piątek, 26 kwietnia 2013

WOJENKA MEDIALNA NA KATOPRAWICY

  Imperium Rydzyka są: "Nasz Dziennik", "Radio Maryja" i "TV Trwam".
  Sakiewicza tygodnik "Gazeta Polska", miesięcznik "Nowe Państwo" i szefuje dziennikowi "Gazeta Polska Codziennie". Wkrótce startuje też TV Republika. Sakiewicz jest jej udziałowcem i wiceprezesem. 
   ,,Ojciec" z Torunia zaatakował Sakiewicza. Jak dla mnie, bardzo dobrze, bo lubię, jak przy okazji takich utarczek, wypływają brudy grupy ludzi, których ani lubię, ani nie szanuję. Tak naprawdę, w tej awanturze, nie chodzi o Wielgusa,ale o materialny aspekt, grających w jednej drużynie środowiskowej, ale nie materialnej. Kasa, która jeden odbiera drugiemu. Sakiewicz, jak przystało na katolika i -jakże by inaczej- Polaka, w ripoście, mówi otwarcie o swoich przeciwnikach, bo kraj jest w potrzebie. Ciśnie się człowiekowi na usta kilka zdań, które ze względu na wszechobecną cenzurę, nie przejdą nawet tutaj, ale można śmiało powiedzieć,że faktycznie, kraj jest w potrzebie, bo w Polsce, czuję się czasami jak w państwie wyznaniowym, gdzie tacy ludzie, zalewają nas swoją religią w życiu publicznym, politycznym.Tak nie powinno być.Niech religia pozostanie w kościołach. Niech przestanie zapełniać przestrzeń, która nie powinna być im dana. Dzisiaj Rydzyk mówi,że w sprawie Wielgusa, powinny być przestrzegane PROCEDURY, że jest prokuratura,sąd. Zapomniał,że sam, nie uznaje żadnych procedur,że przez dwa lata ani te organy, ani policja nie była wstanie doprowadzić go na przesłuchanie. Trwało to tyle czasu, aby sprawa nielegalnej zbiórki pieniędzy na ratowanie stoczni i jej sprzeniewierzenie, przywłaszczenie uległa przedawnieniu. Dziwne,ze taki człowiek ma teraz czelność mówić o prawie, którego ani nie przestrzega, ani nie akceptuje, bo nasz kraj, jego organy są zniewolone, niedemokratyczne i niepolskie. Zastanawiam się, jak wielką siłą haków dysponuje szejk z Torunia,że nigdy, żadna władza, żadna partia( w tym SLD) nie była w stanie go ruszyć.A było za co.... .

5 komentarzy:

 1. Ksiadz Rydzyk przemycal kradzione w Niemczech samochody. Teraz rencisci i emeryci przekazuja mu duza czesc swoich dochodow. Chca to niech daja tylko zeby potem nie plakali ze maja malo. A placza. Na tym skamlaniu kozysta najwiekszy szkodnik Polski, Jaroslaw-nasz-zbawiciel (jak on sam twierdzi). To jest towarzystwo z piekla rodem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z każdym słowem,bo ten oszust toruński nie jest księdzem-oni w ogole nie są potrzebni-a biznesmenem w sutannie okradającym wierzącym jemu,nie bogu we wszystko,co mówi,a mówi same kłamstwa i nie ma w tym kraju mocnego na niego.Czas,żeby prokuratorzy zabrali się za jego przewały finansowe,ale i oni słuchają go z nabożnością,więc jest bezkarny.

   Usuń
 2. Nie tylko z samochodami miał do czynienia ten autokrata.Wywoził walizkami marki niemieckie, chociaż zabraniało tego prawo. Czasami mam wrażenie, że jest on do nieruszenia. Pozdrawiam i dz za kom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co jak co, ale numeru "na ratowanie stoczni" nawet Al Capone nie wymyślił. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. a "naczelneo idiote" stać tylko na Katar

   Usuń