piątek, 19 kwietnia 2013

ZAMIAST POLITYKI ...

 Miałem dzisiaj pisać o zauważalnym już rozłamie w PiS. Antek zaczyna mieć problem, ale... . ODKRYŁEM
       MARKA DYJAKA
  .....i słucham od rana Jego wykonań. Bardzo podeszła mi Jego interpretacja tekstów. Polecam.
  http://www.youtube.com/watch?v=ztOrpUGi46Y 

     jeśli posłuchałeś,wróć i podziel się swoją oceną... .

4 komentarze:

 1. PIS ma problemy z Antkiem zaś PO ze Stefanem. W obydwu przypadkach przyczyna jednaka. Dorównywać im zaczyna Janusz z Ruchu. Specjalistyczne badania zdrowotne kandydatów na wybrańców narodu powinny być obowiązkowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od dawna, jeśli dobrze pamiętam, na forach pisałem o tym już z 5-7 lat temu.Od kilku lat, problem się nawarstwia, bo coraz więcej idiotów na Wiejskiej... .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też uważam, że kandydaci do sejmu senatu, rad, na burmistrza, wójta, itd. powinni być przebadani. W salach obrad, przy mównicach, powinny być zamontowane wariografy z wielkimi ekranami. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!

   Usuń
 3. Cudowne słowo "obiektywny". Ja mówie "neutralna". Mam tak samo" BÓl", ale w "niby to demokracji"/ bo prawdziwej to .. .?/ ,jednostka się nie liczy. Kiedyś , za tzw."komuny" chołubiono pasożytów,dawano IM kawałeczek wytyczonej pracy, za to płacono,spadek rozdawano już za pełnego życia, a nie dziedziczono , w ten sposób chodowano nieudaczników, a dziś Oni nie potrafią , a głównie ich dzieci "stać twardo na nogach", bo nigdy nie byli "twórczy", więc niby z kąd miałoby nagle, to w nich być,dlatego nie potrafią bronić swego państwa,są bierni, apatyczni i mechaniczni, a nie umiejący myśleć i działać. To jest ból.

  OdpowiedzUsuń