sobota, 20 kwietnia 2013

BULDOGI i INNE MOWY PiS

 Rozgadali się członkowie PiS w dniu dzisiejszym. Hofman stwierdza,że w PO buldogi walczą już na dywanie. Powiem tak-  PO ma chociaż buldogi, bo w PiS, oprócz kotów, jest kilka mieszańców,a reszta to kundle. No, poza wyżłem, który węszy od 3 lat i nie złapał jeszcze wiatru.
 Dowiedziałem się też, że należę do sekty, bo w/g słów Hofmana, KAŻDY kto nie wierzy w zamach jest w sekcie. Strasznie wielka ta sekta, bo nie pozwala ,,prawdziwym Polakom" , ,, jedynym Patriotom" wygrać wybory i ...sprawować rządy.
 Co ważne, z pewnym zdziwieniem doszło do mnie, że to nie Tusk zdymisjonował ministra skarbu, tylko uczyniła to...opozycja. Co za tuman ze mnie,ze sam na to nie wpadłem.
  Jakże by inaczej, Kaczyński też zabrał głos.
, Jeżeli społeczeństwo uzna, że powinno być inaczej, wtedy to zaakceptujemy - mówił Kaczyński" PYTAM- dlaczego Jarek nie AKCEPTUJE władzy, za którą wypowiedziało się SPOŁECZEŃSTWO w wolnych, demokratycznych wyborach? Dlaczego pomimo tylu czerwonych kartek przy urnach wyborczych, Jarek ma nadal czelność mówić o swoim małym ugrupowaniu MY< NARÓD< POLACY? Dlaczego nie może pojąć, że to WYGRANI rządzą w kraju, a nie opozycja, która poza Smoleńskiem, zakłamywaniem najnowszej historii i obelgami, nie ma nic do powiedzenia.To nie opozycja, ale łopozycja, pełna perfidii,bezczelności, nazywająca nas, wyborców, sektą.Uświadamiam sobie,że nie jestem Polakiem, jestem za to zdrajcą, żydem, pobratymcem Rosjan itp i to wszystko TYLKO dlatego,że mam inne zdanie niż duce Kaczyński.Że uważam iż Jego Brat był marnym Prezydentem, sterowanym przez Niego. Dlaczego ten mały człowiek wątpi w suwerenność Polski, nie uznaje rządu, demokracji, ale za to czerpie pełnymi garściami to, co ta NIEWOLNA Polska Mu daje? 
     I na dzisiaj starczy... :)

7 komentarzy:

 1. Ma pomieszanie swiata realnego ze swoim, albo wie co powiedziec ,zeby urzymac swoja sekte ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Toś się chłopie dzisiaj nie wysilił tym wyskrobanym artykułem , plujesz jadem jak stary siwy chłop , z haczykiem nad brodą , wy uczycie się wszystkiego na pamięc , ten artykuł toczka w toczke z wywiadu z p.Semka w tv - wot priekrasno

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie czytałem, ale pomyślałeś,że może bardzo wielu ludzi ma podobne odczucia? Przemyśl i Ty..

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm a ja od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego nigdy nie słyszę w ustach polityków słowa "OJCZYZNA" ??? czy to nie jest zastanwiające ??

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydaje mi się,że to słowo, przynajmniej dla niektórych oznacza własne lokum, rodzinę, znajomych. Reszta...a kto by się przejmował. I to jest żałosne.

  OdpowiedzUsuń