czwartek, 11 kwietnia 2013

I PO OBCHODACH

 Niestety, z żenadą oglądałem wczoraj obchody rocznicy związane z katastrofą smoleńską.Wydawało mi się,że taki dzień, powinien być cichy, pełen zadumy,modlitwy,żałoby. A my byliśmy świadkami popisów politycznych, wrzasku i agitacji politycznej PiS.
  Sam Macierewicz, przerósł nawet siebie, gdy zabierał głos.Nie potrafię nawet nazwać tego, co robi ten człowiek.Bo Jego sensacje są nie tyle groteskowe, pełne fantazji i kłamstw, ile żałosne. Jak można to robić rodzinom Ofiar katastrofy? Jego rewelacje o fałszerstwach, o celowym niszczeniu dowodów przez NASZE władze, prokuraturę są słowami, za które, jeśli ich nie potwierdzi DOWODAMI,  powinien odpowiadać przed sądem. Stwierdzenie iż tragedię przeżyły trzy osoby, jest już zwykłym skur..wy..syństwem.Dosłownie wyobrażam sobie, jak mogą reagować na tego rodzaju słowa rodziny Ofiar. Pasożytowanie na uczuciach i tak bardzo doświadczonych przez los ludzi, jest podłością, której nie ogarniam. Hieny w ludzkiej postaci, które za kilka procent poparcia nie liczą się z innymi?
  Kaczyński mówił o tym,ze doczekamy czasów, gdy będziemy stawiać pomniki Lechowi K. Jak to będziemy? Ja nie chcę ani tych czasów, ani pomników, bo tamten Prezydent na nie nie zasłużył. Wybory pokazują nam,że naród, wyborcy, nie chcą również tego, bo urny dają nam odpowiedź, czy Jarosław ma prawo do wypowiadania się w imieniu narodu.Jak na razie nie, ale On tego nie dostrzega.Jest opętany manią smoleńską. A tu XXI wiek,tu kryzys, tu mało pracy,tu niskie zarobki.I nas, jako naród to obchodzi, a nie wielkość i ilość pomników. Amen.
  http://rankingblogspot.toplista.pl/?we=jacdom1 

<a href="http://rankingblogspot.toplista.pl/?we=jacdom1">
<img src="http://rankingblogspot.toplista.pl/toplista.pl/rankingblogspot/button.gif" width=120 height=40 border=0 alt="Ranking blogów Blogspot"></a>

10 komentarzy:

 1. No właśnie, dlaczego pozwala się PiSowcom na bezkarne szkalowanie wszystkich i wszystkiego dookoła ?! Dlaczego w identyczny sposób postępuje sie z "dr" Rydzykiem ?? Przecież Polska to państwo prawa i demokracji. Dlaczego tak sie dzieje że Kaczyński i reszta może bezkarnie obrażać najwyższe władze Polski i zwykłych szarych Obywateli ?! Dlaczego pozwolono na wyłudzenie niebotycznych i nienaleznych "odszkodowań" tzw. rodzinom smoleńskim ?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam chciałbym znać odpowiedź na Twoje pytania:) Dzieki za kom i wizytę.

   Usuń
 2. Kiedy Macierewiczem zajmą się lekarze wiadomej specjalności i prokuratorzy???
  Nieboszczyków widział i świadków ma, ale ich nie pokaże!!

  OdpowiedzUsuń
 3. To norma w PiS. Oni mają wiedzę, którą nie mogą udowodnić, mają świadków, którzy muszą być tajni, posiadają ekspertyzy, ale nie wiadomo na podstawie czego( zdjęć?) były one przeprowadzone itd. Dzięki za wizytę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Całe to postępowanie pana posła Mac... opiera się na silnej wierze w moc znanej doktryny byłego ministra propagandy Rzeszy, że "kłamstwo powtórzone tysiąc razy zaczyna być prawdą". To tłumaczy, dlaczego przybywa wyznawców teorii spiskowej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie.Ma facet tupet i czelność.Bazuje przy tym na ludziach i ich uczuciach.To jest chore.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Współczujesz rodzinom,ale te same rodziny nie mają żadnych skrupułów by mimo otrzymanych od państwa odszkodowań (250 tys na każdego członka rodziny)ponownie się o nie zwrócić i żądać dodatkowych 1,5 mln złotych. A ludzie z innych wypadków (PKP Szczekociny,hala w Chorzowie)do dzisiaj walczą o odszkodowania. Pytam pana premiera Tuska co w tych sprawach zrobił - nic. Bo ci którzy giną w wypadkach nic dla tego kraju i rządów, wszystkich opcji politycznych, nic nie znaczą.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, masz rację. Jak miałbym umrzeć, to dla dobra moich Bliskich, chciałbym w jakieś katastrofie. Dz za komentarz

  OdpowiedzUsuń
 8. Polecam
  http://okres-prl.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 9. WIEM O KIM TAK ZAWZIĘCIE TRWA DYSKUSJA. JA PROPONUJE ABY PAN MACIEREWICZ TO O CZYM MÓWI SPRAWDZIŁ NA WŁASNEJ OSOBIE NIECH ZAMÓWI IDENTYCZNY LOT I RELACJONUJE W CZASIE LOTU SWOJĄ NAIWNOŚĆ NA TEMA WIEDZY O WYPADKACH LOTNICZYCH .PROPONUJĘ ABY PAN WYSKOCZYŁ NA SPADOCHRONIE .

  OdpowiedzUsuń