemcami. Pamiętam stery z drugiej, czyli Jarosława ręki. Pamiętam państwo łamiące prawo jednostki. Spec służby na usługach polityki itd.
 I niech PiS, na czele z Macierewiczem i Kaczyńskim  robią wszystko, ale tacy jak ja nie zapomnimy tamtych dni.
 NIGDY więcej IVRP!!!!

5 komentarzy:

 1. Podpisuję się pod tym tekstem obiema rękami. Zapomniałeś tylko dodać, że Jaro K. cały czas traktuje odbiorców swojej opowieści o ostatniej rozmowie z Lechem jako naiwnych idiotów sprzedając im historyjkę o pogawędce o zdrowiu mamusi. I ja mam uwierzyć w to, że facet, który jest całkowicie zależny od swojego brata bliźniaka, i przez niego sterowany, ze świadomością, że są poważne problemy z lądowaniem w Smoleńsku, przez co start kampanii prezydenckiej może nie wyjść, dzwoni z telefonu satelitarnego, aby sobie pogadać z bratem o mamusi, poinformować go, że za chwilę lądują, i że wszystko jest w porządku. I ja mam uwierzyć, że taka była treść tej rozmowy 15 minut przed katastrofą?!!!! No chyba, że to był zamach. Jeżeli tak było, to Rosjanie są skończonymi idiotami, aby tak spektakularnie zamachnąć się na Lecha zabijając przy tym 95 Bogu ducha winnych ludzi. Idą tym tropem, należy założyć, że gdyby Rosjanie chcieli równie spektakularnie zabić Litwinienkę, powinni byli wysadzić w powietrze pub, w którym bywał w Londynie, zabijąc przy tym kilkunastu brytyjczyków. Wszystkim tym, którzy wierzą w teorię zamachu dedykuję najnowszy klip Kabaretu pod Wyrwigroszem pt. "Oddział specjalny".

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za wizytę i komentarz. Podzielamy jeden pogląd na ten temat. Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że powinno znaleźć się godne miejsce dla tego "Napoleona". Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie. Na fali żałoby narodowej, wybrano Wawel,nie biorąc pod uwagę,że łzy Polaków były za tragicznie zmarłych, nie tylko Lecha K. A szkoda, bo przeprowadzka, myślę,że kiedyś nastąpi... Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem dlaczego nie nakręci ktoś filmu ale prawdziwego o kaczynskim o jego słabosci do alkocholu do małpek do narkotyków o jego złosliwości w stosunku do ludzi ubogich dziwie sie ludziom młodym ze tego nie robią przecierz jest dosyc w internecie materiału dokumentów na to co on robił naprawde i jaki był

  OdpowiedzUsuń